Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 (1.13xx)Türkçe Yama(-v09-)~%99[OpenAI GPT-3 Translate] (114. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.595
Cevap
221
Favori
692.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
637 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mor yakut

ultimate edition diye bir sürüm indirdim hocam. oyunu kurmak diye bir şey olmadı bu sürümde. klasörden uygulamadan direk giriyor. eğer kuruluyorsa bu oyun onu yapamadım. dediğin gibi RDR2_TR_1-3311_xx.exe dosyasından giriyorum ama türkçe olmuyor

Dostum başka sürüm denemene gerek yok. Rockstar game launcher kur giriş yapmana gerek yok sadece kur.

visual c++ redistributable 2015-2019 gibi birkaç dosya kuruyor. Sanırım bu eksiklikten çalışmıyor. Deneyin bunu bir.

• Malum sürümün v2'sinde denedim sorunsuz çalışıyor. Yer yer hatalar var. Cümleler bütünlük açısından bozuluyor bazen. Büyük bi zahmet gerçekten tebrik ediyorum ellerinize sağlık.

• Kimse bana bunun makine çevirisi olduğuna inandıramaz karlı bölümü oynamaya devam ediyorum insan çevirisinden farksız
    Yalnız garip bir olay yaşadım steamde oynuyorum launcherdan oyuna girmeye çalıştığımda kütüphanede sadece red dead online yazıyor ona girdiğimde storyede girebiliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt
    İlk 30-40 dakika reasoN'un çevirisi ile düzenlendi çünkü. Hikayede biraz ilerlersen görürsün farkı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rockstar_ASY -- 1 Ocak 2021; 22:7:10 >
  • online a giren oldu mu merak ediyorum. Red Dead Redemption 2 (1.13xx)Türkçe Yama(-v09-)~%99[OpenAI GPT-3 Translate] 

• JaReD22 kullanıcısına yanıt

ilerleyince biraz üzüleceksin maalesef.

• tryhappy kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim deneyeceğim.

• Teşekkür ederim.

• ShaDeWRoX kullanıcısına yanıt

Yeni yama diyorlar onu deneyeceğim.

• türkçe yama çok güzel olmuş eline sağlık dostum yanlız yamayı kurduktan sonramı oldu bilemiyorum ama oyun sürekli başa atıyor otomatik veya manuel save çalışmıyor çözümü bilen varmıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: Rockstar_ASY

İlk 30-40 dakika reasoN'un çevirisi ile düzenlendi çünkü. Hikayede biraz ilerlersen görürsün farkı.

Sonrası kötü mü??

• quote:

Orijinalden alıntı: erbab1

Sonrası kötü mü??

Alıntıları Göster

bir kanalda izledim sonrası iyi değildi düzeltilmemiş gibiydi.

• quote:

bir kanalda izledim sonrası iyi değildi düzeltilmemiş gibiydi.

Alıntıları Göster
    Red Dead Redemption 2 (1.13xx)Türkçe Yama(-v09-)~%99[OpenAI GPT-3 Translate]

üşenmedim çıkardım :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zartzurt456 -- 1 Ocak 2021; 22:53:9 >

• quote:

Orijinalden alıntı: zartzurt456

üşenmedim çıkardım :D

Alıntıları Göster

bu metinlere nereden ulaştın ?

• quote:

bu metinlere nereden ulaştın ?

Alıntıları Göster

youtube yüklediği video dan 8:50

• Önceden yama için iyi derecede ingilizce gerekiyordu şimdiki Türkçe yama için iyi derecede beyin gücü gerekiyor çünkü cümleleri anlamak bazen beyin yakıyor :)

• Yaw arkadaş ne boş insanlar var be vallahi anlamakta zorlanıyor insan...
  • Bence yinede anlaşılıyor gençler biraz da biz çabalıcaz artık hiç olmamasından iyidir

• Rockstar_ASY R kullanıcısına yanıt
    Gerçekten mi ? Bende diyorum yapay zeka ne kadar gelişmiş
    Peki reason yüzde yüz çevirecek mi

• chavezpaşa kullanıcısına yanıt
    Bunu öğrendiğime üzüldüm pek devam etme isteği kalmadı açıkçası

• 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.