Şimdi Ara

Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® (128. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.885
Cevap
315
Favori
1.708.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tamam şimdi buldum REHİN KALDIRMA sayfasında, teşekkürler
  • Sadece bir Soru yanlış cevaplanmış. Kasko ve Sigorta İstenilen Her Yerde Yaptırılabilir. Hatta eski aracınızdan devir bile yapabilirsiniz. Ankara MAİS birazcık KAR PEŞİNDE gibi geldi bana. İzmir Maisten aldığım bilgiye göre KASKO VE SİGORTA KİŞİNİN İSTEĞİ DOĞRULTUSUNDA YAPTIRILACAK. Bayinin isteği doğrultusunda değil.

Oyak.com.tr Kampanya bilgisinde yazan madde ARAÇLARIN KREDİ BORCU BİTENE KADAR KASKOLU OLMASI GEREKTİĞİDİR. Kaskoyu Renault tarafından yapılması gerektiği değil. Saygılarımla.
  • Renault Fransa sitesini inceledim biraz. Bizim Megane Touch Plus'lar orada Megane Berlin Zen adıyla satışta. DCİ EDC 110 BG olanın fiyatı 26.450 €. yani Türk lirası olarak 74.500-75.000 TL. civarlarında. Ancak yakıt tüketimi dikkatimi çekti. Biz de 5,2/4.0/4.4 onlarda ise 5.1/3.7/4.2 lt. değerler gözüküyor.
  • Düzeltme.. Megane Berlin Zen değil Berline Zen...
  • Söz Konusu Madde Aşağıdadı:

Madde:Otomobillere, dain ve mürtehin krediyi kullandıran finans kuruluşu olmak üzere kasko sigortası yaptırılacak olup, kredi süresince kasko sigortasının yenilenmesi zorunludur.

Türkçesi: Araçlara kredi bitimine kadar geçen süre boyunca kasko yaptırma zorunluluğu vardır. Kaskodan alacaklı olan Renaulttur. Rehin koyan da Renaulttur.

Krediyi kullandıran kuruluş tarafından kasko yaptırılacak diye bir ibare yok. Lütfen dikkat edin Bayiiye kasko yaptırmayın fazla para ödemeyin.

Saygılarımla.
  • aynen @RuLazz™ ın dediği gibi motor no belli olunca orayı güncelleyecekler oradan takip edebiliriz. bende şuan sasi no su görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FatihCoskun50

Söz Konusu Madde Aşağıdadı:

Madde:Otomobillere, dain ve mürtehin krediyi kullandıran finans kuruluşu olmak üzere kasko sigortası yaptırılacak olup, kredi süresince kasko sigortasının yenilenmesi zorunludur.

Türkçesi: Araçlara kredi bitimine kadar geçen süre boyunca kasko yaptırma zorunluluğu vardır. Kaskodan alacaklı olan Renaulttur. Rehin koyan da Renaulttur.

Krediyi kullandıran kuruluş tarafından kasko yaptırılacak diye bir ibare yok. Lütfen dikkat edin Bayiiye kasko yaptırmayın fazla para ödemeyin.

Saygılarımla.

bayiye kasko yaptırmayın diye bir şey olamaz ben bayiden de teklif alacağım işime neresi gelirse oraya yaptırırım.

ayrıca bu konular için daha 3 haftamız var yani konuşmak için erken daha. nasılsa şuanda bilgi değiştiyse ilerleyen dönemlerde gene bilgi değişecektir. son ve kesin bilgiler şubat ın ilk haftasından itibaren belli olur.

şuanda istediğimiz kadar konuşalım yazışalım çizelim bayi pahalı dışarı ucuz vb. sonuçlar çıkartalım hepsi boşa.kesin bilgi net bilgi 3 hafta sonra oluşacaktır.

saygılarımla.

