Şimdi Ara

Renault OYAK Kampanyası Fiyatları (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.106
Cevap
23
Favori
191.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nican

gkhncy nickli arkadaş senin kafandan geçen model ne acaba bende çok kararsız kaldım arabayı görmediğim test etmediğim için. cvt 5 yıldır kullanıyorum honda da inanılmaz konforlu bir şanzıman hiç de sorun çıkartmadı. bu yüzden aklımda icon cvt fluence var. benzinli araç değer kaybeder demişler doğru ama bu araçların 2013 de satışı oyak fiyatlarının 3-5 bin lira üstüne olacaktır, bu da edilecek zararı karşılar gibi geldi bana. tabiki bunlar benim fikrim bu konuda diğer arkadaşların fikirlerini de bekliyorum.yoksa karar veremeden kampanya bitecek valla:)

haklısın bende kararsızım yurtdışında 2.0 cvt satıyorlar bizde malum vergi sisteminden dolayı 1.6 satılacak cvt olmasıda güç kaybına yol açacak yazın klimayı açınca sıkıntı olur mu. lpg de taktırdık diyelim halimiz ne olur acaba? fluence düşünüyorum. sizdeki cvt yokuşta kayma yapıyor mu? cvt hakkında bilgi sahibi değilim. kolay gelsin

• quote:

Orijinalden alıntı: gkhncy

quote:

gkhncy nickli arkadaş senin kafandan geçen model ne acaba bende çok kararsız kaldım arabayı görmediğim test etmediğim için. cvt 5 yıldır kullanıyorum honda da inanılmaz konforlu bir şanzıman hiç de sorun çıkartmadı. bu yüzden aklımda icon cvt fluence var. benzinli araç değer kaybeder demişler doğru ama bu araçların 2013 de satışı oyak fiyatlarının 3-5 bin lira üstüne olacaktır, bu da edilecek zararı karşılar gibi geldi bana. tabiki bunlar benim fikrim bu konuda diğer arkadaşların fikirlerini de bekliyorum.yoksa karar veremeden kampanya bitecek valla:)

haklısın bende kararsızım yurtdışında 2.0 cvt satıyorlar bizde malum vergi sisteminden dolayı 1.6 satılacak cvt olmasıda güç kaybına yol açacak yazın klimayı açınca sıkıntı olur mu. lpg de taktırdık diyelim halimiz ne olur acaba? fluence düşünüyorum. sizdeki cvt yokuşta kayma yapıyor mu? cvt hakkında bilgi sahibi değilim. kolay gelsin

1.4 cvt 90 bg klima açınca bariz etkiliyo 1.6 115 bg de de etkileyecektir muhakkak ama bu çok olmayacaktır diye düşünüyorum.benim kullandığım araçta cvt yokuşta kayma yapmıyo, zaten araba ileri doğru gitmek istediği için size frenden gaza geçişte gerekli zamanı tanıyor, eşim de bu konuda çok rahat hiç bir sıkıntı çekmedi. sanırım kaydırma diye bişiy olmaz. cvt de 1den-2ye 7-den 6ya geçerken cırıltı zırıltı demirin demire sürtünmesi yok kararsızlık gibi hiçbişiy yaşamadım hondada. gaza bastım gitti frene bastım durdu açıkcası. yığılma sarsılma gibi bişiyde yaşamadım. sadece 40000 km de bir cvt yağını değiştir devam et. ama şunu söyliyim performans bekliyom ben arkadaş, ani hızlanıyim uçiyim kaçiyim diyosan cvt alma derim o zaman. cvt konfor şanzımanı, sen onu üzmezsen o seni üzmeyi aklına bile getirmez...

• teşekkür ederim zaten sakin kullanırım sıkıntı olmaz. Fluence ve megane ağırlıkları aynı hangisini tercih etsem karar veremiyorum... sizce hangisi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fransız almayın aldırmayın. Ben çekiyorum siz çekmeyin.

Fransızdan uzak dur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TNR GT

Fransız almayın aldırmayın. Ben çekiyorum siz çekmeyin.

Fransızdan uzak dur.

o kadar kötü yani biraz daha açarmısınız.
  • 308 de 3 kere turbo problemleri yaşadım Fluence tada kalite sorunları yaşıyorum arabanı her yerinden ses geliyor ayrıca turbomda ıslık çalmaya başladı yazık günah çevremdekiler gülüyor artık
  • quote:

teşekkür ederim zaten sakin kullanırım sıkıntı olmaz. Fluence ve megane ağırlıkları aynı hangisini tercih etsem karar veremiyorum... sizce hangisi?

bagaj önemli ise tabii ki fluence. işcilik ve cvtli performans tam bir muamma yeni fluenci gelince görücez artık. tamamen size kalmış tercih. benzinli alırsak turbo edc problemleri olmaz. muhtemelen lpg ve iç aksamdan gelen gıcırtılardan bahsederiz forumda:).
  • quote:

