Şimdi Ara

Rehber sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, acil yardımınıza ihtiyacım var. Galaxy S4 telefonum vardı, bozuldu ve artık en sonu tamirciye sattım bişey de yapılamıyordu artık çünkü. Fakat ben Smart Switch programı ile telefonu zaten bilgisayara yedeklediğimden bir de zaten google android telefonları sürekli kendisi senkronize ettiğinden problem yapmamıştım. Şimdi durum şu:

Eski telefon artık tamamen ulaşılamaz durumda. Yeni telefonum Z5, onu da Smart Switche bağlayamıyorum çünkü sadece Samsung cihazından samsung cihazına oluyormuş, hiç aklıma gelmedi. Telefonu açıp google hsabımla giriş yaptım z5'e, tüm uygulamalarımı yükledi ama kişler yok. Rehberden girip sim karttan aktardiyorum hep google hesabına kaydettiğim için sim kartı boş, google hesabından aktar diyorum yine boş. Ayarlardan hesaplar ve oradan google'a girip kişiler dahil hepsini seçip senkronize ediyorum yine aynı. Yedek aldığım rehber kayıtları da sizlere ömür.

Ne yapcam kaldım :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seal_ -- 22 Ocak 2016; 0:16:46 >

• Hiç bişey yapamayız mı demek oluyor acaba hiç bi cevap gelmemesi
  • contacts.google.com

bu adreste de kişilerinizi göremiyorsanız yapabilecek bir şey yok. bu adreste çöp kutusu gibi bir şey var mı bilmiyorum. ne olur ne olmaz kurcalayın çıkarsa anca buradan çıkar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstfozdmr

contacts.google.com

bu adreste de kişilerinizi göremiyorsanız yapabilecek bir şey yok. bu adreste çöp kutusu gibi bir şey var mı bilmiyorum. ne olur ne olmaz kurcalayın çıkarsa anca buradan çıkar.

saolasın, yalnız baktım oraya da hep gmailden yazıştığım emaillere ait kişiler var. Halbuki telefona birini kaydettiğimizde normalde google kişilere ekleniyordu, inanamıyorum cidden. nasıl oluyor.
  • geçmiş olsun. bende benzer bir durum yaşayıp kurtaramamıştım. eğer sim yetmiyorsa sanırım en iyisi rehber yedekleme programları kullannak ve yedek dosyasını bir buluta yüklemek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.