Şimdi Ara

Realme GT2 Pro Ana Konu | 8G1 | 6.7" 2K 120Hz AMOLED | 50MP+50MP 4K60 FPS | 500 (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.482
Cevap
251
Favori
617.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yoo gayet katkısı var herkes nicel değerler sunmak zorunda değil fikrini sevmezsen blokla
  • Ben cok uzun suredir telefon arayışındaydim. Oyle çöp diyenlere bakmayin. Bulursanız kaçırmayın. Ben çıktığı gun kosa kosa sabahin korunde gittim aldim. 13k ya boyle bir telefon almaniz imkansiz. Almayi dusunupte teredutten eden pişman olur.
  • Mi10t prodan geçtim ön kamerasını nedense hiç beğenmedim arayüze alışamadım bı garip geldi
  • Ben kendi yaptığım ayarları söyleyim. Hatta dilerse konu sahibi arkadaş ilk mesajın altına da ekleyebilir editleyip. Yalnız bunları kullanmayacaksak ne anlamı kaldı demeyin. Kullanacağınız zaman açın işiniz bitince kapatın olay bu. Misal BL,NFC ve Konumu aşağıya eklemedim çünkü o kısımlar kullanıcıdan kullanıcıya değişir. Ben işim bitince kapatırım.

Açık olan ayarlar

-Parmak izi

-Yüz Tanıma

-120hz

-QHD

-Dolby Atmos

-Karanlık Mod

-Otomatik Parlaklık

-Ekran rengi modu – Harika-

-Otomatik ekran kapatma 2 dk.

-Gelişmiş Akıllı Hizmetler

Kapalı olan ayarlar

-Wi-Fi asistanında Çift wi-Fi ile hızlandırma kapalı

-Passpoint kapalı

-5G kapalı

-Yazdırma Hizmeti kapalı

-Doğal tonda görüntüleme kapalı.

-Görüntü netleştirici kapalı.

-Video rengi iyileştirici kapalı.

-Parlak HDR video modu kapalı.

-Cihazımı bul kapalı.

-Konum ayarlarında kablosuz ağ ve BL tarama kapalı.

-Google Konum Doğruluğu kapalı.

-Konum geçmişi kapalı.

-El ve Telefon hareketleri kapalı.

-Kaldırınca uyandır kapalı.

-Güç tasarrufu kapalı.

Bu da güncel ekran sürem.

Realme GT2 Pro Ana Konu | 8G1 | 6.7" 2K 120Hz AMOLED | 50MP+50MP 4K60 FPS | 500

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALBAY -- 4 Nisan 2023; 20:30:30 >

• Murat Burç M kullanıcısına yanıt
    Dostum ben senelerce Samsung kullandım .Kaç kere mahkemelik oldum .En son anneme a72 aldık kasa açıklığı ve kamerada nokta izler vardı .Yine mahkemelik olduk.Son 4 yıldır da oppo ile iPhone kullanıyorum.Bende senin videolarına baktım saçma sapan karşılaştırmalar açıklamalar dışında yaptığın hiçbir şey yok.Samsung telefonu sokaktan geçen adama sorsan ne olduğunu bilir .Oppo yu ilk defa kullanıyor sun anlıyorum seni.Arkana bakmadan 5 6 yıl götürür seni .Ama insanları burda Samsung gibi kötü bir geçmişi olan plastik telefonlarla içi boş telefonlarla burda kıyaslama yaparak kandırma .Çöp yorum yazman bile senin mantığının düzgün çalışmadığını anlatıyor burda.
  • Kimsenin sormadığı soruyu sorayım ben de.Simdi altta tek hoparlör deliği var ve cihaz da stereo hoparlör var.Left ve right i ayni deliğe koymak da neyin nesi?
  • riquelme76 kullanıcısına yanıt

Onu bilemem. Suanki durumu ile verecegi ekran süresi 6 saat civarı gibi. Hat takmadim üstelik. Bekleyip göreceğiz. Cihaz guzel, bu fiyatta kaldığı sürece olsa olsa S21 FE rakibi olur. Aldığıma pişman değilim.

İşin gerçeğine gelirsek.

