Şimdi Ara

REEDER P10S(ANA KONU)-5.5 inç AMOLED FULL HD EKRAN OCTA CORE 4GB RAM/64GB HAFIZA 3D TOUCH AKILLI TEL (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
502
Cevap
12
Favori
39.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: stefanel4

Ben jelatini kullanmiyorum ama kirilmaz kullanmak lazim yine de bence .Teknoloji markette gorursem alacagim

ürünle beraber yollamadılar mı hocam ekran koruyucu
  • Gelenin paketinde film yaziyordu acmadim bile , cunku jelatin yerine kirilmaz tercih ediyorum hep .Yoksa kirilmaz mi paketin icindeki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Gelenin paketinde film yaziyordu acmadim bile , cunku jelatin yerine kirilmaz tercih ediyorum hep .Yoksa kirilmaz mi paketin icindeki

yok ya düz ekran koruyucu bence de gereksiz çizilmez ekran sonuçta. ekran koruyucu sadece ona karşı korur. Düşerse bir şeye yaramaz
  • quote:

Gelenin paketinde film yaziyordu acmadim bile , cunku jelatin yerine kirilmaz tercih ediyorum hep .Yoksa kirilmaz mi paketin icindeki

bu arada telefonun etrafında mavi bir çizgi var altta üstte bunları çıkarıcaz mı yoksa bu şekilde mi kullanacaz
  • Hocam onlar koruyucu , ben kendiliginden cikana kadar parca parca kullandim . sag taraf ve altta kaldi sadece

• quote:

Hocam onlar koruyucu , ben kendiliginden cikana kadar parca parca kullandim . sag taraf ve altta kaldi sadece

peki çıkınca onlar altlarında renk solukluğu veya ton uyumsuzluğu oluyor mu? veya kendimizde çıkarabilir miyiz sıkıntı olur mu?
  • Hocam ,cikmasinda hic bir problem yok . Adamlar oraya bile bant cekmisler . Helal olsun. Kendin cikarabilirsin

• Beyler

Kullandiginiz ve memnun oldugunuz kamera uygulamasi var mi ?

• Arkadaşlar telefonu çarşamba günü alicam yorumlarınızı bekliyorum

• Telefonun herseyi gayet iyi. Tek sikintisi bana gore telefona uygun rom ve root bulanamamasidir.Belkide ben bilmedigimden bulamiyorumdur.Yapan varsa beni bilgilendirebilirse cok memnun olurum.

• 1-stefanel4
    2-zkdln
    3-fefo58

• An itibari ile 38 saat sonra sarja takiyorum telefonu

• quote:

Beyler

Kullandiginiz ve memnun oldugunuz kamera uygulamasi var mi ?

Kendi sorumu kendim cevaplayayim.cameramx'dan memnun kaldim

• telefonu uzun zamandır kullanıyorsunuz.
    şuan ki ekran süreleri nedir.
    şuana kadar sıkıntısı olan çıktı mı.
    stabilitesi nasıl hala seri çalışıyor mu
    launcher ile kullananlar varsa uzun kullanımda stabilite sorunu yaşadı mı.
    1 aydır da kullanıyor olsanız bu süre zarfında hiç 1 kere bile tekleme yaptı mı.
    oyun veya kamera performansını sormuyorum. çünkü kamerasını biliyorum oyunda pek oynamıyorum
  • arkadaşlar Zenfone 3 çıkıcak bir aya falan benzer özelliklerde p10 s le p10 s mi alayım yoksa zenfone 3 ün çıkmasınımı bekleyeyim ne dersiniz çok kararsız kaldım ?
  • arikutarinkato A kullanıcısına yanıt
    Birkac telefon arasinda kalindiginda hepsini yakindan inceleme icin zaman var ise beklemek daha iyi olur bence

• mavzerturk M kullanıcısına yanıt
    Cok sukur hala stabil calisiyor
    Bir kere bile takilmadi

• Ekrana kirilmaz cam taktiran oldu mu hic ?

• Haklisin yakindan olmasa da biraz incelediğim kadarıyla zenfone 3 bi adim önde gibi p10 s ten 1500-1600 fiyat araliginda gelirse onu alirim sanirsam :)

• sadece reeder ın kendi sitesinde gördüm ama henüz almadım. 30 tl biraz pahalı gibi fakat başka alternatif göremedim.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.