Şimdi Ara

Reeder A10ix Aİr Windows Kurma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
3.846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar benim elimde bi reeder a10ix air var buna windows kurmak istiyorum aylardır baya araştırma yaptım baya bilgi sahibiyim hatta mirek190 lolipop romu var onu kurdum.
    remixos 1.0 kurdum bu kurduklarımın hepsinide teclastın x98 air ıı modeli uyumlu olanları kurdum ve hatta şu an mirek190 lolipop romunu kullanıyorum lütfen yardım edin bios flashlamak istemiyorum bunun başka bi yöntemi var mı acaba?Usb flashıma uefi windows10 u xdanın sitesinden indirip mbr biçiminde fat32 şeklinde yazdırdım sonra tabletin bios menüsünde save &exiit bölümüne girip boot overdrive altından flashımı seçiyorum ama geri biosa dönüyor yani bişey boot etmesine engel oluyor diyeyim lütfen yardım edin acaba x98 air ıı nin biosunu flashlasam bi sorun olur mu?Bide ersin abi varmış forumda sende uyumlu bios varsa bana atabilirmisin ersin abi

• Arkadaslarhttp://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=61719173
    Xda da boyle bi konu buldum bu bios diyer air cihazlardada calisiyormus
    Bi bakabilirmisiniz bu ise yarar mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar biosu kurdum windows 10 yükledim yardım isteyenler pm atabil,rler yardımcı olurum ersin hocamda da var bios dosyası yardım isteyenler sorabilirler tabletinizin başına gelecek herhangi bi sorunu üzerime almıyorum sonuç olarak kendi iradenizle yapacaksınız
  • Bende mirek190 in 3g sini yükledim. Dokunmatik çalışmadı. Repartition ile tekrar yüklemeye çalıştım olanlar oldu. Açılışta Efi shell ekranında kalıyor. Bios boot ayarlarında efi den başka seçenek yok. Bende usbden çalışan android ile partitionları sildim. Tekrar nasıl oluşturabilirim? Kendi yazılımını atamıyorum haliyle. Windows kurmaktan başka çare kalmadı mı? Nasıl kurabilirim yardımcı olirsanınız sevinirim :)

• Hocam cozum cok basit tableti dnx mode at sonra mirek romunun icine orjinal romun partitions.tbl dosyasini onun icine kopyala tekrar repartition yaparak romu at benimde basima geldi elimde otg kablosun yoktu bios ayarlarina giremedim 1 ay kullanamadim tableti

• Ben windows kurdum bu arada başka windows kuran var mı bir kaç sorum olacak

• pc2core2002 P kullanıcısına yanıt
    Merhaba ben de kardeşimin kullanmadığı bir a10ix var daha önce root falan edilmemiş.
    Kendim daha önce başka telefonlarda root etmiştim biraz bilgim var,
    Windows 10 kurmak istiyorum bu reeder a adım adım websitesi varsa gönderebilir misiniz?
    Bu teclast x98 air ii ile aynı yöntemle mi Windows kurulacak herşey düzgün çalışıyor mu kurulunca @pc2core2002

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Develi1907 kullanıcısına yanıt
    Herşey düzgün çalışılıyor mu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • biraz zaman geçmiş ama konuyu hortlatalım. bende de reeder a10ix tablet var . yukardaki xda developers kısmındaki bootu yükledim multiboot oldu. ama ekran dokunmatik herşey ters döndü. windows 10 yükleyebildim. her şey güzel sürücüleri de yükledim. ama ekran dokunmatik hala ters ters. windows 10 dan ekranı ters çevirebildim. ama dokunmatik malesef ters kaldı. bootta sanırım terslik var. bu konuda bilgisi fikri olanlar yardımcı olabilir mi?
    (bu arada windows yükleyip androidi sildiğim için yeniden boot atamıyorum.)
  • Develi1907 kullanıcısına yanıt
    Ben Windows 10 kurdum sadece dokunmatik kaldı bir türlü çözemedim ters çalışıyor ne yapsam olmadı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ustura4040 kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı sıkıntı var tekrar androide nasıl döneceğiz yada Dokunmatiği nasıl düzelteceğiz dokunmatik düzelse androidden güzel oldu aslında

• pc2core2002 P kullanıcısına yanıt
    Evet Bu biod işe yarıyor
    Ben yaptım
    Ancak Windowsda Sadede Dokunmatik te sıkıntı var

• quote:

Orijinalden alıntı: ustura4040

biraz zaman geçmiş ama konuyu hortlatalım. bende de reeder a10ix tablet var . yukardaki xda developers kısmındaki bootu yükledim multiboot oldu. ama ekran dokunmatik herşey ters döndü. windows 10 yükleyebildim. her şey güzel sürücüleri de yükledim. ama ekran dokunmatik hala ters ters. windows 10 dan ekranı ters çevirebildim. ama dokunmatik malesef ters kaldı. bootta sanırım terslik var. bu konuda bilgisi fikri olanlar yardımcı olabilir mi?
    (bu arada windows yükleyip androidi sildiğim için yeniden boot atamıyorum.)
    Konuyu hortlattığını gördüm ve hemen geldim .. Birkaç sorum var aslında..
    1- xda dev kısmındaki bootu ve adımları yapmadan önce rootlamak gerekiyor mu cihazı
    2- alına bakarsan birkaç video izledim tutorial çekmiş tech tablet* ama klasik rom yükleme işlemi gibi root vs bahsedilmemiş
    3 genel çerçevede adımlardan bahsedebilir misin hocam?

son olarak x98ii air modeli gibi çift işletim sistemi kurulabilir mi?

• Beyler selamın aleyküm. Bende reeder a10ix var rom atarken shell menüsüne düşüyor nasıl kurtarabilirim acaba cihazı yardımcı olursanız sevinirim.

• Arkadaşlar romu geri yükledim ama ekran ters dönme olayı gitmedi. Çözümü bilen varsa yardımcı olursa sevinirim. Bios 2.02 yüklü bu downgrade yapma yöntemi var mı acaba?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.