Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama BELİRTİLEMEYEN NEDENLERLE İPTAL (Anonymous Çeviri) (27. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.987
Cevap
122
Favori
563.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
275 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • "Yeni Türkiye geldiğinde Osmanlı'yı mumla arayacaklar."

bu cümlenin gerçekleşme olasılığı söz konusu sitedeki yamaların gerçek olma olasılığından bir milyon kat fazla.

Böyle uç bir cümleyle örnek verme amacım; "yok artık amma attın sen de" dedirtecek bir cümlenin bile bu siteden daha inandırıcı olduğunu göstermek içindi.

Özeti şu; pcnizin içine etmek, pcnizi mining bilmem nesine çevirmek, virüslerle-trojanlerle uğraşmak istiyorsanız kullanın bu siteyi, indirin burdaki yamaları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adol125 -- 20 Kasım 2019; 11:6:3 >
  • Projeye başlanmadı mı? Çeviri yüzdesi hala %0 görünüyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The-Gun

Projeye başlanmadı mı? Çeviri yüzdesi hala %0 görünüyor ?
    Henüz dil dosyalarını açan araç çıkmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ürüng ayıg toyon

Maşallah Rage 2 ve Greedfall'ı da çevirip yayınlamışlar.

Ben Rage2'yi indirip deneyeceğim.Bakalım nasıl bişey yamaları.Birde virus programı kurum işimi garandiye alayım yamayı kurarken.

Eheheh virüs doluymuş.Yukarıda link atmış birileri.

Alıntıları Göster
    Bir de yorumlarda yazmışlar ki, abi yama aşırı iyi olmuş. Aşırı iyi nedir ya, kendileri fake hesap ile kendilerini şişirip yazmışlar işte.

• buralar iyice sessizleşti
  • Hocam şu dosyalar bir açılsa canlanır buralar çeviri yüzdesi filan yazılsa dosyaların son durumu ne yabancı forumları takip edip bilgi verebilecek var mı?

• GELİP BAKIYORUZ BOŞ GERİ GİDİYORUZ
  • dijey561 D kullanıcısına yanıt
    Hergün bir umutla geliyorum gerisin geri gidiyorum dosyalar bir açılsa

• https://openiv.com/
    https://twitter.com/openiv

Buralardan güncel durumunu takip edebilirsiniz. Bu adamlar Max Payne 3, GTA 5 gibi oyunların modlanabilmesini sağladılar.
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederiz

Merak.

Ne zaman başlayacak nasıl ilerleyecek merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buralara da bi geldik

Hocam şu dosyalar bir açılsa canlanır buralar çeviri yüzdesi filan yazılsa dosyaların son durumu ne yabancı forumları takip edip bilgi verebilecek var mı?
    sorma dostum hergün tek bir bildirim gelmiş mi diye heyecanla gelip gidiyorum oynamak için sabırsızlanıyorum ah bi başladık ibaresini duysak ne güzel olur
  • Biz daha oyunun Steam'e gelmesini bekliyoruz.
    Sırf steamimda olsun diye iade ettim

• Büyük bir heyecan ile yamanın çıkışını bekliyorum, sırf siz yamanın açıklamasını yaptınız diye bugün oyunu satın aldım. :) Umarım en kısa zamanda çıkar büyük bir heyecan ile bekliyorum... Yamayı ücretli yapmanız ve lisanslı olması da ayrıca hoşuma gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi borankrdnz -- 28 Kasım 2019; 22:58:56 >
  • Adol125 kullanıcısına yanıt
    Ben Hem Steam'de olsun, hem de bakiye ile alacağım için bekliyorum.

Not ;

Nick hayırlı olsun, pek beğenmedim adaş. Zaten benimkini de beğenmemişlerdi. Lanet olsun herkese.
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.