Şimdi Ara

Regal Tv 48R6520F 48 1459 ₺ oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
4
Favori
2.989
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Fiyatı sıcak geldi.

Tv yi kullanan ve tavsiye edecek varmı?

https://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/regal-48r6520f-48-122-ekran-uydu-alici-smart-wifi-800hz-led-tv-315476095

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zamane61 -- 7 Aralık 2017; 0:2:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tv çok güzel. Tavsiye ederim bu fiyat bundan iyisi pek bulunmaz. Puan da varmış. 2 ay kadar önce gg den aldım indirim kuponu ve banka puanı ile 1310 küsüre gelmişti. Smart özelliği çok güzel. Hızlı. Kanal geçişleri hızlı. Bazıları gibi beklemekten can sıkan cihazlardan değil. Eksiği belki 4K olmaması. O da bana göre halen gereksiz şuan için.

• Bende şimdi gg da annem için aynı tvye bakıodum uygun geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayabusaaa -- 6 Aralık 2017; 22:55:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: malitoprak91

Tv çok güzel. Tavsiye ederim bu fiyat bundan iyisi pek bulunmaz. Puan da varmış. 2 ay kadar önce gg den aldım indirim kuponu ve banka puanı ile 1310 küsüre gelmişti. Smart özelliği çok güzel. Hızlı. Kanal geçişleri hızlı. Bazıları gibi beklemekten can sıkan cihazlardan değil. Eksiği belki 4K olmaması. O da bana göre halen gereksiz şuan için.

Dahili wifi var mıdır? Seg te yok mesela

• quote:

Orijinalden alıntı: hayabusaaa

quote:

Tv çok güzel. Tavsiye ederim bu fiyat bundan iyisi pek bulunmaz. Puan da varmış. 2 ay kadar önce gg den aldım indirim kuponu ve banka puanı ile 1310 küsüre gelmişti. Smart özelliği çok güzel. Hızlı. Kanal geçişleri hızlı. Bazıları gibi beklemekten can sıkan cihazlardan değil. Eksiği belki 4K olmaması. O da bana göre halen gereksiz şuan için.

Yazdığı gibi var hocam dahili. Lazımsa güzel Cihaz. Araştırın başka platformlarda daha ucuza gelmiyorsa alınır. A101 bile dandik düz hi-level cihazlarını bundan ucuza satmıyor.

• quote:

quote:

quote:

Yazdığı gibi var hocam dahili. Lazımsa güzel Cihaz. Araştırın başka platformlarda daha ucuza gelmiyorsa alınır. A101 bile dandik düz hi-level cihazlarını bundan ucuza satmıyor.

Walla şimdi anneme ilettim linki. Tv arızalanmış diye hemen almış tşkler

• Sms katılımı yapmadan almış. iptal edip tekrar alana kadar %5 kampanyası biter.aşağıdaki gibi bir not var, sanırım şimdi sms atsada olur.

ÖNEMLİ: Kampanya katılım SMS gönderimi, alışveriş öncesi veya sonrasında yapılabilir.

• Geçen hafta kız arkadaşıma aldık bu ürünü. Fiyatı çok uygun kaçırmayın derim. Görüntü kalitesi felan fiyatının üstünde

• Kurulum ücretli mi? Nasıl yapacağız?

• hayabusaaa H kullanıcısına yanıt
    Ozaman bende kapıyorum bitane yorumlara güvenerek

• Eşşeğin aklına karpuz kabuğu sokmak tamda bu işte

• Son dakikada saat 23.58 itibarıyla yapıştırdım bi tane world card ile. World puan ile 1286'ya maloldu. Teşekkürler.

• regal vestelin yan ürünü mü ona göre almayacağızda
  • .Eray. kullanıcısına yanıt
    Evet, Regal bir Vestel ürünü ama takılmayın bence o kadar.

• hector81 kullanıcısına yanıt
    vestel tv de bile sorunlar çıkıyorken yan ürünlerinde ne olur tahmin etmek istemiyorum

• quote:

Sms katılımı yapmadan almış. iptal edip tekrar alana kadar %5 kampanyası biter.aşağıdaki gibi bir not var, sanırım şimdi sms atsada olur.

ÖNEMLİ: Kampanya katılım SMS gönderimi, alışveriş öncesi veya sonrasında yapılabilir.

Hangi kampanya hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: ali222

quote:

Sms katılımı yapmadan almış. iptal edip tekrar alana kadar %5 kampanyası biter.aşağıdaki gibi bir not var, sanırım şimdi sms atsada olur.

Hangi kampanya hocam?

World puan kampanyası.

• World kartım yok biraz daha bekleyelim. GG nedense beyaz eşya ve büyük eşyalarda daha uygun oluyor özellikle kart puanı ve anlık indirimler ile.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi fiyattı aslında %5 le ama alamadık kısmet olmadı...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.