• FatihCoskun50 kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı bakalım, o gün gelince düşünürüz. Belki bayii daha uygun fiyat verir.
  • trafik sigortası için teklif alan oldumu? kasko için 2015 ler sisteme girilmemiş herhalde online teklif vermiyor arayın diyor.

trafik 380 çıkardı daha plaka yok ortada :D
  • NTV captur tanıtımı var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Or_By

trafik sigortası için teklif alan oldumu? kasko için 2015 ler sisteme girilmemiş herhalde online teklif vermiyor arayın diyor.

trafik 380 çıkardı daha plaka yok ortada :D

Pofff
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetcan342008

NTV captur tanıtımı var

Ustaaaaaaaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: RuLazz™

quote:

belli değildir daha motor numaranın orda şasi numaran yada tc no yazıyordur. bir kontrol et istersen.

teslim zamanı sen imza atarken sana hangi tarih verdilerse o tarih

Şasi numarası belli motor no da tc kimlik no var doğru

O değiştiği an araç sevk ediliyor demek mi oluyor

Bu numarayı net üzerinden bir yerden mi kontrol ediyorsunuz acaba??

• quote:

Orijinalden alıntı: bilmeceler

quote:

Orijinalden alıntı: RuLazz™

quote:

belli değildir daha motor numaranın orda şasi numaran yada tc no yazıyordur. bir kontrol et istersen.

teslim zamanı sen imza atarken sana hangi tarih verdilerse o tarih

Şasi numarası belli motor no da tc kimlik no var doğru

O değiştiği an araç sevk ediliyor demek mi oluyor

Bu numarayı net üzerinden bir yerden mi kontrol ediyorsunuz acaba??

Şu kredi aayfası varya online olan oradan rehin kaldıtma kısmından

• merhabalar bende foruma yeni katıldım kampanyaya son gün 5 aralıkta ani bi kararla başvurdum o yüzden daha aramalarını beklemiyorum :d en son beni ararlar sanırım benim merak ettiğim bi konu var önceden bahsedildimi bilmiyorum ama diyarbakırda ikamet ediyorum ankara maise başvurdum plakalarımız neresi olacak ve kaskolarımız nereye göre olacak.tesekkürler şimdiden
  • quote:

Orijinalden alıntı: freeboy1985

merhabalar bende foruma yeni katıldım kampanyaya son gün 5 aralıkta ani bi kararla başvurdum o yüzden daha aramalarını beklemiyorum :d en son beni ararlar sanırım benim merak ettiğim bi konu var önceden bahsedildimi bilmiyorum ama diyarbakırda ikamet ediyorum ankara maise başvurdum plakalarımız neresi olacak ve kaskolarımız nereye göre olacak.tesekkürler şimdiden

hoşgeldin aramıza

öncelikle konunun ilk mesajında link var kampanya takip formumuza kayıt yaptırmalısın. ksayıt olurken sana verilecek düzeltme linkini bilgisayarında bir yere kaydet. daha sonra lazım olacak.

daha öneden bahsedildi tabiki plakalar ikametgaha göre çıkacak ve ona göre kasko yapılacak.

şuanda herkesin sözleşmesi hazır mt cin kimse telefon aç sana yakın renault a göndersin belgelerini imzala ve geri gönder. takip numaranı al paranı yatır hepsi bu kadar. aramalarını beklersen çok beklersin daha zira çok yoğun çalıştıklarından daha arama düzenini oturtamamışlardır sen kendini hatırlat arayarak.

• Bilgisayarı kapatmıştım

Kanalları gezerken gördüm

Capturun yanında 1 dakika durdu

Harabeleri turladı program bitti

Kısaca izleyemedim, kaçırdık

• yyildirayy kullanıcısına yanıt
    captur cular hariç herkes izlemiş anlaşılan
  • Ustam onların hepsini ayarlarız sen formu doldur gerisi bizde

Hoşgeldin tekrar

• quote:

Orijinalden alıntı: freeboy1985

merhabalar bende foruma yeni katıldım kampanyaya son gün 5 aralıkta ani bi kararla başvurdum o yüzden daha aramalarını beklemiyorum :d en son beni ararlar sanırım benim merak ettiğim bi konu var önceden bahsedildimi bilmiyorum ama diyarbakırda ikamet ediyorum ankara maise başvurdum plakalarımız neresi olacak ve kaskolarımız nereye göre olacak.tesekkürler şimdiden

sonunda aynı araca başvuran birisini buldum
  • 
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.