Şimdi Ara

REEDER A8i 16GB/A8i 32GB - ANA KONU//ANDROID 4.4.2 GÜNCEL SÜRÜM (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.389
Cevap
14
Favori
111.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    belki de güncelleme dosyaları sorunludur. (ben denemedim)
  • noktafat N kullanıcısına yanıt
    işte performans iyileştirmeleri yapılmış ve flash gömülü olmaktan çıkmış dediler. kamerayı sordum kurduğunuz zaman düzelecektir dediler.
  • O güncellemeyi geçen cuma günü yolladılar bana. ben yükledim ilkinde aynı sorunu verdi ve tablet çöktü. daha sonra tekrardan Recover moda alıp eski güncellemeyi yükledim normale döndü. ancak duramadım gönderdikleri Son güncellemeyi tekrar yükledim bu defa sorunsuz yüklendi ancak Flash ı kaldırılabilir olsada yeni sürümü yine kabul etmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ^^albatros^^ -- 31 Ocak 2014; 23:26:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ^^albatros^^ kullanıcısına yanıt
    kamera nasıl peki? ram kullanımı nasıl? özellikle ön kamera kapkaranlık mı öncekinde öyleydi. arka kamerada da fps kaybı vardı. bi bakarmısın bi zahmet. şimdi her şeyin silinmesini istemiyorum önemli bir şey varsa yükleyecem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oguzhan97

kamera nasıl peki? ram kullanımı nasıl? özellikle ön kamera kapkaranlık mı öncekinde öyleydi. arka kamerada da fps kaybı vardı. bi bakarmısın bi zahmet. şimdi her şeyin silinmesini istemiyorum önemli bir şey varsa yükleyecem.

Kardeş markett nexus kamera programları var onları denedin mi?

• noktafat N kullanıcısına yanıt
    denedim yine aynı. sende öyle bir sorun yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigblue46

Arkadaşlar merhaba,

Bende A8iflash2 adlı malum güncellemeyi indirdim aynı sorun oldu. Aynı hatayı bendede verdi. Bunun çözümü yokmudur? bir bilen arkadaş varmıdır. Yada şöyle sorayım güncellemeyi yükleyebilen varmıdır acaba?
    Cevab verebilirseniz çok memnun olurum.

Arkadaşlar tekrar merhaba,

Ben şimdi kavram kargaşası olmasın diye sorumunu tekrar yazma ihtiyacı duydum. Ben bu cihazı yeni aldım 10 gün kadar oldu. Açıkcası firma nedir ne değildir araştırmadım. Cihazın performansı hoşuma gitti aldım.
    Firmayada sitesinden flash player'la ilgili sorunu yazmıştım bana donanımhaber sitesinden gelişmeleri takip edebileceğimi yazdılar. Bende birkaç gün önce linkindeki dosyayı sorunsuz şekilde yüklemiştim şu anda onu kullanıyorum. Hani başlangıçta reeder shop üyelik sayfası çıkan sürüm yani. Bendeki daha eskidir diye bakmadan yükledim çalışdı. Sonradan da aynı linktekihttp://www.reederapps.com/yazilimlar/A8iflash2.zip adlı dosyayı gördüm bunu yüklerkende yukarda bahsedilen şekilde hata verdi. Ayrıcahttp://www.reederapps.com/yazilimlar/ bu linkde zaten başkada güncelleme yok. Acaba diyorum Reedera8iflash.rar güncellemesini yaptığım içinmi A8iflash2.zip dosyasını kurarken hata veriyor. Firmanın sitesine yazmadım.Fikir alışverişi olması alamında burda deneyen arkadaşlar varmıdır diye soruyorum. Bulmacamı çözüyoruz Firmware'mi yüklüyoruz belli değil anlayamadım.

