Şimdi Ara

★ Realme 8 Kullanıcıları DH Ana Konu ★ (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
589
Cevap
20
Favori
30.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnşallah sorunsuz olur. İşteyim, internet yavaş indiriyor. Önceden güncelleyip bakma fırsatınız olursa yorumlarınızı bekliyorum. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İndirdim aod da yenilik bekleyenlere kötü haber hiçbir yenilik yok o tarafta parmak izi animasyonunda da yenilik yok şimdilik izlenimim bunlar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Can851 kullanıcısına yanıt
    Aod zaten ekranın ram'siz olmasından kaynaklı değiştirilemiyordu, donanımsal yani

• quote:

Orijinalden alıntı: JustSayWin

Aod zaten ekranın ram'siz olmasından kaynaklı değiştirilemiyordu, donanımsal yani
    Bir ara söylenti vardı ona istinaden söyledim değişiklik yok bir de simgeler duvar kağıdı rengine göre düzenlenebiliyor hızlı ayarlar kısmın yenilenmiş ayarlar yenilenmiş şimdilik güzel göründü bana ama tabii bu telefonun alacağı son güncelleme keşke 14 ü de alsa

• Aynen arkadaşlar Android 13 güncellemesi az önce bana da geldi inşaallah hata vs yoktur 😂😂

• Powerrrsss kullanıcısına yanıt
    Güncelliyorum şimdi, hata vs varsa çabuk söyleyin hâlâ vakit var :D

• Pek bir şey değişmemiş, hatta hiçbir şey nerdeyse

• bir kaç estetik makyaj haricinde hiçbir şey değişmemiş. en azından görünen o. arka planda ne değişiklik var onu bilemiyorum tabii.

• Uygulamaların ismini değiştirme gelmiş, fener açıkken telefon kapalıysa power tuşuna basınca fener kapanıyor. Uygulamaların simgesini de değiştirme var ancak simge paketi yüklü olması gerekiyor. Tamı tamına 2 adet yazı tipi eklemişler, real sound'u düzeltmiş olabileceklerini düşünüyorum ama kullana kullana görücez(kapatmama rağmen kendi kendine açılıyordu)

• quote:

Orijinalden alıntı: JustSayWin

Uygulamaların ismini değiştirme gelmiş, fener açıkken telefon kapalıysa power tuşuna basınca fener kapanıyor. Uygulamaların simgesini de değiştirme var ancak simge paketi yüklü olması gerekiyor. Tamı tamına 2 adet yazı tipi eklemişler, real sound'u düzeltmiş olabileceklerini düşünüyorum ama kullana kullana görücez(kapatmama rağmen kendi kendine açılıyordu)
    Fener olayı yılardır Xiaomi de vardı güzel özellikti realme ye de gelmesi iyi olmuş

• Yanlış mı hatırlıyorum bilmiyorum ama ram genişletme 6+5 şeklindeydi sanki şimdi 6+6 olarak değişmiş.

• Paravese kullanıcısına yanıt
    Neeee oha benim niye haberim yok.Tabi konu başkanı konuya girmeyince göremez Bende istiyorum ondan Hadi neler değişti anlatın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JustSayWin J kullanıcısına yanıt
    Aslında böyle bile olsa android 14 de verebilirler

• ettaL kullanıcısına yanıt
    Evet 6+5ti , 6+6 olmuş

• Benim cihazim hâlâ almadi Android 13'ü. Benim gibi almayan var mı? Yoksa benden mi kaynakli acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoveNEX -- 11 Ağustos 2023; 12:47:59 >
  • GoveNEX G kullanıcısına yanıt
    Bizim cihazda da henüz güncelleme görünmüyor.

• Arkadaşlar tamamen model yükseltme amaçlı realme 8 telefonumu satıyorum.Cihazın 13 ay garantisi var ilgilenenler olursa sosyal medya üzerinden daha detaylı konuşabiliriz teşekkür ederim.

• GoveNEX G kullanıcısına yanıt
    Bana da daha gelmedi.

• Cuma günü güncelleme geldi yaptım.

Artı olarak (eskiden yoktu diye hatırlıyorum ama varsa da ben görmemiştim) kapalı ekran hareketlerini sayabilirim özellikle el fenerini ekran kapalı iken V hareketi ile açıp power tuşu ile kapatmak iyi oldu.

Ekran kapalı iken müzik kontrolü de güzel olmuş.

Onun haricinde pil tüketimi ile ilgili biraz kötüleşmiş gibi geldi bana ama şarj döngüsünü düzeltirsem biraz daha eski haline gelir gibi geldi.

En sıkıntılı değişim ise konum ile ilgili oldu.

Cihazda navigasyon düzgün şekilde çalışmıyor artık. İlk konumu buluyor sonra gps sinyalini düzenli şekilde bulamıyor.

Sadece navigasyon uygulamaları açısından değil konum tabanlı oyunlarda da benzer sıkıntıları yaşadım.

Konum bir türlü eskisi gibi (eski sürümde hiç sorun yaşamamıştım) düzenli çalışmıyor.

Onun haricinde çok büyük değişiklikler olmamış gibi. Ya da henüz günlük kullanımda farklılıklar hissetmedim ben. (Örneğin arama ekranı değişmiş fakat iyi ya da kötü olmuş diye bir fikir oluşmadı bende; ne bir ihtiyacımı giderdi ne de kullandığım bir şeyi sonlandırdı.)

AOD eskisi gibi hatta simgeler küçüldü yine. Daha önceki sayfalarda tartışılmıştı bu her zaman açık ekran konuları. Bir versiyonda simgeler seçilir şekilde büyük olabiliyordu ama güncelleme sonrası simgeler çok küçük kaldı.

Konum hizmetleri ile ilgili sorun yaşayan, güncelleme yapmış, başka kimse var mı acaba? Telefon kaynaklı mı yoksa güncelleme kaynaklı mı anlayamadım çünkü.

• JohnA kullanıcısına yanıt
    John kardeşim konum konusunda ufaktan bir korkuttun, çünkü o problem bende Android 12deyken vardı, başta nokta atışı yerimi buluyordu sonra hareket ediyormuşum gibi konumumu yanlış gösteriyordu ama yine de kullanılabilir durumdaydı. Şu anlık sadece evden test edebildim ve o sorun en azından benim için giderilmiş gibi görünüyor, dışarı çıkınca denerim. Bir de bu kapalı ekran hareketleri önceden vardı, oppo kullanan bir arkadaşım kullanırken gördüm, baktık benimkinde de var.

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.