Şimdi Ara

Reklamlarda Çalan Aradığınız Müzikler [ANA KONU] (177. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15.467
Cevap
133
Favori
2.605.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cervantes_bloom

gençler mi?
    burada kimse kimsenin emrinde çalışmıyo abi (!)
    burada istekler ricayla lütfenle yürüyo haberin olsun...

Alıntıları Göster
    c-thru reklamındaki müziği söyleyebilirmisiniz kim söylüyo adı ne parçanın
  • quote:

gençler mi?
    burada kimse kimsenin emrinde çalışmıyo abi (!)
    burada istekler ricayla lütfenle yürüyo haberin olsun...

Alıntıları Göster
    dalga geçiyosun heralde? çocuklar mı deseydim? hitap ediyoruz toptan ne var bunda
    emir de etmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: şoför_nebahat

dalga geçiyosun heralde? çocuklar mı deseydim? hitap ediyoruz toptan ne var bunda
    emir de etmedim.

Alıntıları Göster
    hayır dalga gecmiyorum.daha önceki istekler gibi durmadıgını forumu gezerek de anlayabilirsin.arkadaşlar daha samimi.ama laubali deil.gencler gibi deil yani.ben kendi adıma rahatsız oldugumu dile getirdim...
  • quote:

hayır dalga gecmiyorum.daha önceki istekler gibi durmadıgını forumu gezerek de anlayabilirsin.arkadaşlar daha samimi.ama laubali deil.gencler gibi deil yani.ben kendi adıma rahatsız oldugumu dile getirdim...

Alıntıları Göster
    seni rahatsız etti demek. ilginç daha fazla topiği kirletmenin bi manası yok... burası bi forum. devlet dairesi değil.. kabalık etmedim laubalilikte.. sen hiç üstüne alınma
  • quote:

Orijinalden alıntı: şoför_nebahat

seni rahatsız etti demek. ilginç daha fazla topiği kirletmenin bi manası yok... burası bi forum. devlet dairesi değil.. kabalık etmedim laubalilikte.. sen hiç üstüne alınma

Alıntıları Göster
    arkadaşlar ben liptonun kış çayı adlı reklamındaki şarkıyı arıyorum foruma baktım ama bulamadım yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: pelin_x

arkadaşlar ben liptonun kış çayı adlı reklamındaki şarkıyı arıyorum foruma baktım ama bulamadım yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler...

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: pelin_x

bu reklam için çekilmiş bir melodi ça çaçaçaçaça die sözler geçiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: synan

quote:

Orjinalden alıntı: pelin_x

bu reklam için çekilmiş bir melodi ça çaçaçaçaça die sözler geçiyor

Alıntıları Göster
    http://www.reklamlar.tv/rtv/sin/one/N/P_P/rv/BHDQK
    lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: simurg35

http://www.reklamlar.tv/rtv/sin/one/N/P_P/rv/BHDQK
    lütfen.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar Nokia N73 reklamındaki müziğin ismini bilen var mı ?
    http://www.youtube.com/watch?v=mBMtaIFHatw

• quote:

Orijinalden alıntı: okinawamd

Arkadaşlar Nokia N73 reklamındaki müziğin ismini bilen var mı ?
    http://www.youtube.com/watch?v=mBMtaIFHatw

Alıntıları Göster
    ya offf cuma günü askere geri dönüyorum çok koyacak valla bıktım ulen askerlikten ne lanet bişimiş

• quote:

Orijinalden alıntı: vlknkzgn

quote:

Orjinalden alıntı: vlknkzgn

arkadaşlar iki şey sorucam şu geçen star da peter pan filminin reklamının başında çalan şarkı bi de türk telekom-charloi maçında mola sırasında bi şarkı çalıyodu bu şarkıyı çok yerde duydum ama şööle tarif edeyim.. adam ooooooo gerend baby die baarıyor sonra bi topluluk huuu haaa dio

yaww arkadaşlar yoq mu bu iki şarkıyı bilen ??!!

