Şimdi Ara

Reklamlarda Çalan Aradığınız Müzikler [ANA KONU] (366. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.467
Cevap
133
Favori
2.605.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 364365366367368
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar animal planet kanalında kendi reklamı var.
    şarkı metall gibi.
    bebek sesi var. " uh la la" diyo
    bi arada " dım dım ta çi ka çi ka"
    diyo :D
    çok saçma geldiğinin farkındayım ama şarkı süper.

bilen arkadaşlar yardım ederse sevinirim...
  • Hep duyduğumuz şarkıların sayenizde kim olduklarını bulabildik.Emeği geçen herkese teşekkürler..
  • ülker reklamındaki dondurma müziğini arıyorum hatta dondurma markası da bravo

bilen bulan varsa ülker bravo dondurma reklam müziğini çok sevinirim..
  • Arkadaşlar en son çıkan LIPTON ICE TEA reklamındaki portekızce yada ispanyolca benzeri şarkının orjinalını bulabılen varmı aranızda
  • quote:

Orjinalden alıntı: nohackmove

Arkadaşlar en son çıkan LIPTON ICE TEA reklamındaki portekızce yada ispanyolca benzeri şarkının orjinalını bulabılen varmı aranızda

aynen ben de arıyom
  • quote:

Orjinalden alıntı: xdangerx

quote:

Orjinalden alıntı: En Büyük Savaş

Kotex bulundu mu?

dostum su kadın cantasını karıstırıyo ya o reklamı diorsan söleyen Kurt Nilsen - She´s So High

Hışırtı yapıyor hani my kotex girl felan diyor. o şarkının adı : Do Wah Diddy imiş ama şarkı kotex reklamına göre cover lanmş o yüzden yazın arama programlarına istedgnzi indirin ama kotex girl felan demiyor orjinallerinde xD
  • quote:

Orjinalden alıntı: laptoprecai

quote:

Orjinalden alıntı: nohackmove

Arkadaşlar en son çıkan LIPTON ICE TEA reklamındaki portekızce yada ispanyolca benzeri şarkının orjinalını bulabılen varmı aranızda

aynen ben de arıyom

Bende aradım bulamadım. Tunatic ile arattm ama şarkı 31sn den ibaret oldugu için bulamadı. bilen & bulan varsa bizi bilgilendirirse sevnrz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: AlwaysAndForever

Nihatın oynadığı NTV Spor reklam müziği lütfen.Hani nihata top atıyolar hayır yazıyo geri yolluyor:)

Duyumlarıma Göre Şarkı : Direc-t Ft. Bilge Kosebalaban (Vokal)

ama bende bulamadm şarkıyı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrekirdag -- 16 Haziran 2008; 19:08:08 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozgurr_

quote:

Orjinalden alıntı: macerx1

quote:

Orjinalden alıntı: blue6205

Ntvspor da nihatın bulunduğu reklamdaki müziğin sahibi placebo'dur. Şarkının adı every me every you'dur. Ayrıca cruel intentions filmini izleyenler hatırlarlar. Filmin soundtrack parçalarından biridir. Direc-t yeniden yorumlamış olabilir ancak şarkının ilk seslendireni placebo'dur. Bence reklamda çalanda placebo.

ARKADAŞIM şarkıyı bence de placebo söylüyor ama EVERY ME AND EVERY YOU ile yakından uzaktan alakası yok... istersen sen reklamı bidaha izle .....

PARÇA PLACEBO NUN DEĞİL ARKADAŞLAR. PARÇA DIREC-T GRUBUNUN REKLAM İÇİN YAPTIĞI BİR PARÇA...
    http://www.direc-t.com/Default.asp?sayfa=multimedya LINKİNE TIKLADIĞINIZDA "MP3" YAZAN BÖLÜME GİRİN. KARŞINIZA ÇIKAN SAYFADA "BÖLÜM" YAZAN YERİN YANINDA "DIREC-T" YAZAR. "BÖLÜM" YAZAN YERİ TIKLAYIP BURDAN "BİLGE KÖSEBALABAN" I SEÇERSENİZ KARŞINIZA İLK PARÇA OLARAK "NTV SPOR REKLAMI" MP3 HALİNDE ÇIKAR. MP3 REKLAMDAKİ KADARDIR. İNDİRMEK İSTEYEN BURDAN İNDİREBİLİR.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ntvspor da nihatın bulunduğu reklamdaki müziğin sahibi placebo'dur. Şarkının adı every me every you'dur. Ayrıca cruel intentions filmini izleyenler hatırlarlar. Filmin soundtrack parçalarından biridir. Direc-t yeniden yorumlamış olabilir ancak şarkının ilk seslendireni placebo'dur. Bence reklamda çalanda placebo.

ARKADAŞIM şarkıyı bence de placebo söylüyor ama EVERY ME AND EVERY YOU ile yakından uzaktan alakası yok... istersen sen reklamı bidaha izle .....

