Şimdi Ara

referans değişimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    probux
    feclix
    thebux
    offthegridtrafficnet
    silversclix
    clixoo
    work2bux
    eposclix
    clixtrust
    buxdroid
    cleverbux
    trafficsec
    medoclix
    clixten
    lexiadz
    ayuwega
    littlebux
    grandbux
    clixsense
    neobux
    trafficmonson
    ojoo
    üye olmadıklarınız varsa isterseniz seçin referans değişimi yapalım tüm gün tıklıyorum,
    isterseniz referans linkimi gönderirim bol kazançlar hepinize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi utkuberk -- 18 Şubat 2016; 16:41:38 >

• ref değişimi nasıl oluyor ?
  • ptc reklam tıklama siteleri tavsiye ettiğinizde tavsiye ettiğiniz kişi verilen linkten siteye üye olup reklamlara tıklarsa karşıdaki kişiyede küçük bir miktar komisyon gelir.
    referans değişimi ise karşılıklı olarak sitelere üye olup reklamlara tıklanır her iki tarafta eşit olarak kazanır özeti bu detaylı bilgi istersen devam ederim benim üye olup hergün tıkladıklarımıda yukarıda yazdım
  • Ben de neobux a üyeyim diğerlerine pek güvenmiyorum. Neobux tan ref alıp devam edecem. Benim de ref adresim ;https://www.neobux.com/?r=talhaakca
  • gelirkapısı sitesinde çoğunun ödeme kanıtları var ödeme alanların refleri benimkilerde neobuk ben ref aldım; para ile alma derim ,kazandığınla deneyebilirsin, benim aldığım refler en fazla tıklayan günde 4 tane hiç tıklamayanda oldu; zarar bilgin olsun, yanlış anlama neobuk u kötülemiyorum tabiki en güvenilir ptc sitelerinden biri ancak rental refleri sanki bot gibi geldi bana trafficmonson ve clixsensede yılların ptc siteleri ;gelirkapısı sitesinde ödeme kanıtları mevcut bendekilerin, saygılarımla,bol kazançlar .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.