Alıntıları Göster
    Bunları bulamadınız ama olsun yine de teşekkür ederim ama bi ricam daha olacak.. Bi araba raklamı war
    fil kendini arabanın içinde hayal ediyo falan galiba araba nın modeli scenic ti. Tşkler..

quote:

quote:

arkadaşlar iki şey sorucam şu geçen star da peter pan filminin reklamının başında çalan şarkı bi de türk telekom-charloi maçında mola sırasında bi şarkı çalıyodu bu şarkıyı çok yerde duydum ama şööle tarif edeyim.. adam ooooooo gerend baby die baarıyor sonra bi topluluk huuu haaa dio

• quote:

Orijinalden alıntı: vlknkzgn

Bunları bulamadınız ama olsun yine de teşekkür ederim ama bi ricam daha olacak.. Bi araba raklamı war
    fil kendini arabanın içinde hayal ediyo falan galiba araba nın modeli scenic ti. Tşkler..

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

quote:

o değilde şu şarkı şumuydu acaba

› Grand Funk Railroad › Miss My Baby

• quote:

Orijinalden alıntı: Cossie

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    ufuk yıldırım -tutkunum sanırım öleydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirartun

ufuk yıldırım -tutkunum sanırım öleydi

Alıntıları Göster
    arkadaşlar more & more adlı parfümün reklam muziğini bulabilir misinz
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak_3000

arkadaşlar more & more adlı parfümün reklam muziğini bulabilir misinz

Alıntıları Göster
    arkadaşlar c-thru adlı parfümün reklam müziğini kim söylüo bulabilirmisin ben aradım bulamadım bir türlü yardım ederseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirartun

quote:

Orjinalden alıntı: fledermaus

adam soyluyor.tek bıldıgım tvde cep melodılerınde adını UP olarak gosterıyor.
    formları arastırdım ama hep eskı bolumlerın parcalarını koymuslar bu yenı

papi sanchez - enamorame bu galiba bi bakıver aresten rahatlıkla indirebilirsin

Alıntıları Göster
    yaww bu kadar uğraşmayın reklam videosunu bulup indirin sonrada bununla videodan sesi ayırın:

http://rapid-share.com/files/15374575/video-mp3-extractor_1_.1162983532107888823215510950511807200609091507.rar.html

olmazsa tam müziktem movie makerla istediğiniz yerini kesin.

Yani reklam videosunu bulun yeter.

• quote:

Orijinalden alıntı: erenafl92

yaww bu kadar uğraşmayın reklam videosunu bulup indirin sonrada bununla videodan sesi ayırın:

http://rapid-share.com/files/15374575/video-mp3-extractor_1_.1162983532107888823215510950511807200609091507.rar.html

Alıntıları Göster
    http://www.reklamlar.tv/rtv/sin/one/N/P_P/rv/BHFYG/

yalvaririm ....

quote:

erenafl92

alla allah bi zeki senmisin yaa ?

• quote:

Orijinalden alıntı: the_xanax

quote:

Orjinalden alıntı: nForcer

quote:

Orjinalden alıntı: azg21

SEVGİLİ ARKADAŞLAR BANA TÜRKCELL İŞTECELL REKLAMINDAKİ ÇALAN MÜZİK LAZIM YARDIMCI OLABİLİRMİSİİNZ ACABA
    Snap - The Power'dı herhalde.

Snap ; I have got the power

Alıntıları Göster
    S.a.

Şu son çıkan crea rekLamındaki müziği çok merak ediyorum ya. Hani teknoLoji feLan diyor dijitaL bi sesLe. O bi parça mı yoksa özeL yapıLmış bi jenerik mi acaba ?

• bilboard dergisinin bu ayki sayısının reklamında Metalica nın bir müziği çalıyor.
    hangi şarkı o bilen var mı ?

reklam genelde NTV de yayınlanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blufer

bilboard dergisinin bu ayki sayısının reklamında Metalica nın bir müziği çalıyor.
    hangi şarkı o bilen var mı ?

reklam genelde NTV de yayınlanıyor.
    slm arkadaşlar bugün seda sayanın programında gelinlik defilesinde çalan bir parça wardı sanırım Dido söylüyo we parça I Know die başlıyor eğer bilen duyan gören warsa bi zahmet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exalans22 -- 9 Şubat 2007; 16:23:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenafl92

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: erenafl92

parçanın adını bilen yok mu ?
    bu arada flood yaptım site yönetiminden özür dilerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exalans22 -- 9 Şubat 2007; 16:30:52 >

• 
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.