*****Ayrıca firmayada burdan bu sitemimi iletmek istiyorum; Sayın yetkililer güzel görünümlü bir site kurmuşsunuz madem hakikaten kaliteli bir cihazı ithal edebiliyosunuz. Acaba neden işlevsel bir siteniz, güncelleme bloğunuz vs. yok yada site aracılığı ile neden doğru dürüst bir iletişim kurmuyorsunuz , mesela madem resmi güncelleme çıkmış bunu üyelerinize en azından eposta ile duyurmak çokmu zor. Reeder kullanıcıları bulmaca çözer gibi dosyamı arayacak forumlardan, bunları neden mi yazıyorum açıklayayım; Gördüğüm kadarıyla firmanızın iletişimden herkes şikayetci değilse bile öyle gözüküyor bir şekilde.Yani geri beslemeniz çokda iyi değil izlenimi uyanıyor. ( Halbuki site üzerinden fevkalade yapılabilecek iken). Ben yıllardır PC sektöründe ve en son türkiyenin en büyük teknoloji mağazasının birinde yıllarca çalışmış birisi olarak acizane fikrimi paylaşmak istiyorum; Unutmayın memnun olan müşteri ile memnun olmayan müşterilerin bunu çevresine anlatma yüzdeleri arasında çok ciddi bir uçurum vardır, yani memnun olmayan müşteriler bunu her gördüğüne anlatır. Bende ile defa tanıştığım bir ürüne bu manada şans vermek adına çokda fiyat farkları yok iken reeder markasını tercih ettim. Ama benden sonra benim bilgi ve tecrübeme güvenerek tablet almak için önerilerimi bekleyen yakın çevremden 5 kişiye maalesef başka marka aldırmak zorunda kaldım tek sebebi bu iletişim kopukluğudur bunu bilmenizi isterim.Umarım biraz aydınlatıcı olmuştur. Amacım asla kötülemek değil yapıcı eleştiride bulunmak sadece, iyi geceler dilerim. @ReederTeknik @reederTECH @reederSOCIAL

• quote:

Nexusun kamera programı iyi diye okudum bir yerde aklıma senin başlığa yazdığın mesajın geldi ondan yazdım yoksa benim gözler çok keskin değil sanırım ayrıca a8i yi ilk aldığımdada kötüydü güncelledikten sonra da kötü bence kamera. ön kamerada kendimi kapkara görünce tabletin kameralarından çok bir beklentim kalmadı açıkçası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noktafat -- 1 Şubat 2014; 7:45:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: noktafat

quote:

Nexusun kamera programı iyi diye okudum bir yerde aklıma senin başlığa yazdığın mesajın geldi ondan yazdım yoksa benim gözler çok keskin değil sanırım ayrıca a8i yi ilk aldığımdada kötüydü güncelledikten sonra da kötü bence kamera. ön kamerada kendimi kapkara görünce tabletin kameralarından çok bir beklentim kalmadı açıkçası.

İlk guncellemede boyle degildi .

• bigblue46 B kullanıcısına yanıt
    ReederA8iflash.rar i yuklenmekle bir alakasai yok olup olmamasinin. Reeder heralde yanliş bir gunceleme paylaşmiş. Birden çok kişi bu peoblemi yaşadigina gore.

• Ben henüz hiçbir şey yüklemiş değilim tablete ve hata veriyor. Büyük ihtimalle güncelleştirme hatalı.
  • Tablete hafıza kartı takılıyken şarj edemiyorum. İlk önce usb girişinden kaynaklanan bir sorun sandım. Hafıza kartını çıkarınca sorun çözüldü. Bu tarz sıkıntı yaşayan başka kimse var mı acaba?
  • dodzilla D kullanıcısına yanıt
    bende şuan hafıza kartı takılı ve şuan şarj oluyor cihaz. bende öyle sorun yok.
  • Kendi kablosunda sorun varmış. Bu sefer eminim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodzilla

Ben henüz hiçbir şey yüklemiş değilim tablete ve hata veriyor. Büyük ihtimalle güncelleştirme hatalı.

Güncellemeyi OTA kullanarak yüklemeyi denediniz mi? Programlar içinde Auto Update diye bir program var oan girip Local Update seçeneğinden hafıza kartına attığınız ROMu seçin. Ama OTA desteği için ilk güncellemeyi yüklemelisiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noktafat -- 3 Şubat 2014; 2:45:11 >
  • Arkadaşlar benim tablet geldi, ve bütün güncellemeleri yükledim, önce ilkini sonra diğerini en son çıkanı yükledikten sonra kamera bozuldu bende tableti kapatıp açtım kamera nasıl olduysa düzeldi yalnız 3g modemi deneyemedim otg kablo almam lazım.
  • İlk güncellemenin linkini bulabilsem deneyeceğim. Siz denediniz mi? Oldu mu?
  • dodzilla D kullanıcısına yanıt
    bendeki yüklü olan bu sürüm. ilk güncelleme budur yani bunda var autoupdate programı işe yarıyor mu bilmiyorum o programı denemedim:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oguzhan97 -- 3 Şubat 2014; 11:54:55 >
  • Şimdi başka bir bilgisayardan son güncellemyi denedim ve yükledim. Henüz incelemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: dodzilla

Şimdi başka bir bilgisayardan son güncellemyi denedim ve yükledim. Henüz incelemedim.

Bende kurmadım henüz ikinci güncellemeyi bu aralar yoğunum. Gözlemlerinizi en kısa zamanda paylaşırsanız çok seviniriz. Ayrıca hangi yolla kurulum yaptınız? (pc üzerinden mi yoksa Auto Update programı ile mi?) teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.