Şimdi Ara

REEDER A8i 16GB/A8i 32GB - ANA KONU//ANDROID 4.4.2 GÜNCEL SÜRÜM (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.389
Cevap
14
Favori
111.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam öncelikle incelemen için teşekkürler güzel olmuş eline sağlık
    ben bu tabletin 32 gb lik olanını almayı düşünüyorum.
    internet için wifi özelliği var ama benim evinde kablosuz internet yok.
    bende avea dan aldığım jet modemim var bu tabletlerin bazıları bunu çalıştırıyormuş bazıları çalıştırmıyormuş.
    benim modemimin markası ZTE modeli MF190 DIR. internette buna dair pek fazla birşey bulamadım.
    ben operatörün müşteri hizmetlerini aradığımda eğer tablet sim kartlıysa kesin çalıştırır ama değilse onu biz bilemeyiz dediler.
    tablette sim kartlı değil. acaba sizn bir bilginiz var mı bu kanuda. bemim jet modemimi micro USB ile çalıştırabilirmiyim tablette?
    cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FRAGILE

bugün gold bilgisayardan aldım, kitkatı da kurdum kurmadan önce daha mı hızlıydı neydi anlamadım.neyse denemeye devam

Guncelleme: kamera yavasladi, netlik ve akicilik kayboldu.

Vsccam veya google+ta sikinti var mi hocam
  • yasinemir kullanıcısına yanıt
    vala hocam anneme verdim, gittiğimde bir kontrol ederim
  • Kardesim reederin sitesinde var dosyanin icinde anlatimk falan da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nzmanl kullanıcısına yanıt
    Merhaba @nzmanl ,
    reeder A8i yaygın olarak kullanılan pekçok 3G modeme destek vermektedir, ZTE MF190 dahil.
    Tam listeyi bu adresten inceleyebilirsiniz.
    Modemleri OTG kablosu ile cihazınıza bağlayabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • kardeşim bi link atabilecekmisin 4.2.2 için reederdan :)
  • Firefoxun helper eklentisi ile video indirebilen var mı?
    Bu tabletle flashli sitelerdeki video indirme olanagi var mı?

• Arkadaşlar bu tabletle a8x arasındaki fark nedir

• ReederTeknik kullanıcısına yanıt
    Acaba beni face hesabindan neden engellediniz. Bir firma olarak yakistiramadim kesinlikle size. Buyuk ayip musteri memnuniyeti kesinlikle yok. Tablet guzel ama sadece guzel. Firma urunun arkasinda durmuyor. Ben bir daha almam reeder sizede tavsoye etmem. ALMAYIN.

• alperfirat A kullanıcısına yanıt
    bu konuda haklısın beni de engellediler.
  • Arkadaşlar size bu

A8i 8" 32gb mı: 400 tl

yoksa

samsung t230 7" mi : 350 tl

?
  • Sayın @alperfirat,

Kullanmış olduğumuz autoscript belirli kelimelerin geçtiği yorumları ve varsa tekrar eden metinleri spam olarak görüp öncelikle silmektedir ve durumun sıklığına göre kullanıcıyı engellemektedir. Telefonunuzu bizimle DM ile paylaşırsanız, kimlik onaylaması ile tekrar açabiliriz.
  • ReederTeknik kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler sizin gibi bir firmayla artik isim olmaz. Musteri memnuniyeti alamadim almak da istemem.

• Bende bu markadan bende kesinlikle bir şey almam.kullanılmış ürün satıyor.kliksadan aldım,2 sefer kullanılmış ürün geldi,halen para iadesi yapmadılar.
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=97702790&p=1#97713603

• Son güncellemeden sonra puffin Web Browser çalışıyor mu?

• A8i 32Gb 4.4.2 Güncellemesinden sonra GPS çalışmıyor,Hoparlorden ve kulaklıkdan rahatsız edici sesler geliyor kulaklık kullanılır gibi değil, Puffin Browser lisans süresi dolmuş flash için ücretli satın almak gerekiyor,Flash player zaten çalışmıyor.
    Bu sorunları kendi sitelerindeki foruma yazıyosun adam yerine koyup yayınlamıyolar, ürün çok güzel hiç sorun yok alın kullanın yazsam en başa oturturlar yorumu, adamlara sorun bildiriyosun pişkin pişkin 4.2 ye geri dön diyolar.Madem 4.4.2 çalışmıyor
    neden kasıla kasıla sitene 4.4.2 Kitkat yazıyosun GPS yazıyosun. 4.2 ye dön demişsin bu sefer de ön cameran simsiyah çalışmıyor. Buraya reederteknik diye birini koymuşlar işine gelene cevap verip işine gelmiyene sessiz kalıyo tıpkı kendi sitelerindeki gibi.
    Bi ürün satıyosunuz en baştan düzgün test edin ondan sonra piyasa sürün daha sonra ne sizin ne bizim başımız ağrısın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PasSioNTR -- 10 Ekim 2014; 23:30:36 >

• Bugün ben de aldım bi tane. Android KitKat'a geçmeli miyim yoksa eski sürüm daha mı iyi?
  • reeder teknik servis burayı takip ediyormu bilmiyorum.tabletin şarj adaptörü bozuldu.artik 6 7 saatte sarj ediyor ekran kapalıysa.kablosunu denedim sağlam.cepsarji var 1.8A 2.5 saatte şarj ediyor.tablette sikinti yok.adaptör dandik çin adaptörler gibi güçten düştü resmen.ekran açıkken şarj artiya geçemiyor.sabit yada düşme eğiliminde.bazen kapali ekranda dahi sarj takılıyken pluged in but not charging yazıyor.yani sarj kablosu takili ama sarj olmuyor demek.tableti göndermeden adaptörün değişmesi için siteden talep gönderdim.yardimci olursanız sevinirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beni de kullanıcılar listesine ekleyebilirsiniz.
    Bu akşam hızlıal'dan 16 gb'lık modelini sipariş ettim, yüzde 30 indirimle 349 liraya aldım. Teknik servis ile ilgili yorumlar ürküttü ama umarım doğru bir karar vermişimdir.

16 gb ve 32 gb'lik modeller arasında depolama alanı hariç başka bir fark var mı acaba? Ayrıca tablet ilk geldiğinde kurmam gereken bir şey veya ayar var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blnmynx -- 14 Ekim 2014; 23:38:49 >
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.