Ben cihaza geçmeyeceğim. S23 Ultra'ya kadar cihaz değiştirmem. Kamera yazılımı ve arayüz olarak daha iyi S20 FE

• Ben yukarıda ekran suremi paylaştim. 60 hz bircok ozellik kapali. 2 saatte %30 yedi. Birkac gune beni destekleyici paylasimlar gelmeye baslar sarjla alakali. 9 saaatler 10 saatler 120 hzlye imkansız. Oyle hızlandırılmış youtube analizleri fanboyluk. Iyisini soylerken eksini de soylemek lazim ama bu forumda her konuda boyle fanboyluk yıllardır var. Alistim ben
  • Murat Burç M kullanıcısına yanıt

Hocam zaten 6-7 vereceği asikar. 9 saat hatta 9 kusur saatlerden bahsedip sarji o kadar gidiyor vs diyenlere gülüyorum. Biseyin iyisini soylerken eksiklerini de soylemek lazim. Kaldi ki ayni cihazdan 2 tane var bizde.

• Alin mesela baska bir gt pro 2 cihazin pil performansı ekran suresi ekte 60 hz oyun yok
    Realme GT2 Pro Ana Konu | 8G1 | 6.7&amp;amp;amp;amp;quot; 2K 120Hz AMOLED | 50MP+50MP 4K60 FPS | 500
  • Bugün 4 5 farklı vatana baktım yol üstünde hiç birinde stok yoktu. Vatanda önceden başka mağazadan alım yapılmasına izin veriyorlardı. Onu da sordum dalacak yerde stok var ben ödemeyi buradan yapsam diye yok dediler.

Umarım realme biraz daha stok getirir de şu cins fiyatlama yapan diğer markalar biraz akıllanır.
  • Yarın kargo gelirse s10+ ile arasındaki farkları atarım
  • riquelme76 kullanıcısına yanıt
    256gb modelde herşey açık 120 Hz sürekli açıkta arka planda uygulama iniyor GT mod aktif parlaklık sonda sarklj dusme oranı Realme GT2 Pro Ana Konu | 8G1 | 6.7&amp;amp;amp;amp;quot; 2K 120Hz AMOLED | 50MP+50MP 4K60 FPS | 500 Realme GT2 Pro Ana Konu | 8G1 | 6.7&amp;amp;amp;amp;quot; 2K 120Hz AMOLED | 50MP+50MP 4K60 FPS | 500

• Arkadaşlar bu telefonda iyi batarya performansı beklemeyin zaten. Kaldı ki 2 k ekran 120 hz ve qhd bununla beraber 8 gen 1 de eklersek zaten 4 5 saat Max ekran süresi verir.He bu uzatmanın yolları tabiki var. 60 hz karanlık mod güç tasarrufu vs gibi olaylara girerseniz süreleri uzatırsınız.65 w da olduğunu var sayarsak batarya olayına çok takılmayın bence. Arayüz olayına gelirsek ilk telefonum s20 fe snapdragon ikinci telim Realme 8 Oneui Realme Ui den çok üstün durumda bu bir gerçek. He takılma kasma vs yok ama bişiler eksik hissediyorsunuz Realme de.
  • Son 2 senede kullandığım cihazlar içerisinde bi bu cihazdan bir de mate 40 prodan aldığım zevki hiçbirinden almadım. Cihazdan memnun olmayan varsa hemen satabilir zaten millet eli cebinde bekliyor biri satsa da alsak diyeRealme GT2 Pro Ana Konu | 8G1 | 6.7&amp;amp;amp;amp;quot; 2K 120Hz AMOLED | 50MP+50MP 4K60 FPS | 500 

• Sudafed kullanıcısına yanıt

Hocam ben zaten farkındayım ve memnunumda ama millet uyduruk bi youtube videosuyla 9 buçuk saat ekran aldigini iddaa etmek komedi. Alacagi en baba 7 saattir bu cihazin.

• ssbrutality S kullanıcısına yanıt

Stereo cihazların %90'ı bu şekilde... Üst taraftaki konuşma hoparlörü bildiğiniz normal hoparlör.

• Tamacti Jun kullanıcısına yanıt

Android13'te ana ekran ve kilit ekranı kısmında, "ana ekranda aşağı kaydır" diye bir seçenek var, oradan erişebilirsin.

• Arkadaşlar internetden satan bir site var mı? Cihaz 22000 TL

Ben neyi karıştırıyorum?

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.