Şimdi Ara

Redmi Note 10s [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.198
Cevap
62
Favori
104.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: saklanmayansobe

Arkadaşlar sanırım model numarası M2101K7BKG olan cihazlarda NFC bulunmuyor. Benim cihaz M2101K7BNY ve NFC mevcut (6/128). 2 aydır kullanmaktayım. Kamerası dışında sizi üzecek bir sorunu yok. Şuan için cihaz yağ gibi akıyor

Bunu nereden görürüz? Bi ss atar mısın hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: saklanmayansobe

Arkadaşlar sanırım model numarası M2101K7BKG olan cihazlarda NFC bulunmuyor. Benim cihaz M2101K7BNY ve NFC mevcut (6/128). 2 aydır kullanmaktayım. Kamerası dışında sizi üzecek bir sorunu yok. Şuan için cihaz yağ gibi akıyor

çerçeveler çok kalın deniyor doğru mudur.

• timsahhh kullanıcısına yanıt

Hocam bu forumda tartışmışlar https://forum.miuiturkiye.net/konu/redmi-note-10s-nfc-cihazinizda-var-mi.115369/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saklanmayansobe -- 28 Ağustos 2021; 15:46:56 >
  • mu5tafa kullanıcısına yanıt

Hocam cihaz elde çok kibar duruyor. Neye göre kalın bilemedim ama bazı kullanıcılar diğer note ve poco cihazlara göre daha ince ve hafif olduğunu söylüyordu

Alt çerçeve kalın ekranı kastettiğinizi varsayıyorum cihaz elde kılıfsız özellikle kibar durmakta ağır değil

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: egeboys0

Hayırlı geceler arkadaşlar. Bi arkadaşıma redmi note 10s aldık. Yurt dışı cihazı. Telefon şarj da kullanırken, arada bir şarjdan çıkarıp takıyor muş gibi gidip geliyor. Ekran kilidi kapalı şarj olurken sıkıntı yok. Sadece kurcalarken oluyor. Bazen ard arda, bazen nadir. Farklı 33w şarj cihazı ve kablo ile de denedim aynı sorun devam ediyor. Pc ye bağlayıp yaklaşık 30gb veri transferi yaptım ne kopma oldu nede şarj göstergesi gitti geldi. Yazılımsal olduğunu düşünüyorum. Bu sorunu yaşayan varmi teşekkürler

Hocam merhaba, sorunun düzeldi mi acaba. bende de aynı sorun var

• ado102 kullanıcısına yanıt
    İmei durumundan dolayı oluyor diyordı bazı kayıt olanlarda oluyormuş

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bu cihaz ile note 8 pro arasında kaldım, öncelik kamera hangisini alayım teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: HAKANIM1987

facebook Çin pazarından aldım telefon geldı 4 gun kullandım

sabah kendı kendıne durduk yere kapandı tepkı vermedı

Bende hasan bahara yazdım yollayın dedı.

bır sure sonra tekrar denedım açıldı ıçındekılerı sıldım gene kapadı.

Yolladım hasan bahar test ettık sorun yok dıyor alırken dıkkat edın

İnsanın moralı bozuluyor durduk yere neden kapanıyor telefon gerıde almam dıyor ona göre sorun yok.

telefonum geldi yazılımını duzeltmışler sanırım bu seferde şarj sorunu var hasan bahar gönder geri ödeme yaparım dedi.

sorun bu

• quote:

Orijinalden alıntı: fastottoman

Arkadaşlar bu cihaz ile note 8 pro arasında kaldım, öncelik kamera hangisini alayım teşekkürler

Note 8 pro eskidi. Bu yeni kutudan direk Android 11 ve miu 12.5 çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu5tafa -- 2 Eylül 2021; 20:40:51 >
  • Redmi 10 serisi pil testi. Galip redmi 10s

• Merhaba,
    Temel olarak redmi not 8 pro ile aynı işlemciyi kullanmış olmasına rağmen demek ki bu seride pil performansıni oldukça geliştirmişler. Mesele 4 saat sosyal medya 2 saat pubg 5.6 saat ekran süresi alıyorum. Pubg 60 FPS olarak. Bence oldukça tatminkar.
    Telefon oldukça da kibar. Çok fazla forumlarda bu cihazdan bahseden Yok. Bence oldukça yeterlidir Bir cihaz.

• Kamerayı çok beğenmiş volkan manav

Bu video bana Emin değilim ama oldukça taraflı geldi. Açıkçası beğenilecek Bir kamerası Yok. Aşırı Gren var fotoğraflarda. Gündüz kapalı alanlarda çekilen fotoğraflarda bile Gren var. Biraz yazılım ile alakalı olduğunu düşünüyorum.

• hocalarım 3500 civarı önerebliceğiz telefon var mıdır bu telefon alınır mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • brabber B kullanıcısına yanıt

Çift hat kullanmayacaksan Türkiye garantili almanı tavsiye etmem. Neden 1000 TL fazla veresin. Size tavsiye verebilmek için seçim kriterlerini önem sırasına göre yazmanız lazım.

• Merhabalar, ben redmi note 10 pro kullanıcısıyım. Tek şikayetim yakınlık sensörü. Bu aralar 10s dikkatimi çekti. Babam için kamerası önemsiz hangi telefonu alsam emin olamadım. Aklımda note10s ve redmi note 10 var, bunların dışında 3500tl ye kadar samsung cihazlar da aklımda. Güncel olması hasebiyle 10s i meral ettim hangi cihaz daha uygun olur sizce?

• delisakir6 kullanıcısına yanıt

Babam için alacağım dediğiniz için not 10 s in işlem gücüne ihtiyacı olacak Bir uygulama kullanmayacak demektir. Kamerada çok önemli değilde düz 10 modeli pek ala fazlası ile babanızın işini görecektir.

• Konuyu biraz hareketlendirmek amaçlı yazıyorum aslında. Biraz sahiplenmis gibi oldum. Başka arkadaşlarda tecrübelerini Yazarsa, almak için buraya bakan insanlar bir fikir edinmiştir olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saylan -- 6 Eylül 2021; 13:14:46 >
  • Saylan kullanıcısına yanıt
    selamlar hocam öğrenciyim taksitle alıcam ünide sosyal medya ödevler pdfler gibi şeylerde kullancam fazla oyun oynayan biri değilim arada küçük eğlenceli oyunları oynamak istiyorum redmi note 10s oppo reno 5 lite dikkatimi çekti bu telefonlardan hangisi yada başka model öneriniz var mıdır türkiye garantili almak istiyorum arıza durumunda en azından bir teknik servis olsun istiyorum şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.