Orijinalden alıntı: TNR GT

308 de 3 kere turbo problemleri yaşadım Fluence tada kalite sorunları yaşıyorum arabanı her yerinden ses geliyor ayrıca turbomda ıslık çalmaya başladı yazık günah çevremdekiler gülüyor artık

geçmiş olsun...
  • quote:

quote:

teşekkür ederim zaten sakin kullanırım sıkıntı olmaz. Fluence ve megane ağırlıkları aynı hangisini tercih etsem karar veremiyorum... sizce hangisi?

bagaj önemli ise tabii ki fluence. işcilik ve cvtli performans tam bir muamma yeni fluenci gelince görücez artık. tamamen size kalmış tercih. benzinli alırsak turbo edc problemleri olmaz. muhtemelen lpg ve iç aksamdan gelen gıcırtılardan bahsederiz forumda:).

evet bagaj önemli büyük ihtimalle fluence olacak.
  • Fluence icon 1.5dci 110bg 50.300TL
    Fluence icon 1.6dci 130bg 57.200

Aradaki yaklaşık 7000TL farkı vermeye değer mi arkadaşlar sadece motor farkı için.

Birde Fluence icon için 2 donanım paketi var listede birincide Elektrikli açılır tavan, xenon far ve far yıkama, 17" jant var ikincide R-link multimedya sistemi var. Birinci pakette 3500TL ikinci pakette 2000TL fark var. Fakat iki paketinde dahil olduğu bir fiyat yok. Acaba 3500TL'lık birinci paketi alınca içinde 2.paketinde dahil olma ihtimali var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: odanedemek

Fluence icon 1.5dci 110bg 50.300TL

Aradaki yaklaşık 7000TL farkı vermeye değer mi arkadaşlar sadece motor farkı için.

Birde Fluence icon için 2 donanım paketi var listede birincide Elektrikli açılır tavan, xenon far ve far yıkama, 17" jant var ikincide R-link multimedya sistemi var. Birinci pakette 3500TL ikinci pakette 2000TL fark var. Fakat iki paketinde dahil olduğu bir fiyat yok. Acaba 3500TL'lık birinci paketi alınca içinde 2.paketinde dahil olma ihtimali var mı?

yok gibi görünüyor fakat bayide her ikisini de ekleyebilirsiniz şeklinde bilgi verilmiş. yani istersen tüm opsiyonları seçebilirsin. tabi ben kendim konuşmadım, mais den böyle bilgi vermişler bir arkadaşa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: odanedemek

Fluence icon 1.5dci 110bg 50.300TL

İki paketi de ayrı ayrı ekletebilrisiniz..
    1.6 dci reno için prestij motoru..Performans beklentiniz yüksek değilse ben 7 bin liranın değmeyeceği düşüncesindeyim..
    Hani megane yada sport tourerer gibi bir tercihiniz olsa 1.6 dci daha mantıklı iken bence fluence için 1.6 dci tercihi yapmayın..
    Bena r link fiyatı da yüksek geldii..R-link olmasa aracında kendsinde R-nav var mı peki?? r-nav varsa sadec internet için 2 bn lire yüksek..
    Amam cam tavan ve xenon farı ekletin değer o paraya..

• siparişler verildi herale forum susmuş
  • quote:

siparişler verildi herale forum susmuş

bugün görüşmeye gittim gerekli evrakları hazırlıyoruz. fakat 1.6 cvt fluence mi megane mı kararsızım arkadaşlar
  • quote:

quote:

bugün görüşmeye gittim gerekli evrakları hazırlıyoruz. fakat 1.6 cvt fluence mi megane mı kararsızım arkadaşlar

1.5 DCi EDC GT Line Megane al bak keyfine...
  • quote:

quote:

donanım olarak aklınızdaki nedir?
  • quote:

quote:

quote:

donanım olarak aklınızdaki nedir?

icon baz olarak
  • güle güle kullanın diyeyim şimdiden.kararınızı başvurudan sonra açıklayın. başvurmuş olun ki yorumlarla kafanız karışmasın.
  • quote:

güle güle kullanın diyeyim şimdiden.kararınızı başvurudan sonra açıklayın. başvurmuş olun ki yorumlarla kafanız karışmasın.

teşekkür ederim siz ne düşünüyorsunuz.
  • quote:

quote:

güle güle kullanın diyeyim şimdiden.kararınızı başvurudan sonra açıklayın. başvurmuş olun ki yorumlarla kafanız karışmasın.

teşekkür ederim siz ne düşünüyorsunuz.

bende aynen sizin gibi icon baz düşünüyorum. fluence olacak gibi benim seçimim. siz hangi bayiye başvuracaksınız?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.