Şimdi Ara

Rehber: Chat ve Drop Pencerelerini Ayirma

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar. Oyun oynarken hepimiz klandakilerle yada PMden az bucuk chatlesiriz. Bazen zindanlar gibi cok moblu yerlerde arkadasimizin ne dedigini moblari keserken kaciririz. Oynadigim sunucunun forumunda, boyle durumlarda chat yazilarinin kaybolmamasini saglayan yontemi anlatan kucuk bir konu hazirlamistim, burada da paylasayim istedim.

1. Options menusunden Game tabina gelin. Resimde isaretli olan 3 yeri ayni sekilde isaretleyin.

2. Sol en alttaki cekicimsi isareti tiklayin.

3. Acilan pencereden System'in yanindaki yerin bos olmasini saglayin.

4. Islem tamam. Bundan sonra vuruslariniz ve droplar yukarida, konusmalariniz ise asagida yer alacaktir. Iyi oyunlar

• bunu cogu kişi biliordur die umut ediom

Saolsun Eline saglık
  • Super bilgi eline saglik, bazen farkli serverlarda o ayarlar degisik oldugundan ben sasiriyodum vede alismakta zorlaniyodum.Gercekten aradigim bir bilgi idi saol.Bide sunu aypmak mümkünmü, mesela bazi serverlarda vurdugun vede aldigin damage rengki gosteriyo, hatta vuran kisilerin isimleri bile farkli renkte gosteriyo, gösterdigin yerden orasıda ayarlanırmı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: yorukefe

Bide sunu aypmak mümkünmü, mesela bazi serverlarda vurdugun vede aldigin damage rengki gosteriyo, hatta vuran kisilerin isimleri bile farkli renkte gosteriyo, gösterdigin yerden orasıda ayarlanırmı ?

Bu söylediklerin istemci modlama (client modding) olup yama (patch) gerektirir. Oyunu yapan firma NCSOFT'un kulanıcı sözleşmesine göre istemci modlamak yasalara aykırıdır. Yapılmasını sağlayan sunucular yasal işlemlere tabi tutulabilir.
  • Ellerin dert görmesin
    Ben baya bir süre bu şekilde ayırmadan kullanmıştım, çok rahatsızlık verici..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Miharbi

quote:

Orjinalden alıntı: yorukefe

Bide sunu aypmak mümkünmü, mesela bazi serverlarda vurdugun vede aldigin damage rengki gosteriyo, hatta vuran kisilerin isimleri bile farkli renkte gosteriyo, gösterdigin yerden orasıda ayarlanırmı ?

Bu söylediklerin istemci modlama (client modding) olup yama (patch) gerektirir. Oyunu yapan firma NCSOFT'un kulanıcı sözleşmesine göre istemci modlamak yasalara aykırıdır. Yapılmasını sağlayan sunucular yasal işlemlere tabi tutulabilir.

Dragon network te heal pot kullanmaktan tutunda mana pot critical ve chat yazılarına kadar gecen her türlü şey farklı renklerde. Sanırım pek tınlamıyo BloodBane, NCSoftu. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaGNeS -- 30 Ocak 2007; 9:17:18 >

• sağolasın miharbi yine 10 numaralık faydalı topiclerinden biri
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.