Şimdi Ara

Realme XT [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
373
Cevap
7
Favori
22.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün telefona yeni güncelleme geldi. https://www.realme.com/tr/support/software-update adresinden kontrol edebilirsiniz.

RMX2030EX_11_A.18

quote:

● Android güvenlik yaması: Mart, 2020
    Kamera
    ● Chroma Boost ile arka plan rengi iyileştirildi
    ● Üçüncü taraf uygulamaları kullanırken ön kamera ile görüntülü konuşma parlaklığı iyileştirildi
    ● Üçüncü taraf uygulamaları kullanırken ön kameranın renk performansı iyileştirildi
    ● Gece ortamında ön kameranın netliği iyileştirildi

Düzeltilen sorunlar
    ● Gün ışığında düşük olasılıkla hatalı ayarlanan otomatik parlaklık sorunu düzeltildi

• Yeni güncellemelerle vowifi aktif oldu mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son güncellemeden sonra kullanım.

Realme XT [ANA KONU]
  • Cevaplariniz icin tesekkur ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ooohhh!!!

Bugün telefona yeni güncelleme geldi. https://www.realme.com/tr/support/software-update adresinden kontrol edebilirsiniz.

RMX2030EX_11_A.18

quote:

● Android güvenlik yaması: Mart, 2020
    Kamera
    ● Chroma Boost ile arka plan rengi iyileştirildi
    ● Üçüncü taraf uygulamaları kullanırken ön kamera ile görüntülü konuşma parlaklığı iyileştirildi
    ● Üçüncü taraf uygulamaları kullanırken ön kameranın renk performansı iyileştirildi
    ● Gece ortamında ön kameranın netliği iyileştirildi

Düzeltilen sorunlar
    ● Gün ışığında düşük olasılıkla hatalı ayarlanan otomatik parlaklık sorunu düzeltildi
    Hocam bu güncelleme Realme 5i için Color OS güncellemesi. Bizim telefon Realme UI olduğu için uyumlu olacağını sanmıyorum.

• ZEITGEIST Z kullanıcısına yanıt
    Realme XT [ANA KONU]

Security
    ● Android security patch: March, 2020

Fixed
    ● Optimized system power consumption
    ● Optimized the effect of game audio
    ● Fixed the probability error of boot animation display
    ● Fixed the low probabilistic stucking issue while using third-party applications
    ● Fixed low probability stucking issue due to the memory leak of system
    ● Fixed the probability issue that photos or screenshots are not displayed after upgrading

* Android version: Android 10
    https://www.realme.com/in/support/software-update

Ben bunu indirip kurdum. Direk telefona indirip, dosya yöneticisinden açıp güncelleme yapabilirsiniz. Sorunsuz kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagrimir -- 30 Mart 2020; 20:50:9 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cagrimir

Security
    ● Android security patch: March, 2020

Fixed
    ● Optimized system power consumption
    ● Optimized the effect of game audio
    ● Fixed the probability error of boot animation display
    ● Fixed the low probabilistic stucking issue while using third-party applications
    ● Fixed low probability stucking issue due to the memory leak of system
    ● Fixed the probability issue that photos or screenshots are not displayed after upgrading

* Android version: Android 10
    https://www.realme.com/in/support/software-update

Ben bunu indirip kurdum. Direk telefona indirip, dosya yöneticisinden açıp güncelleme yapabilirsiniz. Sorunsuz kullanıyorum.
    Hocam o versiyon 5 gün önce benim telefona otomatik geldi kurdum direk zaten, hatta o gün yazmıştım gruba @StormLight ın bahsettiği farklı bir güncelleme, versiyon no larıda farklı. Ama sitede 5i nin color os güncelemesi olarak çıkıyor. Orada XT nin güncellemesi de görünmüyor zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: korsallar

Mi9t ile bu cihaz arasindayiz, a71de secenek ancak anladigim kadariyla; hoparlor, kamera olarak onde bir cihaz ve onemsedigimiz ozellikler bunlar.sar degeride ortalarda. Siz ne dersiniz?

