Şimdi Ara

Rehber Aktarma Note 2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
7.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Iphone kullanırken rehberimi Itools programı ile kaydettim bir dosya şeklinde. Bunu Note 2'ye nasıl aktarabilirim?

• yok mu bilen arkadaşlar?
  • Dün iphone 4s imi sattım yerine Note2 aldım. icloud web sitesinden rehberimi vcf formatına çevirip email adresime attım sonra yeni aldığım note2 ile mailime girip dosyayı indirdim direk kurdu. 30 saniyede rehberim yeni telefonuma geçmiş oldu
  • Keşke bunu sim kartımı kırdırmadan deneseydim.
    iphone 3 kullanıyordum,s3 aldıktan 5 dk sonra turkcell bayisinden hattımı kırdırdım.o suratsız herifleri çektiğim gibi bir de hiç bir uyarı yapmadılar telefon rehberinizdeki kişileri aktarmak ister misiniz diye daha sonradan tek tek elle girdim onca kişiyi.

Ama itunes'a tanıttığınız telefonu samsung kies ilk açıldığında pc'de iphone verisi bulundu s3'e aktarılmasını istermisiniz diyebilir ordan da halledebilirsiniz kolayca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: niventr

Dün iphone 4s imi sattım yerine Note2 aldım. icloud web sitesinden rehberimi vcf formatına çevirip email adresime attım sonra yeni aldığım note2 ile mailime girip dosyayı indirdim direk kurdu. 30 saniyede rehberim yeni telefonuma geçmiş oldu

teşekkür ederim
  • tşk
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.