Şimdi Ara

Recovery programları,cd rom'u görmüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    arkadaşlar, easy recovery dosya kurtarma programı, cd-rw sürücümü görmüyor.
    halbuki usb porttaki flaş memory'i görüyor.
    rw-cd den silinen dosyalarımı kurtarmak için cd rom'umu ''easy recovery''ye(veya başka bir dosya
    kurtarma programına)nasıl tanıtabilirim?
    yardımlarınıza,şimdiden teşekkürler...

• Güvenli kipte çalıştırıyorsan bilgisayarını, muhtemelen cd-romlar ile ağ bağlantıları falan çalışmayacaktır.
  • Easy Recovery Optic Media lardan veri kurtarmayı desteklemez. Optic Media lardan veri kurtarmak için IsoBuster tipi bir yazılım kullanmalısın. Eğer CD yada DVD gerekli şartları sağlıyorsa IsoBuster ile verilerini kurtara bilirsin. CD-RW ye Nero da Quick Format m(hızlı biçimlendirme) yaptıysan verilerini %100 kurtarabilirsin. Ancak tam biçimlendirme yaptıysan ne yazıkki kurtarma işlemin başarısız olacaktır. Başarılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gereqsiz

Güvenli kipte çalıştırıyorsan bilgisayarını, muhtemelen cd-romlar ile ağ bağlantıları falan çalışmayacaktır.

isobuster4.0 kurdum windows 10 da cd yi görmüyordu tavsiyenizle dosyayı yönetici olarak çalıştırdım cd yi görmeye başladı teşekkürler...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanak

quote:

Orijinalden alıntı: Gereqsiz

Güvenli kipte çalıştırıyorsan bilgisayarını, muhtemelen cd-romlar ile ağ bağlantıları falan çalışmayacaktır.

isobuster4.0 kurdum windows 10 da cd yi görmüyordu tavsiyenizle dosyayı yönetici olarak çalıştırdım cd yi görmeye başladı teşekkürler...

11 sene önceki yanıt şu an bile ikinize yaradı ise ne güzel. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.