Şimdi Ara

Reklamlarda Çalan Aradığınız Müzikler [ANA KONU] (368. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.467
Cevap
133
Favori
2.605.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 366367368369370
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ozgurr_

quote:

Orjinalden alıntı: gzmlee

bende doritos reklamının şarkısını arıyorum.o da çok gzl bi müziktii.

CASSIUS - TOOP TOOP

Çoooookkk tşklerrrrrrrrrr
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: raisedemore

akıllı tv de photoblog bölümünde çalan sözsüz şarkının adını bilen arkadaş varsa ..
    Saygılar KOlay gelsin

MANU CHAO - BONGO BONG

yok birader bu değil benim istediğim yunan müziği gibi shantel tarzı bi müzik
    emeğin için teşekkürler yine de
  • Arkadaşlar, buradaki her satırı tek tek okuyorum öncelikle belirteyim.
    Geçmiş sayfalardaki ülkerin Euro 2008 ile ilgili olan tüm şarkılarını indirdim. Ancak bi türlü şu slow bi şekilde başlayanı bulamadım. (Hani şu çocukluktan itibaren futbol oynayanları gösteriyo, en son milli maçı gösteriyo, o sırada bi adam sesi [bugünler için doğdunuz] felan diyo.) Bunu bir türlü bulamadım.
    Anlayışınıza şimdiden teşekkürler. Bunu bulana dua edicem.
  • quote:

Orjinalden alıntı: DirkWernerNowitzki

Aynen bende o muzigi cok begeniyorum ntvspor a e mail attım fakat cevap gelmedi son umudum bakalım inş. gelir

buldunuzmu bu ntvspor da haftanın gollerini gösteririken çalan müziği...acaip güzel yaaa...bu ntv nerde bir bilinmeyen var gidip buluyor arkadaş ya.
  • sbay aynı dertten ben de muzdaribim :s

arıyorum arıyorum yok hiç biyerde yok. en sonunda gidicem ntvspor genel merkezine sorucam mk
  • quote:

quote:

quote:

akıllı tv de photoblog bölümünde çalan sözsüz şarkının adını bilen arkadaş varsa ..
    Saygılar KOlay gelsin

MANU CHAO - BONGO BONG

Shantel - The Veil

• quote:

Orjinalden alıntı: xdangerx

quote:

quote:

quote:

Saygılar KOlay gelsin

MANU CHAO - BONGO BONG

Shantel - The Veil

Çok Çok saol birader eyv

• Garanti Bankasının Milli Takıma özel Turko reklamındaki şarkıyı mp3 formatını arıyorum.
    telefona güzel melodi olabilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: Frost_Nova

quote:

Orjinalden alıntı: Frost_Nova

herkese slmhttp://www.youtube.com/watch?v=Asvu0T9oc3s <şu linkteki müziği arıyorum arkadaşlar,youtube erişimi engellendiği için vtunnel.com veya benzeri sitelerle erişebilirsiniz veya ultrasurf programıyla,müzik çok güzel inş bulabilirim.şimdiden teşekkürler.

güncel "youtube"a "monsterkill for sale" yazınca çıkan ilk K.O. videosu.

güncel

• Mrb Arkadaslar aranıza yeni katıldım....EURO 2008 BAŞLADIĞINDAN BERİ ARADIĞIM BİR MÜZİK VAR GENELDE TAKIMLAR SAHAYA CIKARKEN CALIYOR BU VİDEODA YAKADIM EĞER BİLENİNİZ VARSA YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ ACABA.

http://www.dizikusagi.net/2008/06/euro-2008in-en-guzel-10-golu-izle-indir.html

BU LİNKTEKİ VİDEODA ÇALIYOR MÜZİK.
  • tehlike çanın da çalan parçayı bulamadım. arkadaşlar şu sappusss sipussss hızlı versiyonu
  • quote:

Orjinalden alıntı: konstruksiyon1

Arkadaşlar, buradaki her satırı tek tek okuyorum öncelikle belirteyim.
    Geçmiş sayfalardaki ülkerin Euro 2008 ile ilgili olan tüm şarkılarını indirdim. Ancak bi türlü şu slow bi şekilde başlayanı bulamadım. (Hani şu çocukluktan itibaren futbol oynayanları gösteriyo, en son milli maçı gösteriyo, o sırada bi adam sesi [bugünler için doğdunuz] felan diyo.) Bunu bir türlü bulamadım.
    Anlayışınıza şimdiden teşekkürler. Bunu bulana dua edicem.

Helldorado - A Drinking Song

Kardeş aradığın şarkı bu fakat.Ülker firması bu şarkıyı türkçe versiyonuyla yapmış.
  • Pazar Sürprizinin müziğini bilen war mi ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: cihanpehlivan

Mrb Arkadaslar aranıza yeni katıldım....EURO 2008 BAŞLADIĞINDAN BERİ ARADIĞIM BİR MÜZİK VAR GENELDE TAKIMLAR SAHAYA CIKARKEN CALIYOR BU VİDEODA YAKADIM EĞER BİLENİNİZ VARSA YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ ACABA.

takımlar sahaya cıkarken calan sarkı white stripes - seven nation army

• arkadaslar walter scott - listening to mozart diye bi sarki ariyorum. yardimci olursaniz sevinirim. simdiden tesekkurler.
  • kardesim baktım sarkıya ama karıstırmısım heralde ama aradıgım bu videoda çalan şarkı

VARSA BU VİDEODA ÇALAN ŞARKIYI BİLEN SUPER OLUR VALLA
  • arkadaşlar ntvspor un gol özetlerinde çalan bir müzik var daha önce bir kaç arkadaşda mesaj yazmış..... bu şarkıyı bilen yokmu ya gol özetleri,en güzel gollerde filan çıkıyo hatta bugünkü programda euro 2008 en güzel gollerde de çıktı bilen varsa yardımcı olsun lütfen.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: hiphipnono

quote:

Orjinalden alıntı: cihanpehlivan

Mrb Arkadaslar aranıza yeni katıldım....EURO 2008 BAŞLADIĞINDAN BERİ ARADIĞIM BİR MÜZİK VAR GENELDE TAKIMLAR SAHAYA CIKARKEN CALIYOR BU VİDEODA YAKADIM EĞER BİLENİNİZ VARSA YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ ACABA.

takımlar sahaya cıkarken calan sarkı white stripes - seven nation army

XL - Fluxland

• Merak edenler için söyliyim devre aralarında çalan müzik;

Jennifer Lopez - Lets Get Loud
  • quote:

Orjinalden alıntı: jasua85

arkadaşlar ntvspor un gol özetlerinde çalan bir müzik var daha önce bir kaç arkadaşda mesaj yazmış..... bu şarkıyı bilen yokmu ya gol özetleri,en güzel gollerde filan çıkıyo hatta bugünkü programda euro 2008 en güzel gollerde de çıktı bilen varsa yardımcı olsun lütfen.....

birader ben de heryerde arıyorum ama bulamadım bi bulsam o şarkıyı parayla satacam walla :D
  • 
Sayfa: önceki 366367368369370
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.