PARÇA PLACEBO NUN DEĞİL ARKADAŞLAR. PARÇA DIREC-T GRUBUNUN REKLAM İÇİN YAPTIĞI BİR PARÇA...
    http://www.direc-t.com/Default.asp?sayfa=multimedya LINKİNE TIKLADIĞINIZDA "MP3" YAZAN BÖLÜME GİRİN. KARŞINIZA ÇIKAN SAYFADA "BÖLÜM" YAZAN YERİN YANINDA "DIREC-T" YAZAR. "BÖLÜM" YAZAN YERİ TIKLAYIP BURDAN "BİLGE KÖSEBALABAN" I SEÇERSENİZ KARŞINIZA İLK PARÇA OLARAK "NTV SPOR REKLAMI" MP3 HALİNDE ÇIKAR. MP3 REKLAMDAKİ KADARDIR. İNDİRMEK İSTEYEN BURDAN İNDİREBİLİR.

evt

• arkadaşlar roberto carlos un son reklam filmi parfüm ıq du sanırım parfüm adı orda çalan şarkıyı 3 aydır arıyorum sık kullanılan bir parça lütfen adıını söylermisiniz çıldırmk üzereyim!!
  • buldum arkadaşlar BLONDIE - ONE WAY OR ANOTHER şarkının adıymış ÇOK SAĞOL ÖZGÜR!!!
  • quote:

quote:

quote:

arkadaşım madem şarkı onların. Neden sitelerinde orjinali yok şarkının kaydı var? mademki biliyorsun bul ve upload et buraya bi zahmet..!

• quote:

Orjinalden alıntı: yasseminn

kimse bna yardım etmicekmiii

Ben Reklamı görmedm. görsem belki bi derece yardım edebiLirdm. :(
  • quote:

Orjinalden alıntı: emrekirdag

quote:

quote:

quote:

arkadaşım madem şarkı onların. Neden sitelerinde orjinali yok şarkının kaydı var? mademki biliyorsun bul ve upload et buraya bi zahmet..!

BAŞTAN ŞUNU SÖYLİYİM BURADA KİMSEYLE EMREDER GİBİ KONUŞAMAZSIN. BEN PARÇANIN KİME AİT OLDUĞUNU VE BU PARÇAYI SÖYLEYENLERİN WEB ADRESLERİNİ VERMİŞİM. ONLAR SADECE REKLAM İÇİN YAPTIKLARI PARÇAYI BU SİTEYE KOYMUŞLAR. SEN DE BANA EMREDER GİBİ MADEM ÖYLE BUL DİYORSUN. BU PARÇA REKLAM JINGLE I. KISACA REKLAMA ÖZEL VE SÜRESİ REKLAM KADAR. AMA SEN BU DEDİĞİMİ BİLMEDİĞİNDEN YARDIM ETMEYE ÇALIŞSAMDA SAÇMA SAPAN LAFLAR ETMİŞSİN. YA BURADA SORULAN SORULARA CEVAP BULMAYA ÇALIŞANLARA SAYGI GÖSTERİRSİN YA DA KENDİN ARARSIN SORULARININ CEVAPLARINI. LÜTFEN SEÇTİĞİN KELİMELERE BUNDAN BÖYLE DİKKAT ET. BENİM BU FORUMDA VERDİĞİM CEVAPLARA KATILIRSIN KATILMAZSIN AMA ASLA BU TAVIRLA CEVAP YAZAMAZSIN.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurr_ -- 17 Haziran 2008; 1:37:02 >

• quote:

Orjinalden alıntı: tmert0

buldum arkadaşlar BLONDIE - ONE WAY OR ANOTHER şarkının adıymış ÇOK SAĞOL ÖZGÜR!!!

RİCA EDERİM...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Frost_Nova

quote:

Orjinalden alıntı: Frost_Nova

herkese slmhttp://www.youtube.com/watch?v=Asvu0T9oc3s <şu linkteki müziği arıyorum arkadaşlar,youtube erişimi engellendiği için vtunnel.com veya benzeri sitelerle erişebilirsiniz veya ultrasurf programıyla,müzik çok güzel inş bulabilirim.şimdiden teşekkürler.

güncel "youtube"a "monsterkill for sale" yazınca çıkan ilk K.O. videosu.

bulunana kadar up yapcağım acaba KO bölümüne mi açsam?

• şimdi şöle bi yardımım olabilir şu sayfadanhttp://www.etietieti.com/ yukardaki linklerde eti yaşam var onun altında reklamlar sayfası onu açtığımızda en yukardaki yeniler bölümünde 2. sıradan 2. reklam eti brownie gold yazan şarkısında duyabilirsiniz..yardımlarınız için çok teşekkür ederim
  • bende doritos reklamının şarkısını arıyorum.o da çok gzl bi müziktii.
  • 
Sayfa: önceki 364365366367368
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.