Şimdi Ara

RENAULT Megane II Privilege nekadar eder? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
5.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: Akustik

bizde senin gibi düşünüp 10 milyara hyundai acsent alacağıma 12 milyara laguna alırım dedim.
    sonra bi baktım arabanın parçası , servisi bakımı dert. kimsede daha doğru dürüst arabadan anlamıyor. 3-5 zararla arabayı elimizden çıkardık.
    şimdi megane ye biniyoruz. neden mı. Laguna dan daha iyi olduğundan değil.
    sınıfının best selleri, ikinci eli yüksek , parçası bol

hiç bir zaman unutma astra vectradan , focus mondeo dan , corolla avensisden , megane Laguna dan
    daha iyi değil ama daha değerli daha az sorunlu...

saygılar...

quote:

Orjinalden alıntı: erci541

Zevkler ve renkler diyecem ama en üst donanımlı olan megane'a 49,000 YTL israf edilmez ki!25,000 ytl'ye ikinci el en temizinden laguna 2 alarak megane'dan 2 katı fazla özelliğe sahip bir araba kullanmak benim tercihim olurdu.Ve ilerde de olmasını umuyorum.

Hayırlı forumlar...

doğru söze nedenir

• quote:

Renault un en büyük eksisi bu zaten. Askeri indirim. adaletsiz bir sistem, adamlar az maaş alsa bizim gibi neysede ama maşallah her türlü gider kalemleri düşük ( kira-servis-yemek-giyim) bide ona ragmen indirimler falan. biz megane yi 1 araba verdik ve üstüne bi alay borçlanıp aldık ama kimse bize ne indirim nede başka bi avantaj verdi. ha önemli de değil. ona buna yaslanarak hayat mı sürer.
    aslan gibi kendi öz kazandığımız paramızla aldık! hiç bir indirim, kıyak, iltimas görmeden!

siz nie böle bir yorum yapma gereği duyuosunuz ben onu anlamadım çok mu biliosunuz sistemi de konusuosunuz ayrıca zaten bütün renault bayileri de yapmıo bu indirimleri,renault maislar yapıyor,renault maisler de oyak a baglı..ayrıca oyak=ordu yardımlaşma kurumu demektir,elbet bazı konularda yardım olacak,hem ztn maaşlardan oyak adına kesintiler de oluyor,maisin yaptıgı indirim de %8 civarında oluo,ve belirli süreleri var her istedgnzde olmuo,çok mu yani bu kadarı

• konuyu bir önceki mesajımda kapattım.
    saygılar...

quote:

Orjinalden alıntı: cardinal636

quote:

Renault un en büyük eksisi bu zaten. Askeri indirim. adaletsiz bir sistem, adamlar az maaş alsa bizim gibi neysede ama maşallah her türlü gider kalemleri düşük ( kira-servis-yemek-giyim) bide ona ragmen indirimler falan. biz megane yi 1 araba verdik ve üstüne bi alay borçlanıp aldık ama kimse bize ne indirim nede başka bi avantaj verdi. ha önemli de değil. ona buna yaslanarak hayat mı sürer.
    aslan gibi kendi öz kazandığımız paramızla aldık! hiç bir indirim, kıyak, iltimas görmeden!

siz nie böle bir yorum yapma gereği duyuosunuz ben onu anlamadım çok mu biliosunuz sistemi de konusuosunuz ayrıca zaten bütün renault bayileri de yapmıo bu indirimleri,renault maislar yapıyor,renault maisler de oyak a baglı..ayrıca oyak=ordu yardımlaşma kurumu demektir,elbet bazı konularda yardım olacak,hem ztn maaşlardan oyak adına kesintiler de oluyor,maisin yaptıgı indirim de %8 civarında oluo,ve belirli süreleri var her istedgnzde olmuo,çok mu yani bu kadarı

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.