Şimdi Ara

Redmi Note 10 Pro [ANA KONU] Mi TR Fiyatlar Açıklandı [Amoled 120Hz 108MP SD732G] (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.095
Cevap
101
Favori
270.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bende aldım 20 tl ye geldi gerçekten güzel kılıfmış.teşekkürler.

• meeb kullanıcısına yanıt

20 tl nerden aldın ben kargo dahil 55 tl verdim.

• trendyoldan hocam indirimdeydi birde indirim çekide olunca 21,90 na geldi.

• yukselg10 Y kullanıcısına yanıt

Beta kullanıcıları için hocam bu henüz. Pilot kullanıcılar denmiş. Hala buglar vardır yani. Telefona düşmeden indirirseniz sorun çıkarabilir. Tam sürüm çıksın öyle indirin bence

• Dr Hugo Strange kullanıcısına yanıt
    Ben de bundan sıkıntılıyım, note 10 pro kesinlikle 5000 mah gibi gitmiyor şarjı, ben huawei p10 kullanırken telefonu kenara bıraktığımda şarjı hiç gitmezdi, bu telefonu kenara bırakmaya korkuyorum hele bir de bildirim geldiyse eyvah eyvah

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • turuncukafali kullanıcısına yanıt

valla hocam bilemiyorum yani önceki mesajımda da yazdığım gibi gereksiz fazla şarj tüketiyor gibi geliyor bana beklemedeyken cihaz. İphone 7 vardı bende onda bu kadar olmuyordu mesela. Kıyas yapmak ne kadar doğru ikisinin arasında bilmiyorum ama net bir şekilde note10 pronun daha fazla şarjı tükettiğini söyleyebilirim.

Bende de o şekilde.
    Telefondan soğuma şekillerinden bir tanesi şarj i yemesi.
    Diğeri de telefonda konuşurken ki yakınlık sensörü.

Yukarıda bahsedilen, adını unuttum, reset atma işlemini yaptim. Bir süre tamam oldu bu iş dedim ama yine başa sardı

• BendingGM B kullanıcısına yanıt

Anladığım kadarıyla genel olan bir durum bu. o yüzden fazla takılmak doğru değil gibi geliyor ama alışıp devam edeceğiz ne yapalım. Şükürler olsun bende sensör sorunu yok ya da ben öyle hissetmek istiyorum bilemiyorum.

gece wifi kapat uçak moduna al birde bu şekilde denermisin %2-3 ü geçiceğini düşünmüyorum. 2 veya 3 den daha fazla çıkarsa uygulamalar veya oyunlarda harcayan saçma bir veri trafiği olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yukselg10 Y kullanıcısına yanıt

Tamamdır hocam, bugün deneyip yarın size haber veririm. Bir de böyle deneyelim bakalım % kaç gidecek.

Edit ; hocam uçak modunda beklemeye aldım telefonu ve ortalama % 4-5 arası bir düşüş oldu.

@yukselg10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr Hugo Strange -- 27 Ocak 2022; 10:37:24 >
  • İnsanlar kafayı yemiş 6500 liraya redmi note 10 pro alıyorlar. Bu fiyata kesinlikle alınmaz. Gidin A52s alın saçmalamayın

• The Notorious II kullanıcısına yanıt

Samsung beş kuruş vermem çöpün çöpü bana göre ,huawei düşünülür. Hatta aciliyeti olmayan redmi note 11 pro beklemeli.

6500 aldın kafayı yemişsin demem herkesin bütçesi kendisine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 26 Ocak 2022; 16:38:13 >
    Benim gibi ıraka gidin hem gezin tatili bedavaya getirin.,hemde bavulu ucuza doldurun getirin.ben MI11 lite 5gn ve redmi note10 pro modelini ayrı ayrı 2600tl ye aldım. Yanında çay sigara çok ucuz. Aklımı seveyim.tüm telefon aksesuarlarınıda tahtakaleden tanıdık toptancı arkadaşlardan en uygununa alıyorum. Mesele media mark ta 150 tlye satılan kılıfı 20 tlye alıyorum. Herzaman işi ve malzemeyi nereden nasıl alınır öğrenmek lazım

• kalben34 K kullanıcısına yanıt

söylediğin firmada çalışıyorum🙂

• samsung ve apple çöplerine 1 kuruşumu vermem. tüm ürünleri ederinin 5 katı fiyatına satıyorlar

• Arkadaşlar benim ağır video çekiminde ekranda titreme oluyor bu normal mi? bence değil de. Bunun çözümü var mı. güncellemeden sonra bir ihtimal düzelir mi?

SORUNU ÇÖZDÜM. TÜPLÜ TELEVİZYON OLAN BİR YERDE AĞIR ÇEKİMDE YAPIYORMUŞ. FREKANSTAN ETKİLENİYORMUŞ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yukselg10 -- 26 Ocak 2022; 23:20:46 >
  • Samsung'u anlarımda yapma hocam yapma apple çöp olamaz :) açık konuşmam gerekirse ülkemizde döviz kuru vs malumunuz.. iphone fiyatları makul olmasa bile kabul edilebilecek düzeyde olsaydı inanın bana xiaomiyi asla ve katha kullanmazdım asla..

• kalben34 K kullanıcısına yanıt

Ucuz fiyata kesinlikle değer, 6500 e değmez. Benim yazdığıma bir cevap niteliğinde bir şey yazmamışsınız ki?

Ama aynı fiyata a52s varken xiaomi almak komik. Bu benim görüşüm isteyen istediğini kullansın.

• Bana göre xiaomi de samsung'a göre çöp. Herkesin kendi fikri.

Xiaomi de çok klas telefon degil ama bir samsung kadarda berbat degil. Sen kendinle çelişiyorsun bak ben samsung tele çöp derim hiçbir konusunu takip etmem. Aylar öncesinde şöyle bir baktım ama sen çöp dedigin telin konusundan ayrılmıyorsun tabi amaç trollükse o başka neyse s.d.k yarıştırmaya gerek yok.

• 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.