Şimdi Ara

Renault letitude 1.5 dci (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: SZR.X

Evet ama letitude gibi araç suan da euro6 2017 modeli olmuş olsa mesela çok daha pahalı 200 binden aşağıya olmayacağından eminim tıpkı yeni koleos gibi
    kabul ama 2017 corolla yerine latitude alınabiliyorsa ben latitude tercih ederim. zaten 200.000 tl bir arabaya verecek param olsa 730d bmw alırım.
  • texjrwillerjr T kullanıcısına yanıt
    Yani ama araç yası ilerledikce araçta bazı parçaların zamanı geliyor ben linea yı alalı 4yıldan fazla oldu aldıgımda 2 yasındaydı ve garantiliydi şimdi araç 7 yasında ve 6 yasını geçtikten sonra bazı sıkıntılar arızalar başladı o yüzden genç yaş güncel araç taraftarıyım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SZR.X

Yani ama araç yası ilerledikce araçta bazı parçaların zamanı geliyor ben linea yı alalı 4yıldan fazla oldu aldıgımda 2 yasındaydı ve garantiliydi şimdi araç 7 yasında ve 6 yasını geçtikten sonra bazı sıkıntılar arızalar başladı o yüzden genç yaş güncel araç taraftarıyım
    katılıyorum. ama şöyle örnek vereyim benim captivam 200.000 km de. aldıktan sonra birkaç parçasını değiştirdim yolda trim sesi bile yok. alalı 5 ay oldu bir gün olsun pişman olmadım. ikinci el biraz şans işi. bir de üst sınıf araçların pahalı olması boşuna değil daha sağlam oluyorlar.
  • texjrwillerjr T kullanıcısına yanıt
    Evet markadan markaya değişir kalite

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.