Şimdi Ara

Black Desert Online Röportajı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 10
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 19 saat 38 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 25
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 10
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BSC Misafiri (4 mesaj) rambocuk (2 mesaj) alsndnz (1 mesaj) hamza53 (1 mesaj) Pissacore (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2 mesaj) (2 mesaj) (6 mesaj)
  • @
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4954 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Uzun zaman sonra artık kapılarını Türk oyuncular için açmaya hazırlanan Black Desert Online'ın yapımcılarıyla konuştuk. Oyunun sunucu, dil ve fiyatlandırma stratejilerini sorduk.

|
    |
  • Yüzbaşı
    862 Mesaj
    Sonunda oyun yapımcılarıyla yapılmasını beklediğim röpörtaj.Emeğine sağlık Gökhan reis.Oyunda Türkçe seslendirme olup yaklaşık 1 yıl içinde global sürüme erişecek olması gerçekten güzel haberler.
    |
    |
    Benim anlamadığım, Türkiye'ye sunucu altyapısı mı kuracaklar yoksa her zamanki gibi Avrupa üzerinden mi bağlanacağız? Çünkü mena dediklerine göre acaba orta doğu ayağını Türkiye üzerindeki sunuculardan mı yürütmeyi planladılar?
    quote:

Orijinalden alıntı: Pissacore

Benim anlamadığım, Türkiye'ye sunucu altyapısı mı kuracaklar yoksa her zamanki gibi Avrupa üzerinden mi bağlanacağız? Çünkü mena dediklerine göre acaba orta doğu ayağını Türkiye üzerindeki sunuculardan mı yürütmeyi planladılar?

Türkiye sunucusu kurulacak, Mena bölgeleri Türkiye sunucusuna bağlanacak deniyor. Fuarda dolanan söylenti buydu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jedi39 -- 17 Eylül 2017; 17:58:4 >
    |
    |
    Intel i7 9700K * MSI Gaming X Gtx 1080 * Gigabyte Z390 Aorus Pro * Corsair Vengeance LPX 2x8GB 3000MHz C15 * Samsung 850 Evo 250gb * WD 1TB * Seagate 1TB * Corsair H100i v2 * EVGA 750W P2 * Logitech G810 Orion Spectrum RGB * Zowie EC1-A * Corsair Void RGB * Corsair MM300 * Steam Controller * NZXT S340 Razer Edition * Benq Zowie XL2540
  • Binbaşı
    1184 Mesaj
    ben turk oyuncularla oynamak istemiyorum zorla turkiye serverina kitleyeceklerse oynamam bu oyunu.
    rezil bi mmo kitlesi var bu ulkede
    |
    |
    Dublaj olması beni çok mutlu etti iyiki almışım dil desteği benim için çok çok önemli oyunlarda bunlar film değil o sesin aslında orjinali yok hepsi hayal ürünü ve bizim seslendirmenlerimiz bence dünyada en iyisi kebdi dilinde o dünyayı yaşamak da çok ayrı bir mutluluk PlayStation sayesinde bir kere bunu tadını aldım çok önemli
    |
    |
    3676 Mesaj
    oyun güzel faka bizim oyuncu kitlesi kanser edici olduğu için küfür yemek isteyen oynar. Yalnız şöyle bir şey var kanser kitle para verip alır mı?
    |
    |
    |
    |
    164535 Mesaj
    ahahha çevirmenin Türkçe şivesi harika :D:D
    |
    |
    164535 Mesaj
    can alıcı soru sorulmamış, p2w olayı var mı? parayla üstünlük sağlamak için eşya vb satın alınabiliyor mu? bu sorulmamış
    |
    |
    8793 Mesaj
    Hiçbir oyunda yaşamadığım dostluğu arkadaşlık ortamını ve buna bağlı olarak eğlenceyi metin 2 türk serverindeki insanlarla yaşadım anlatsam film olacak şeyler yaşadık o yüzden ön yargılı olmayın herkese karşı
    |
    |
    255 Mesaj
    Keşke gelecek Platformlarıda sorsaydınız PS4'e gelecek mi?
    |
    |
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: alsndnz

ben turk oyuncularla oynamak istemiyorum zorla turkiye serverina kitleyeceklerse oynamam bu oyunu.
    rezil bi mmo kitlesi var bu ulkede

Türkiye'de zaten MMORPG oynayan kalmadı. Herkes lol, cs ve pubg oynuyor. O yüzden rahat rahat oynayacaksın canını sıkma.
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
Radyo Dinle
Sohbet
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.