Şimdi Ara

Red Dead Redemption (KOVBOY KONU ) (162. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.852
Cevap
15
Favori
259.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yuhh manyaklar o ne öyle, ben en fazla 15 saat falan aralıksız oynadığım oluyor , 50 saat ne töbe töbeee
  • quote:

Orijinalden alıntı: jose_mourinho007

quote:

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

quote:

Orijinalden alıntı: çapari

quote:

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

Valla aldığım 1 tane trophy'yi de silemiyorum.640p olmasına hiç takılmadım ama 20 FPS'de "ben" zevk alamadım. Dağda taşta iyi hoş 30 FPS ama çatışmalarda 20 yani çekilmiyor.
    Trophy'yi nasıl silerim biri yardımedebilir mi ?

günlerdir yazıyorsun bu fps düşmesini ps3 de tv karşısında nasıl ölçüyorsun bu düşüşü bizede anlatda bizde ögrenelim.

Tamam o zaman yazayım durumu ;
    Bir kere kesinlikle oyun kasabalarda 20-25 arası bir civarda. Tam olarak rakam veremeyecem 23 gibi tabi ki ama şunu kesinlikle fark ediyorsun ki 29-28 fps altı insana rahatsızlık vermeye başlıyor. Hani yine arası sıra olabilir ama oyun resmen kasabada 25'e falan sabitlenmiş gibi oluyor. Onun dışında dağda ovada oyun çok akıcı ama oyunun çoğu kasabalarda geçiyor zaten. Gerçekten 640p olmasına gram takılmadım ama Eurogamer sitesine baktım Xbox360'da oyun maşallah 30'un altına inmedi ve 720p +2XAA...
    Sonuçta oyun kesinlikle mükemmel ama almışken hangi platformda iyise onda almak lazım bu oyunu. %5-%10 gibi fark olsa anlarım ama PS3'de 20-25-24-25 , Xbox'da 30-30-30-29-30...
    Xbox sahibi de değilim ve Rockstar Games'in PS3'e iyi oyun port edemediğini biliyorum. Bu konsolun suçu değil yapanların suçu...

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-red-dead-redemption-face-off

yine başladı aynı konu yaa yine tartışma çıkıcak hepimiz ps3ü satıp xbox360 alalım başlığıda kapatın a.

evet satalım ps3 leri yaşasın eurogamer bundan sonra onun testlerine bakmadan oyun oynamam. Ben oynarken kasıp kasmadığını anlayamıyorum ama testlere göre kasıyomuş oyun çok güzel ama bu kasmayla oynamam arkadaş testi inceledim adam vuramaz oldum

• skin salve yazan yerin saçağına bakın ps3te daha çok detay var ondan kasıyor demek ki

• Arkadaşlar oyunun senaryosu bittikten sonra ve credits ekranı çıktıktan sonra da yan görevlere (hayvan avlamak,çiçek toplamak vs.) devam edebiliyor muyuz? Yoksa senaryo bittikten sonra yan görevler de kapanıyor mu? Senaryonun bitmesine az kaldı ona göre oynıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: duayen2

Arkadaşlar oyunun senaryosu bittikten sonra ve credits ekranı çıktıktan sonra da yan görevlere (hayvan avlamak,çiçek toplamak vs.) devam edebiliyor muyuz? Yoksa senaryo bittikten sonra yan görevler de kapanıyor mu? Senaryonun bitmesine az kaldı ona göre oynıcam

ne varsa yap görev mörev challange fln bırakmaaaaaaaaaaaaaa sunshınoooooooo
  • arkadaslar bu yan gorevler olan adamlari bulup adalete teslim etme yada oldurme isllerindeki tamamladigimiz gorevleri nerden goruyoruz menuden
  • Stats > Misc olması lazım. Yoksa diğerlerini dolaş Bounties caught alive felan olacak görürsün.
  • Merhaba arkadaslar ,
    Oyunu haftaya filan alacağım , oyunu ikinci el alsam bir sorun olurmu ? Sanırım içinde kodlar varmış oyunun . Cevap verirseniz sevinirim
  • Yok kod çıkmıyor ikinci el alabilirsin. Yalnızca kutu içeriğine dikkat et bir tane arkası poster olan harita ve kullanım kılavuzu var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: masterm1nd

Yok kod çıkmıyor ikinci el alabilirsin. Yalnızca kutu içeriğine dikkat et bir tane arkası poster olan harita ve kullanım kılavuzu var.

