Şimdi Ara

Recorvery yardım w10 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: canergiray77

Media Markt benimle dalga geçmiş adeta bilgisayarı aldığım Adam tek tuşla format atacaksınız bunun adı recorvery dedi ama şu Hata'yı alıyorum ne yapacağım

Recorvery yardım w10

http://www.sorbilene.com/forum/Konu-Toshiba-Satellite-L70-C-125-recovery-yapma-recovery-tusu-format-atma-resetleme.html

http://korkmazhaber.com/toshiba-satellite-recoverysifirlama-tusu-ve-nasil-yapilir-3580.htm

• C-AKBAL kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten bu kısma kadar geldim altta ki foto da ki bilgisayarınızı sıfırla olan yere tıkladım daha sonra üstte ki yazdığım Hata'yı aldım 🙄

Recorvery yardım w10

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam zaten bu kısma kadar geldim altta ki foto da ki bilgisayarınızı sıfırla olan yere tıkladım daha sonra üstte ki yazdığım Hata'yı aldım 🙄

Recorvery yardım w10

üretici notebookun yanında recovery dvdsi verdiyse onunla başlatmayı deneyin

Hiç birşey vermedi Allah kahretsin bu media Markt'i

• quote:

Hiç birşey vermedi Allah kahretsin bu media Markt'i

sizin temiz kurulum yapmanız gerekiyor ilk sayfada gereken herşey yazıldı mrt_ belirttiği linki de inceleyin buraya eklediğim o iki videoyu da inceleyin. unutmayın sizin pc windows 10 home single language başka bir versiyon yüklerseniz otomatik aktifleşmeyecektir. kurulumu uefi olarak yapın recovery bölümü silmek yada silmemek size kalmış.
    Yarın toshiba ile konuşup bakalım onlar ne diyecek bu duruma belki birşey bulurlar bulamazlarsa dediğiniz gibi yapacağım Windows'um otomatik aktif olacaksa temiz kurulum en sağlamı olacKtır kendi sürümüme ait Windows'u kuracağım herşey için çok teşekkür ederim

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.