Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 Çevirisi(İstek) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
2
Favori
1.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • The Witcher GOTY versiyonu gibi sonradan update ile TR Alt yazı eklenebilir. Bunun için Rockstar Beyi ikna etmek şart.
  • Beyler ingilizce seviyem hikayeyi anlayamayacağı için oynayamıyorum çok morelim bozuk. Arkadaş oyun satılıyor işte yapsana oyuna türkçe altyazı. Beyler ne tavsiye edersiniz hikayeyi anlamasanda oynamı dersiniz yoksa boşver kardeş mi .. 😒

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Umarım bu projeyi bir an önce başlarlar. Sonuçta ps4 x86 kullanıyor. Çok bir farklılık olmayacaktır dosyalarla ilgili.
  • Daha oyunu indiremedik
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzman5534

Beyler ingilizce seviyem hikayeyi anlayamayacağı için oynayamıyorum çok morelim bozuk. Arkadaş oyun satılıyor işte yapsana oyuna türkçe altyazı. Beyler ne tavsiye edersiniz hikayeyi anlamasanda oynamı dersiniz yoksa boşver kardeş mi .. 😒
    Çok az İngilizcem var çevire çevire oynuyorum. Bir yandan translate açık kelime seçe seçe anlamaya çalışıyorum keyif vermiyor ama umarım alışırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BR9 kullanıcısına yanıt
    Kardeşim öylede hiç zevk alınmaz, örnek muhabbete girdin bi kelam etti durdurup çevirmek, ne bilim gerçi bu yöntemle ingilizceyi öğrenenlerde oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: uzman5534

Kardeşim öylede hiç zevk alınmaz, örnek muhabbete girdin bi kelam etti durdurup çevirmek, ne bilim gerçi bu yöntemle ingilizceyi öğrenenlerde oldu
    Yok hocam olmuyormuş zaten yardır dümdüz gitsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Iron Man - SuraSide

Çeviri şu aşamada gelemez. İlk önce oyunun kırılması lazım. Şuanda 2 platform içinde kırılmış değil. Gta 5 ps3 ve xbox360 için çıktığı için dil dosyaları kırılmış sürümden edinildi.

Şu aşamada pc ye çıkmadığı sürece yada konsolların birinde kırılmadığı sürece çeviri gelemez.

Ama oyunun PC ye çıkacağına kesin göz ile bakan bir grup varsa Youtube dan izleyerek çeviri yapabilir.
    İyi de PS4 kırıldı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anti Fanboy

İyi de PS4 kırıldı

Alıntıları Göster
    PS 4'ün sadece 5.05 sürümü kırıldı. RDR 2 5.05 de çalışmıyor. 6 istiyordu herhalde.
  • türkçesi olmayan çöp bir oyun daha. gta 5 almıştım gta 6 çıkarsa korsan indireceğim artık. parayı ver ama kendi dilinde çıkmasın oh ne güzel. ırkçı bir firmanın oyunlarını oynamam daha iyi. korsanı bile alınmaz. bana hakarettir bu.
  • Mesutzgvn M kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle sonuçta 200-300TL para veriyoruz bu oyunlara. Türkçe desteği olmayan oyunları korsan indiriyorum bende. Bizde tepkimizi bu şekilde koyalım.

• umarım bu konu rafa kalkmaz ...gerekiyorsa twit etkinliği filan yapalım rockstar bunu bir güncellemeyle halledebilir aslında ...

şöyle bir yaz hazırlamıştım bunu gönderebiliriz aslında bi arkadaş hayrına güzelce çevirirse ...

(((öncelikle biz oyuncular için yapmış olduğunuz ve oyun dünyasına yön veren oyunlarınız için çok teşekkür ederiz .

yapmış olduğunuz oyunlar ülkemizde çok ciddi talep görmekte ve neredeyse her kesim tarafından sevilerek oynanmakta.

oyunlarınızda birçok dil seçeneğine yer verirken türkçe alt yazı desteği sunmamanızın sebebini merak etmekteyiz .

