Şimdi Ara

REEDER A8İQ (=ANA KONU=) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
391
Cevap
4
Favori
37.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şarja takıp biraz beklet,yarım saat gibi,sonra güç tuşuna 10-20 saniye basılı tut,-diye olasılıkları önerebilirim ancak,başka bir seçenek yok gibi.Bendede aynı şey olmuştu,böyle hallettim işiKolay gelsin.
    Not:Eğer bunlarıda denemişsen,yapıcak pek bir şey yok gibi,servis dışında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi w835 -- 5 Temmuz 2015; 17:55:04 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar

su an bu cihazda guncelleme sıkıntısından dolayı problem mi var?
    bu cihazı almayı dusunuyordum hala tavsiye ediyor musunuz?
    windows 8.1 kullanmak zorundayım cihazı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi intruderia -- 6 Temmuz 2015; 3:39:47 >
  • intruderia İ kullanıcısına yanıt
    güncellemede sıkıntı yok güncellemeleri yapıyor cihaz,sıkıntı dahili hafızasının 16 gb olması bununda 5 gb lık kısmını yedek için kullanıyor,kaldı 10 gb,yükenen programlar+windows güncellemeleri sonucunda bir süre sonra hafızada yer kalmıyor,32 gb altında almanızı önermem,hangi marka olursa olsun.
  • Ben içindeki office sürümünü kaldırıp 2013 kurdum tüm güncellemeleri yaptım. 64 gb hafıza kartına kurdum office dahil tüm uygulamaları. Alan ucu ucuna yetti. Bakalım windows 10 olunca ne olacak.
  • _AveNTuriN_ kullanıcısına yanıt
    Reeder ile görüştünüzmü windows 10 yüklenebilecekmi ,Android e çevirtmeden önce win 10 deneme sürümünü yüklemeye çalıştığımda,"sistem yazılımınız windows un sıkıştırılmış bir sürümüdür win 10 yüklenemez" hata mesajı vermişti.
  • cetates C kullanıcısına yanıt
    Yüklenir bence bir şekilde. Update için uygun gördü update aracı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Windows'lu sürümü kullanıp ta OneDrive alanını kullanmayıp bana verebilecek birisi var mı?
    Varsa mesajı alıntılar veya pm atarsa sevinirim.
  • EVET arkadaşlar an itibari ile REEDER A8İQ tabletine 1 haftalık uğraş sonucunda root yüklemeyi başardım her türlü program denedim en sonunda saadece 1 tanesınde odldu programı verıyorum :D

http://products.mgyun.com/api/downjump?id=390

ben reederin a8iq tabletıne root yukledıysem en zor olan reederin tüm tabletlerıne yuklenır . yardımcı olduysam ne mutlu bana bir hayır duanızı esirgemeyın :D hadı bb...
     REEDER A8İQ (=ANA KONU=)
     REEDER A8İQ (=ANA KONU=)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayroOo -- 22 Temmuz 2015; 10:21:04 >

• Bende android olanı var geçen gün tableti açılmadı (açılıştaki kitap simgeli ekranda takıldı) ve aşırı derecede ısındı ne oldu ise sonradan kendiliğinden düzeldi normal çalışmaya devam ediyor şuan böyle bir sorun yaşayan var mı? Teşekkürler.
  • A8iQ tabletimi Android sisteme çevirttikten sonra tek rahatsız olduğum konu digitürk dilediğin yerde uygulaması ile dsmart blu uygulamalarının çalışmamasıydı,şimdi çalışıyor :)
  • A7İQ model tabletimizde benim konuşan tom um adlı oyunu bir türlü açamıyorum. Her defasında benim konuşan tom um durduruldu hatası veriyor ve oyun açılmıyor. Tableti fabrika ayarlarına getirdim sonuç yine aynı. Bunun bir çaresi var mı arkadaşlar.
  • av_avi A kullanıcısına yanıt
    A8iQ android tabletimde sorunsuz çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xsrtsnlx

Bende android olanı var geçen gün tableti açılmadı (açılıştaki kitap simgeli ekranda takıldı) ve aşırı derecede ısındı ne oldu ise sonradan kendiliğinden düzeldi normal çalışmaya devam ediyor şuan böyle bir sorun yaşayan var mı? Teşekkürler.

Hocam bende normalde windiws tu.Serviste android e çevirttiğimde o sorun bende de oldu ama factory reset attım düzeldi boot menüsünden...

• burak23358 kullanıcısına yanıt
    Factory reset nasıl yapılıyor bilmiyorum açıklar mısın. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xsrtsnlx

Factory reset nasıl yapılıyor bilmiyorum açıklar mısın. Teşekkürler.

https://youtu.be/YQJVWWWuEIE

Mesela burda a8i için factory reset yapımı anlatımı var pek farkı olmayacağını düşünüyorum.En fazla tuş kombini farklı olabilir...Videoyu izlemedim ama eğer videodaki gösterilen tuş kombini olmazsa diğerini denersin.Mesela videoda güç+ses kısma diyosa ve bunda olmazsa sen güç+ses açma yı denersin...

• Merhabalar tekrar. Bu konuyu kirletmek istemediğim için "A8İQ" ve "Windows 10" deneyimim ile ilgili bir konu açtım. İlgili arkadaşlar şöyle bir göz atabilirler.

http://forum.donanimhaber.com/m_108624724/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jamesjay -- 31 Temmuz 2015; 11:00:43 >
  • Arkadaşlar androidli versiyonda şarjını tamamen bitirince açılmama sorunu yaşayan var mı?
  • Windowslu kullanip win 10 upgrade yapan oldu mu acaba?

• Windows 10 gecis yaptim ancak recovry kismini sildim haftalardir driver ariyorum bir allahin kulu yardim etmedi. Artik teknisaya vatana felan gidip teshir urunlerinden yedekleme yapacagim

• Hangi driver lazım ben sorunsuz yükledim windows 10 bir tek ekran kartı yüklenmedi onuda intelin sitesinden hallettim.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.