Şimdi Ara

Regedit Ayarlari.....süperrrr (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
4
Favori
374.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • paylaşım harbiden güzel. tesekkurler
  • http://sordum.so.ohost.de/forum/viewforum.php?f=10

bu sitede bu işleri toptan yapan bir program var download ediyim yayınlıyim dedim ama rapidde,hemen paylaşda kabul etmedi merak eden varsa gidip bakabilir
  • Ellerine sağlık
  • ellerine sağlık diyorum.
  • saolasın yararlı bilgiler arşivledim
  • Faydalı bir hort teşekkurler
  • quote:

Orjinalden alıntı: Birce

Faydalı bir hort teşekkurler

evet .bende yeni gördüm sayenizde.
  • mükemmel bir kaynak alıntı olması ne farkeder hayatlar alıntı
  • Bunları okuyan alim olur zatee ...bu alemin kurdu olurr...
    ONUN İÇİN fazla kurcuklamayın bırakın bilenler anlatsın size sonra herkes bilirse nolur bu dünyanın hali.:D:D
  • 16-) Kullanilmayan .DLL uzantilarini silelim degimli ? Bu sayede hizlanacaggiz ve bos yerimiz artacak ama öne kullanilmayan .DLL dosyalarini bulalim ilk önce kayit defterine gidiyoruz. Burada HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Windows\Current Vercion\SharedDLLs anahtarini aktif ettik ardindan gelen pencereye bakin ve degeri 0 olan DLL ler kullanilmiyordur demektir. Yani gönül rahatligiyla silebilirsiniz. [ 98 ]

Ben de HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\ den sonra windows görünmüyor (xp kullanıyorum) Windows 3.1 migration status yazan bir şey var, orada da shared dll's yok
    Nasıl silebilirim kullanılmayan dll dosyalarını ????
  • quote:

Orjinalden alıntı: Eliminator

16-) Kullanilmayan .DLL uzantilarini silelim degimli ? Bu sayede hizlanacaggiz ve bos yerimiz artacak ama öne kullanilmayan .DLL dosyalarini bulalim ilk önce kayit defterine gidiyoruz. Burada HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Windows\Current Vercion\SharedDLLs anahtarini aktif ettik ardindan gelen pencereye bakin ve degeri 0 olan DLL ler kullanilmiyordur demektir. Yani gönül rahatligiyla silebilirsiniz. [ 98 ]

Ben de HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\ den sonra windows görünmüyor (xp kullanıyorum) Windows 3.1 migration status yazan bir şey var, orada da shared dll's yok
    Nasıl silebilirim kullanılmayan dll dosyalarını ????

pardon xp için değilmiş, sonradan farkettim.

peki xp için kullanılmayan dll dosyalarını tesbit edebileceğimiz bir şey varmı ???

• S.A. meraklıları için işe yarayacak gerçekten tabi benimde:=) Sağolasın Allah razı olsun,
  • Güzel paylaşım elinize sağlık Bana Internet Explorer Giriş sayfasını degiştirme secenegi varya onu deaktif için gereken açıklamayıda yaparsanız sewinirim t$kLer..
  • tşk güzeldi
  • walla helal olsun emeğine sağlık, çok teşekkürler....
  • Sağol çok işe yarar bilgiler ,

Ama benim sorunum biraz farklı reg kayıt girdisini notepad ile açtıktan sonra eski haline nasıl getirebilirim .
    Çünkü şimdi şimdi reg kayıt girdisine tıkladığım halde ne yapsam kaydı giremediğimden işlemim olmuyor yapamadım .

Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler .
  • Vallahi çok saol kardeş ellerin dert görmesin
  • hoş çalışma...deneyelm bakalım...eline sağlık
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.