özellikle rdr2 oyunu ülkemizde hizmet veren neredeyse bütün youtube kanallarında ve hatta gazetelerinde övülerek bahsedilen bir yapım olmasına rağmen bu oyunda türkçe alt yazı desteği sunmamanız sizin oyunlarınızı seven biz türk oyuncuları ciddi anlamda hayal kırıklığına uğratmıştır.

sizin gibi büyük bir oyun firması için dil desteği vermenin çok kolay olduğunu bilmekteyiz.

rdr2 oyunu için bir güncellemeyle türkçe alt yazı desteği sunmanızı talep ediyoruz ve bu isteğimizin sizin tarafınızdan karşılanacağını umuyoruz .

bundan sonra çıkaracağınız oyunlarda türkçe dil desteği vermenizi ve biz türk oyuncuları unutmamanızı temenni ediyoruz .

teşekkürler.
    rockstar oyunlarıyla büyüyen türk oyuncuları ...)))

eğer olumlu cevap gelmezse hemen bi bağış kampanyası vs ye başlayıp animusekibi vb yerlerle görüşülebilir ...

bu konunun yarım kalmaması dileğiyle...

• Ah ulan watch dogs 2 den bile daha çok Türkçe olarak oynamak istediğim oyun ps4 pro olmasına rağmen oyun Türkçe değil diye almadım oynamayamadım tek umudumuz pcye çıkması çıkıncada o zamana kadar küstürüp bıraktırmazsak ya animusun yada anonymous çevirinin bu oyunu çevirmesini o kadar çok istiyorum ki eğer Türkçe oynayabilirsem 100lerce saatimi gömebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evladı fatihan -- 2 Ağustos 2019; 0:50:14 >
  • Oyun internete sızdırılmamış,sızdırılsa belki program aracılığı ile kalıp halinin içi açılıp dil dosyalarına erişilebilir.

Mesela "Horizon Zero Dawn" gibi oyunların ps4 versiyonları zorrent sitelerinde bulunmakta.

Acaba PS4 oyunlarını pc ye indirip dosyalarının içini açan olmuşmudur hiç?Yada açlıyor mu çeşitli programlar aracılığı ile?
  • arkadaşlar öncelikle rockstara bi mail yada twit bombası yapsak bi güncellemeyle çözerler ..aynısı witcher3 tede olmuştu rockstar yapmaz zaten deyip karalayıp atmayalım hemen ...gerekiyorsa twitten boot satın alıp en üste taşıyalım konuyu görsünler.. ben dün 20-30 tane kadar mail attım rockstara ama işte etkisi olmaz... sayının çok olması lazım bunu bir kere yaptırsak devamı gelir ...ps türkiyenin başındaki arkadaşlar zaten yapmazlar diye ağız ucuyla diyorlar ...haliyle rockstarda sallamıyor..

eğer burdan bir sonuç çıkmazsa @Scofield arkadaşımız bir ekip yardımıyla bu işi yapacaktır ben kendisinden sözü aldım 🙂

ama işte benim dediğim öncelikle rockstara yüklenelim ...

• Pc kısmına çıkacağından eminim ama daha zamanı var ps4'dün kırıldığı son sürümde hala Rdr2 oynatılamıyor. Hani oynanacak sürüme gelinse belki dosyalarına ulaşılıp konsol bazlı yaması için el atan grup çıkabilir.
  • Hayatımda en çok istediğim oyun türkçe olarak oynarsak gerçekten 100 200 neyse desteğimi kesinlikle esirgemem burada buda sözüm olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: alptunga22

Hayatımda en çok istediğim oyun türkçe olarak oynarsak gerçekten 100 200 neyse desteğimi kesinlikle esirgemem burada buda sözüm olsun
    aynen benimde
  • Rockstar pc platformunu çok umursayan bir firma değil, bence şimdilik beklentiye girmemek gerek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bgrn7

Rockstar pc platformunu çok umursayan bir firma değil, bence şimdilik beklentiye girmemek gerek.
    GTA 5 in başarısından sonra bir umut diyoruz be kardeş ne yapalım
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.