Şimdi Ara

Reeven Hans İşlemci Soğutucu (satıldı) ve ID-Cooling XF-12025-SD Kasa Fanı (2Adet)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Antalya İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz. Satın Al
    1
    1 Reeven Hans İşlemci Soğutucu (satıldı) ve ID-Cooling XF-12025-SD Kasa Fanı (2Adet)

Reeven Hans

21.04.2021 tarihinde Teknoraks üzerinden satın almış olduğum işlemci soğutucum model değiştirdiğim için satılıktır. Aldığım tarihten bu yana Ryzen 5600X ile kullandım ve hiçbir sıkıntı yaşamadım. Kutusu, kutu içeriği ve faturası eksiksiz ve problemsiz. Kutusunu çektiğim fotoğrafta uyumlu olduğu soketler gözüküyor. Kargosu alıcıya ait şekilde satılıktır.

Reeven Hans Fiyat: x Tl

@ORGENERAL36 'ya satılmıştır. Güzel günlerde kullanması dileği ile...

---

ID-Cooling XF-12025

Elimde iki adet mevcut, 08.04.2022 tarihinde satın aldım. Biri hiç açılmadı, diğerini bir aydır ikinci egzoz fan olarak kullanıyorum.

Açılmamış olan: 120TL

Kullanılmış olan: 100TL

---

Kargo için ikinci el platformlardan yardımcı olabilirim.

Alıcılarına hayırlı olsun.

Reeven Hans İşlemci Soğutucu (satıldı) ve ID-Cooling XF-12025-SD Kasa Fanı (2Adet)

---

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 400 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 21 Nisan 2023 Satıldığı Şehir : Antalya Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Ceva Lojistik İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.