Şimdi Ara

Reklamlarda Çalan Aradığınız Müzikler [ANA KONU] (651. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
15.467
Cevap
133
Favori
2.605.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 649650651652653
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hayhan

quote:

Orijinalden alıntı: oscar02

yhe arkadaşlar kaç gündür numberone nın kendi reklamı çıkıyo müziğe bağlan diye arkada çalan müziğin adını bilen varmı ?

+1 bende arıyorum

sonunda buldum,

Moby - Porcelain
  • Dr.Oetker reklamında arkada çalan hoş şarkıyı arıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: demircibu

quote:

Orijinalden alıntı: muratonline

quote:

Orijinalden alıntı: Pertz von Zatellerean

Videodaki müziği bulabilirseniz sevinirim.

Güzel müzikmiş cidden. Teşekkürler.

• arkadaşlar metro fm de bi şarkı çalıodu ismini bilmiyorum adam feel love me feel love me falan diodu haraket li bi çarkıydı bilen varsa lutfen çok makbule geçer
  • CNBCE de çok çıkan bir reklam, RANGE ROVER reklamı... tek kapılı beyaz RANGE ROVER EVOQUE nin tanıtıldığı...

var mı o çalan müziği bilen...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maverick666 -- 13 Aralık 2011; 11:06:23 >
  • Arkadaşlar CNBC-E de victoria secret 2011 tanıtım videosunda çalan şarkının adı nedir ? Yardımcı olursanız çok memnun olurum.
  • Dr. Oetker reklamında çalan şarkıyı bilen kimse mi yok arkadaş
  • http://www.youtube.com/watch?v=2SXVEBa-7Dk&feature=share

bunun arka fon müzğini arıyorum :(
  • http://www.youtube.com/watch?v=IqxOYqK2SVg bu reklamdaki müziğin ismi nedir arkadaşlar aramaktan canım çıktı
  • Toyoto Yaris reklamında (kırmızılı kadının olduğu reklam) çalan şarkı orjinalden mi uyarlanmış yoksa reklam için mi yapılmış ?

Eğer orjinal bir şarkıdan reklama uyarlanmış ise bu şarkıyı paylaşan olursa sevinirim. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: AtillaHuN

Dr. Oetker reklamında çalan şarkıyı bilen kimse mi yok arkadaş
    Onu ben de araştırdım reklam için yapılan özel müzikmiş sanırım.

Toyota Yaris müziği de reklama özel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uluru -- 16 Aralık 2011; 16:05:21 >
  • arkadaşlar ntvspor da %100 baskette,b murat kosova ile ibrahim kutluayın programında, euroligde en güzel on hareket gösterilrken bi parca calıyo rica etsem yardımcı olurmsunuz.
  • http://www.youtube.com/watch?v=mWof2ANjTdA
    ADV.1 Trailer videosunda çalan parça bulabilirseniz çok sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: systemstyle

Arkadaşlar sitede anasayfa da bulunan videoda ki muziği bulabilirmiyiz acaba ? Çok hoşuma gitti shazam bulamadı,büyük ihtimal reklama özel yapılmış ama şansımı deniyeyim

Site :http://www.sadece-fuer-dich.de/

Arkadaşlar halen aramaktayım....
  • Monopoly Elektronik bankacılık reklamında çalan şarkıyı bilen var mı?

Sanki "It's the money,money,money" diyor şarkıda. Ama araştırınca hep ABBA'nın şarkısı çıkıyor.Bu daha yenidir muhtemelen.
  • avivasa nın paraları delı gıbı sac sac sac reklamının muzıgını telefonuma zıl sesi yapmak ıstıyorum arkdaslar. var mıdır mp3 formatı ındırebılecgim bi adres.
    tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: maniavolkan

Esref Armagan'ın rol aldığı Volvo S60 reklamındaki fondaki müziği bilen var mı ?

Müzik gerçekten çok güzel. Ama video okadar etkileyici ki izlerken gözlerim doldu gerçekten çok güzel..

• quote:

Orijinalden alıntı: Blondy_knight

quote:

Orijinalden alıntı: maniavolkan

Esref Armagan'ın rol aldığı Volvo S60 reklamındaki fondaki müziği bilen var mı ?

Müzik gerçekten çok güzel. Ama video okadar etkileyici ki izlerken gözlerim doldu gerçekten çok güzel..

adobe audution programı ile sarkıdaki konuşmaları yok edebildim. bazı bölümlerinde kalite düştü ancak ben video arkası fon müziği olarak kullandığım için oldukça işimi gördü

• Bi' ara girip bakmak lazım. :)
  • armani code 2011 reklamındaki şarkıyı benim gibi merak edip bulamayanlar varsa diye paylaşıyorum.

• 
Sayfa: önceki 649650651652653
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.