Alıntıları Göster
    Ben ilk mesajda da belirttiğim gibi mi9t alacakken vazgeçtim hatta oppo reno2z de düşünüyordum ancak en son buna karar kıldım. Evet mi9t snapdragon 730 ile iyi bir tercih ancak yurtiçi ve yurtdışı forumlarda ghosttouch olayı almış başını gitmiş, açıkçası kafamda acaba bende de çıkar mı şüphesiyle telefon kullanmak istemem.

Ben çok memnunum her yönüyle beni tatmin etti, özellikle fotoğraf kalitesi ciddi anlamda çok iyi(mi9t ye göre)

Dayanıklılık konusunda Hintli YouTube kanallarında bir çok inceleme mevcut onlara bakmanızı tavsiye ederim. Telefona hortumla su tutuyorlar bana mısın demiyor.

Oyun oynarken de en ufak bir ısınma hissetmiyorsunuz yani şöyle söyleyeyim sadece çok hafif bir ılıklık hissediyorsunuz okadar, soğutma çözümü konusunda adamlar malzemeden kaçmamış.

Ve yine ekran olarak gün ışığında okunabilirliği amoled olmasına rağmen çok rahat.

Tercih sizin.

• Realme XT [ANA KONU]
    Arkadaşlar merhabalar telefonun kullanım klavuzunda ve test videolarında gördüğüm kadarıyla resimdeki Smart Sidebar diye bir özellik varmış ama bulamadım. Bilen bir arkadaş var mı?
  • Kardesim icin bir tane siparis verdim. Yurtdisindayim gelis zamanima gore , piyasadaki modellerin durumuna gore kendimede dusunuyorum.

Aslinda x2pro, oneplus7t istedim ama gelmedi.

Hoparlor, amoled ekran, li po pil benim icin onemli.

• quote:

Orijinalden alıntı: voxah

Yeni güncellemelerle vowifi aktif oldu mu?
    Kullanan veya deneyebilecek kimse yok mu?
  • entdxe kullanıcısına yanıt
    Realme UI ile o özellik kaldırıldı

• güncelleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YaseminDH -- 30 Mayıs 2020; 9:10:30 >
  • Chrome’u nasıl hızlandırabiliriz? Diğer tarayıcılarda kasma görmezken chromeda görüyorum. Güncellemeyle de düzelmedi.

• bende 6 yıl xiaomi kullandıktan sonra 1 haftadır xt kullanmaya başladım. genel olarak çok memnunum ram ve işlemci hiçbir uygulamada sıkıntı çıkarmıyor. ekran süper amoled olmasından dolayı çok iyi. realme iu benim beklentimin çok üstünde çıktı miui ile birçok ortak özelliği var hatta bazı konularda çok daha iyi. benim tek gördüğüm şey ön kamera biraz renkleri kırmızıya yaklaştırıyor. ten rengi daha kızıl çıkıyor muhtemelen yazılımsal. color os kamerası sanki daha iyi idi.
  • bende chrome çok iyi hiç takılma görmüyorum ne gibi sorun var acaba
  • amoled ekranlı cihazı bu tip kılıfla öldürme bence daha iyi koruma sağlar ancak çok kaba durur.

Aşağıdaki gibi bir kılıf cihazı daha şık gösterir
    https://tr.aliexpress.com/item/4000314984137.html?spm=a2g0o.cart.0.0.13d83c00ok9IMa&mp=1
  • quote:

Orijinalden alıntı: voxah

Kullanan veya deneyebilecek kimse yok mu?

Alıntıları Göster
    volte aktif çalışıyor ancak vowifi henüz çalıtıramadım yada ben tam olarak nasıl çalıştığını bilmiyorum ancak volte kesin çalışıyor
  • entdxe kullanıcısına yanıt
    ayarlardan kolaylaştıcı ayarlara gir akıllı kenar çubuğunu aktif et
  • madmax59 M kullanıcısına yanıt
    Merhabalar. Sayfalarda yavaş veya hızlı kaydırma yaptığımda tıpkı oyunlardaki gibi fps drop görüyorum. 60 fps çalışacağına 20 fpslere düşüyo sonra tekrar 60 fps. Geçişler var. İlginç olan yüksek performans moduna geçirirsem azalıyor bu sorunlar

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.