Şimdi Ara

Reklamlarda Çalan Aradığınız Müzikler [ANA KONU] (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.467
Cevap
133
Favori
2.605.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mousse T. & Tom Jones =Sexbomb : Evgeni Pluschenko skating show music
  • BU ARADA KUSURA BAKMA KADİRARTUN BİRADER... BEN SARKİNİN ADİNİ GOREMEYİNCE OYLESİNE YAZMİS BULUNDUM....... CAHİLLİĞİME VER
  • Arkadaşlar bu VW Jetta reklam müziği biraz farklı. Adamın benzin istasyonunda arabayla dönüp durduğu reklamtaki müzik var mı? Kings of leon değil gibi.

Bu arada acunda çalan hareketli bi latin parça var kız vokal grubu na na na na gibi bişeyler söylüyor nakaratta, Enomorame değil

Nike pro son reklam müziğini bilen varmı peki ?
  • Başta topici açan arkadaşa sonra da topicde emeği geçen bütün arkadaşlara çok teşekkürler.Çok faydalı bir topic olmuş.
  • bişey soracam kadir kardeş, sadece reklam müzikleriyle mi ilgileniyorsun.Buraya bir video koymak istiyorum da arkada çalan müzik çok çok çok hoşuma gidiyor bir türlü bulamadım (yeni topic de açmak istemiyorum)...
  • ya hani su yeni golfun efsaneler ölmez ondaki parca hangisi burda bir sürü golf varda onlardan hangisi???
  • quote:

Orjinalden alıntı: ZeusLEE

Ya Doğuş Çay'ın reklamı?

Özlem Tekin - Benim Kara Sevdamsın (Doğuş Çay)

http://rapidshare.de/files/6461416/The_OZZ.mp3.html

ENJOY IT!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jahma666 -- 15 Kasım 2005, 9:35:51 >
  • BEKO'nun reklamını göremedim burda yaw
  • quote:

Orjinalden alıntı: onurunculu

BU ARADA KUSURA BAKMA KADİRARTUN BİRADER... BEN SARKİNİN ADİNİ GOREMEYİNCE OYLESİNE YAZMİS BULUNDUM....... CAHİLLİĞİME VER

sorun degil arkadaşım paylaşımların için sağol
  • quote:

Orjinalden alıntı: ode1299

Arkadaşlar bu VW Jetta reklam müziği biraz farklı. Adamın benzin istasyonunda arabayla dönüp durduğu reklamtaki müzik var mı? Kings of leon değil gibi.

Bu arada acunda çalan hareketli bi latin parça var kız vokal grubu na na na na gibi bişeyler söylüyor nakaratta, Enomorame değil

Nike pro son reklam müziğini bilen varmı peki ?

Henry Nowitzki- nike pro secret weapon
  • bridgestone reklamındaki şarkının adı neydi yaw cok unlu eskı bı sarkıydı ama hatırlayamadım..
  • ntv nin ispanya ligi maçlarını verirken çaldığı barcelonanın müziği var...
    o müziği nereden bulabilirim acaba...
  • quote:

Orjinalden alıntı: mustafaguvenli

ntv nin ispanya ligi maçlarını verirken çaldığı barcelonanın müziği var...
    o müziği nereden bulabilirim acaba...

rumba de barcelona - manu chao
  • ilgilenen arkadaşa teşekkürler signal müziğine üzüldüm yinede çok thank you
  • signal diş macunu reklem müziği lazım elinde olan varsa bana acilen yollayabilirmi yada bana link verebilirmi mail adresim aşşağıdadır bi arkadaş 24 saat içinde yollarım diyordu hadi bakalım yolada görelim
    halil_durman@hotmail.com
  • NTV MOTO GP muzigi hala yokkkkkkkkkkkkkkk Bİ KİZ SOYLİYORRR ... eskiden populer bir sarkiydi ama ben ozamanlar cok kucuktum.... ARKADASLAR lütfennnnnnn........

N T V M O T O G P jeneriginde caliyorrrrrrr

(vannn tubi vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa) duyuyorum sadece
  • NTV MOTO GP muzigi hala yokkkkkkkkkkkkkkk Bİ KİZ SOYLİYORRR ... eskiden populer bir sarkiydi ama ben ozamanlar cok kucuktum.... ARKADASLAR lütfennnnnnn........

• super forumun super topiğiii.ve de super paylasımcılar..hepinize tesekkur ederim....
  • quote:

Orjinalden alıntı: daldandala

bridgestone reklamındaki şarkının adı neydi yaw cok unlu eskı bı sarkıydı ama hatırlayamadım..

michelen reklamı sanırım yanlış yazdın forumun ilk sayfalarında yazılı bi göz gezdir kesin bulucaksın
  • quote:

Orjinalden alıntı: maydos

NTV MOTO GP muzigi hala yokkkkkkkkkkkkkkk Bİ KİZ SOYLİYORRR ... eskiden populer bir sarkiydi ama ben ozamanlar cok kucuktum.... ARKADASLAR lütfennnnnnn........

Dostum programı izlemedim ama anlatığından şunu anladım;

" Steppenwolf - Born To Be Wild"

bi dene istersen...
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.