Şimdi Ara

RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] (112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.935
Cevap
277
Favori
453.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Siz anladığım kadarıyla Amerika'da geçen gtadan bıkmışsınız hocam.

Buna ben de katılıyorum yeni şehir yeni bir tema şart ama yaşayan şehir ve açık dünya GTA'sına bağlı kalındığı sürece.

Rdr2de bence daha önce görmediğimiz açık dünya sistemi olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    RDR de Amerika'da geçiyor ama eski amerika ve yıllar öncesinde + tema westworld :)

ve hikayesi daha oturaklı, karakterler daha çok ısınabiliyorsun. Ben GTA 5 de hiç bir karaktere ısınamadım. Esprili şeyler vardı ama bir şeyler eksikti gözümde.

Burada Ubisoft'a çok kızıyoruz felan ama adamlar Assassin's Creed serisinde sürekli farklı tema ve şahaser dünya yaratıyor. Ben GTA'nın artık değişmesini isterim yeni GTA da Amerika'da geçerse bulaşmam.
  • hem pahalı hem türkçe değil öyle mi.
  • Xbox'a fiyat güncellemesi gelmedi enteresan.

• 299 a inmiş fiyatı ne zamana kadar acaba?

• lastwarriors kullanıcısına yanıt
    Tepkiden sonra fiyat düzenlenmesine gidilmiş. Fiyat bu. Ön sipariş bitene kadar başka değişiklik olmaz gibi görünüyor. Kur artmazsa eğer ki.
  • Tr psnden kumda oynasın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Önsipariş yapanlar para iadesi alıp yeniden sipariş verebiliyor mu? Ben usa psnden aldım benim için problem yok da oyunun fiyatı düşmüş ilk fiyattan alanlar ne olacak TR için?
    Ön sipariş verdiğin anda zaten k.kart dan parayi anında çekiyor

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Tamam ama şöyle bi işlem olabilir parayı oyun alınan psn hesabına iptal edince o hesabın bakiyesine geri ödeme olabilir. 369 iade alıp 299a yeniden ödeme yapılabilir. Yani hesapta 70 tl kalabilir

Ben usa yerine TR psnden önsipariş yapsam baya canım sıkılırdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgennyk -- 19 Haziran 2018; 18:43:19 >
    Ben ön sipariş ile sadece pes oyununu alıyorum çıkmadan 2 gün önce parayı hemen çekiyordu

Dediğin gibi 370 TL sipariş verene yazık olmuş diyecem ama sanmıyorum sipariş veren olduğunu

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    En azından forumda yok sanırım TR psnden alan. Yoksa şimdiye imza toplamalar vsvs başlardı

• 370 den ön sipariş yapanlara yüksek ihtimal cüzdanlarına 70 TL yüklemişlerdir. Bir mağduriyet olmaz.

• Oyun oynamak lüks + lüks oldu. Çoğu kişi ps5 alamicak eğer ki geriye uyumluluk olmazsa :)

Kardeşlik sistemi biticek mı en merak konusu. Oldu ki bitti diyelim konsola herkes veda eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 19 Haziran 2018; 20:24:31 >
  • Kardeşlik sistemi biter mi ki yav? Biterse ps5 hayal olur benim için. PC ya da Xbox a yönelmekten başka çare kalmıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bitmez ama belli de olmaz. Daha önceden duyduğum kadarıyla Sony oyunlardan çok kazanamıyormuş daha çok Plus hizmeti kazandırıyormuş. İleri ki konsollarda farklı bir hizmet sunarlar cazip avantajlar yapabilirler bence çok yakın zamanda oyun satma deviri kapanacak gibi hissediyorum daha çok hizmet satılıcak.
  • Aynen yakın zamanda görürüz belki. Hizmet satarak bulut sisteminde filan oyun oynanırsa bir sürü kullanıcıyı çeker kendine.

• Hele ki bizim ülkemizde fahiş oyun fiyatlarından sonra şu hizmet satmaları çok güzel olur. Bulut sistemin tam oturması için ona daha çok zaman var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2C5CD639E

Bitmez ama belli de olmaz. Daha önceden duyduğum kadarıyla Sony oyunlardan çok kazanamıyormuş daha çok Plus hizmeti kazandırıyormuş. İleri ki konsollarda farklı bir hizmet sunarlar cazip avantajlar yapabilirler bence çok yakın zamanda oyun satma deviri kapanacak gibi hissediyorum daha çok hizmet satılıcak.
    Hocam oyunlardan çok kazanamasa plustan çok kazansa sizce oyunları sadece single odaklı mı olur?
    Adamlar oyundan kazanmayıp plustan kazansa yaptığı oyunlar hep multiplayer oyunlar olur mantıken.
    Ben ilk 3-4 yıldaki konsol satışındaki kazancı az, tüm kazancı oyun satışlarından diye okudum. Yani örneğin konsol 360 dolara mal oluyor, her konsol satışından 30-40 dolar anca kar ediyor vsvs diye okudum.

Ha bir de ps5 yada ps6 temelli hizmet satışına geçileceği kesin gibi.

Sony öyle bakmıyor olaya işte. Bir yerden kazanıyor, single oyun yapıyor. Bu zamana kadar online odaklı yaptıklarını gördünüz mü? Adamlar sözünü verdi zaten biz single ağırlıklı gidicez bu nesil diye. Gelecek nesil ne olur bilemem karşı taraf konsola 2 kat fark atmış. Demek ki bu oyunların kaliteliğinin göstergesi. Bu işten vazgeçeceklerini düşünmüyorum. Hatta Shawn Layden tıkırdattı bu nesil 4 oyundan başka oyun gelmicek haberini verdi gelecek nesil çalışıyoruz gibi bir cümle kurdu. Bu nesil donamım düşüklüğünden ötürü çok büyük şeyler yapamadıklarını söylemişlerdi hatta GOW da çok zorlandıklarını söylemişlerdi ona rağmen oyun harikaydı. Gelecek nesil donamımlar çok daha güçlü ve oturaklı olucak. Benim tek korkum konsolun ısınması. Xbox bu konuda çok daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 20 Haziran 2018; 0:58:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2C5CD639E

Sony öyle bakmıyor olaya işte. Bir yerden kazanıyor, single oyun yapıyor. Bu zamana kadar online odaklı yaptıklarını gördünüz mü? Adamlar sözünü verdi zaten biz single ağırlıklı gidicez bu nesil diye. Gelecek nesil ne olur bilemem karşı taraf konsola 2 kat fark atmış. Demek ki bu oyunların kaliteliğinin göstergesi. Bu işten vazgeçeceklerini düşünmüyorum. Hatta Shawn Layden tıkırdattı bu nesil 4 oyundan başka oyun gelmicek haberini verdi gelecek nesil çalışıyoruz gibi bir cümle kurdu. Bu nesil donamım düşüklüğünden ötürü çok büyük şeyler yapamadıklarını söylemişlerdi hatta GOW da çok zorlandıklarını söylemişlerdi ona rağmen oyun harikaydı. Gelecek nesil donamımlar çok daha güçlü ve oturaklı olucak. Benim tek korkum konsolun ısınması. Xbox bu konuda çok daha iyi.
    Benim en büyük isteğim ps5in geriye uyumlu olması ps3-ps4 oyunlarını sorunsuz çalıştırması hocam.
    Zaten makine geriye uyumlu çıkarsa ps4ü direkt satar 5e geçerim.
    Geriye uyumlu çıkmazsa konsol çıktıktan 2-3 yıl sonra alırım ps5'i. Oyunsuz makineye gerek yok.

• 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.