Tamam çok teşekkür ederim .
  • quote:

Orijinalden alıntı: brnk

skin salve yazan yerin saçağına bakın ps3te daha çok detay var ondan kasıyor demek ki

kim ne derse desin bu resimler doğruyu yansıtmıyor,oyunu ps3 te oynuyorum ilk resimdeki gibi net cam gibi alt resimdeki gibi soluk ve bulanık değil alttaki resim ne öyle ya oyunu almamış olsam oyundan soğuyacam resim bulanık çekilmiş

• Arkadaşlar ihtiyaç dolayısıyla oyunumu ( RDR ) satıyorum.

İlgilenenlerhttp://resim.donanimhaber.com/m_41623545/mpage_1/f_/key_//tm.htm#41623545
  • rüyamda red dead 28 tl oluyordu hemde jelatinli 56 liraya 2 tane alıyodum ilginç bi rüyaydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oppsional

rüyamda red dead 28 tl oluyordu hemde jelatinli 56 liraya 2 tane alıyodum ilginç bi rüyaydi

RDR'nin bugünlerde 28 TL olduğunu görmek gerçektende ilginç bir rüya
  • quote:

Orijinalden alıntı: :Sephiroth:

quote:

rüyamda red dead 28 tl oluyordu hemde jelatinli 56 liraya 2 tane alıyodum ilginç bi rüyaydi

70 lira vermeye razıyım şuan

• oyunu aldım grafikler falan süper gerçekten bazı arkadaşlar sıkılırsın dediler hemen. ben şu ana kadar az biraz sıkıldım açıkcası ama oyunun süreklilği baya güzel .benim sıkılma ndenim multi'nin oyuncu bulamaması :( bide bişey soracam ben single oynarken orda multiplayere giriyorum , sonra free roam yazıyor . free roama girince yine aynı hartia falan var . yalnız üstüm başım yok o ayrı.free roamda online benim gibi oyuncu oluyormu ? yani arkadaşmı falan çağırsam olurmu ?: yoksa sadece vs lerdemi, oluyor ?
  • quote:

82 liradır o.
  • yaw online da ıslık çaldım eşek geldi koptum yemin ederim gükmekten :)))) ama ya ben beceremedim yada online çok iyi değil ? Anlamadım online dan pek bişey
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: :Sephiroth:

quote:

70 lira vermeye razıyım şuan

İkinci el başlığında belki o fiyata bulabilirsin pazarlıkla falan olmadı bir 10 TL daha koy sen üstüne 80 TL'ye tamamla

• onlineda anlasılmıyacak bırsey yok arkadaşlar.

free roam'a girdiğiniz zaman serbest takılıyorsunuz. çete inlerini basıp haydutları öldürüyorsunuz veya diğer online oyuncuları öldürüyorsunuz vs..

free roam sırasında select tuşuna basarsanız oyun modu seçip istediğiniz oyunu oynuyorsunuz. free for all veya gang match (takım olarak). ya da co-op menüsünden co-op görevlere başlıyorsunuz.

karakterinizi ve binek hayvanınızı değiştirmek için outfitter menüsüne giriyorsunuz. online sırasında yaptığınız şeylere göre veya levele göre yeni hayvanlar yeni karakterler açılıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-TRanger -- 27 Temmuz 2010; 15:48:42 >
  • 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.