Şimdi Ara

Renault Clio 3 Bvr Araç Manuel’e atıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, 1.5 Dci 85 hp yarı otomatik şanzıman aracım var. 220 bin km’de. Bu sabah evden işe giderken 2 3 kere otomatik vitesten manuel vitese atarak ekranda vites kutusunu kontrol ettirin yazısı belirdi.

Aracın 210 bin km şanzıman yağı ve şanzıman robot değişimi yapıldı. Bunun nedeni ne olabilir? Araştırabildiğim kadarı ile bunun şanzıman yağ seviyesinin azalması ile alakalı olabileceğini okudum fakat zaten şanzıman yağı değişeli 15 bin km bile olmadı. Konu hakkında yardımlarınızı beklemekteyim. Teşekkürler şimdiden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Destek olabilecek kimse yok mu yaw 🙁

• Bilgisayara bağlamadan ne desek yanlış olur arıza kodunu öğrenmemiz gerekiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baskı bitmiş veya azalmış olabilir mi, sanırım kalibrasyon vardır sizin araçta da, yeni bir kavrama noktası tanıtımı yaptırmanızı öneririm.
  • servise götürseniz ya buradan ne kadar destek olunabilir ki? ya da buradan gelecek destek senin ne işine yarar ?
  • Bizim BVR de ufaktan zorlanmaya başladı, araç 148 binde hala fabrika çıkış kavraması ile kullanılıyor. 110 binde kalibrasyon yapıldı. Şu anda kalkışlarda titreme ve zorlanma bariz bir şekilde var.

Sizin için en mantıklı çözüm Yetkili Renault servisinde Clip cihazına bağlanıp arıza kodlarının taranmasıdır.

İyi forumlar.

• GarbageCollector kullanıcısına yanıt
    başına gelen falan varsa konu sahibine arıza hakkında fikir verebilir. Forumun mantığına uygun olur böylece konu, sizce nasıl olur ?

• Tekrar merhaba arkadaşlar. Aracın sorununu buldum. Aracın robotuna kullanılan yağ bitmiş. Tekrar doldurduk fakat sanırım robotta çatlama mevcut çünkü doldurmama rağmen bu sabah baktığımda yağ kaçağı mevcuttu. o yüzden ikinci defa robot değişimi olabilir. Forumlarda aradım fakat bulamamıştım. Kullandığım yağ atf robotize şanzıman yağı. Sorunu net olarak çözebilmek adına daha önce robot değişimi yaptırdığım yere göstereceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akdenix -- 24 Nisan 2018; 8:36:48 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.