Şimdi Ara

★ Realme 8 Kullanıcıları DH Ana Konu ★ (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
589
Cevap
20
Favori
29.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir güncelleme gelmiş ama ben güncellemeyeceğim, düzgün çalışan gpsim bozulur falan :D. ★ Realme 8 Kullanıcıları DH Ana Konu ★

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ben güncelledim GPS sorunu yoktu yine yok yani onda işe yarıyor mu bilemiyorum;)

• F.07 güncellemesi az önce bana da geldi. Realme forumda bu güncelleme ile birlikte şarj hızının eski haline geldiği belirtilmiş (0-100'e > 65 dk) ve kararlı bir güncelleme olduğundan bahsedilmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni gelen güncellemeyi yaptım zaten telefonu annem kullandığı için daha önce de bir sorun sıkıntı çıkmamıştı bakalım bu güncelleme ile birşeyler değişmiş mi?

• .BUTTERS STOTCH. kullanıcısına yanıt

Gps ne gibi sorun var

• Uyduya bağlanmıyor.

• Güncellemeyi yaptım bugün. Navigasyon çalıştı bakalım yeniden başlattıktan sonra ya da bir iki gün sonra aynı şekilde devam edecek mi?

• Bir ara bir arkadaşımız buraya ekran koruyucu için başka bir telefon modelininki ile bire bir uyduğunu yazmıştı sanırım. Mesajlara baktım ama bulamadım. Hatırlayan ya da bilen var mı?

• Paravese kullanıcısına yanıt
    Reno 4 Lite ve f17 pro. Ekran koruyucu aldığımda realme 8 etiketinin altında başka bir etiket daha vardı ve bunlar yazıyordu.
    İlave: Yedek ekran koruyucuları bulunca fotoğraflarını da eklemek istedim.
    ★ Realme 8 Kullanıcıları DH Ana Konu ★ ★ Realme 8 Kullanıcıları DH Ana Konu ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ettaL -- 7 Kasım 2023; 0:0:49 >

• Arkadaşlar merhaba, türk telekom kullanıyorum hat olarak ve WiFi arama özelliği telefonda olmasına rağmen mesaj telefonun desteklemediğini söyleyerek işlemi iptal ediyor. Bir arkadaş WiFi arama özelliği olan başka bir telefona hattını takıp aktif ettiğini yazmış bir mesajda ama bu imkan yoksa bunu türk telekom ile halledebilen var mı acaba? Ya da farklı hatlarda da aynı sorun yaşanıyor mu?

Teknik destek mesajı gönderdim ekran fotoğraflarıyla birlikte ne cevap verecekler merak ediyorum ama yine de sizlere de sormak istedim.
    Şimdiden teşekkürler.

• Ön kamera da sıkıntısı olan varmı hiç net göstermiyor güncelleme önceside sıkıntısı vardı.

• Azazel Geri Dönüyor kullanıcısına yanıt

Hiç öyle bir sorun yaşamadım.

• F.08 güncellemesi geldi şimdi. En son gps sorunlarından sonra korkar oldum güncellemeye aleti. Var mı güncelleme yapan?

• ettaL kullanıcısına yanıt

Evet o mesajı gruba yazan bendim. TT evrakmobil mail adresine telefonun desteği olduğuna dair ekran görüntüleri vs koyup göndermiştim. Sonrasında beni aradılar ve müşteri temsilcisi bana türk telekom mağazasına gidip oradan telefonunuzun desteklediğine dair kayıt açsınlar demişti. Ancak bu özelliği biran önce kullanmak istiyorsanız kablosuz çağrı desteği veren başka bir telefona sim kartınızı tak çıkar yaparak (mesaj atmanız ya da online işlemlerden aktif etmeniz gerekiyor) özelliği kullanmaya başlayabilirsiniz demişlerdi. Bende kardeşimde redmi note 8 cihazı vardı onun üzerinden sorunu çözdüm.

• JohnA kullanıcısına yanıt

Evet bugün bana da geldi Ekim güncellemesi yükledim ama incelemedim henüz

• Henüz güncellemeyen arkadaşlar var ise ana ekran yedeginizi alıp öyle güncelleyin annemin telefonuna da gelmiş güncelledik ana ekran düzeni komple eskiye döndü sanki telefon sıfırlanmış gibi olmuş

• Powerrrsss kullanıcısına yanıt
    Şimdi daha iyi anladım neden destek mesajıma hiç cevap vermediklerini. Teşekkürler.

• JohnA kullanıcısına yanıt
    Bir üstteki arkadaşın da dediği gibi güncelleme sonrası ilk fark ettiğim ana ekran ve varsa diğer ekranların sıfırlanmış olması. Tek bir ekran var ve benim düzenim değil kendi koyduğu kısayol ve uygulamalar var. Onun dışında bir sorun/düzeltme var diyecek kadar detaylı inceleyemedim.

• Evet ya güncelleme sonrası ana ekranın sıfırlanması ilk gözüme çarpan şeydi anlam veremedim @ettaL @Can851

• quote:

Orijinalden alıntı: Powerrrsss

Evet ya güncelleme sonrası ana ekranın sıfırlanması ilk gözüme çarpan şeydi anlam veremedim @ettaL @Can851

Yedek de almamıştım 30 dakika da onunla uğraştım bu zamana kadar defalarca güncelleme yaptım ben de kullanırken anneme de verdikten sonra telefonu ama ilk defa ana ekran uçtu güncelleme ile ilgili bir sorun muydu acaba?

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.