Şimdi Ara

Realme 5i Ana Konu ( SATIŞA ÇIKTI ) (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.100
Cevap
19
Favori
67.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: M.ERTEN

Ben zaten android 10 a geçmeyi düşünmüyorum.pek bi artısı olmayacak bana göre.aksine sıkıntılar başgösterebilir.

Alıntıları Göster
    Ben de düşünmüyorum gayet güzel böyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.ERTEN

Ben zaten android 10 a geçmeyi düşünmüyorum.pek bi artısı olmayacak bana göre.aksine sıkıntılar başgösterebilir.

Alıntıları Göster
    Hocam 18 saate yakın ekran süresi verdi var mı daha ötesi? Şarjını, tüm performansını açarak bile bitiremiyorsun bir günde. Yeni düzende performansı düşecekse gerek yok valla böyle çok harika.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskiden telefonlar ne kadar gelişirse gelissin pclerin dehşet donanımlara ragmen hdd hızlarına takıldığı gibi telefonlar da pile takılacak derlerdi.

Pclerde SSD depolama çıktığı gibi telefonlarda da piller gelişti, aşırı güç çeken işlemciler yerini düşük tüketimli islemcilere birakti. Teknoloji geliştikçe engeller de azaldi.

Şuanda bu telefondan örnek verelim aşırı yoğun kullanımda telefon 1 günü çok çok rahat görüyor. Benim gibi günlük ortalama 6 saat ekran suresi alan birisi 2 gün sadece görüşme yapan watsap kullanan birisi için de 3 gün falan gider heralde.
    Hiçbir güç kısıtlaması yapmadan bu hız ve akicilikta kocaman ekranla çok çok iyi bence.

• tomurcukk kullanıcısına yanıt
    7 den realme 5 pro, samsung m31 , samsung a70-80, oppo reno 2z, mi9t, mi9 lite ..vb telefonlara gecerseniz daha uygun olabilir keza kamerasi cok cok iyi degil eger onemliyse sizin icin...bende kamera yonunden hafif pismanliklar basladi 8.gunde keske reamle 5 pro yu 1699 tl oldugunda kacirmasaymisim diyorum .

bu telefona 3-4 yıl evvelin vasat telefonlarindan gecerseniz (ki ben ole gectim ) mutlu olursunuz yalniz sizikisi gibi ses,ekran kalitesi ve iyi foto ceken telefonlardan gecerseniz üzülebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi streamin -- 20 Mayıs 2020; 12:46:32 >
  • Hocam artık kameranın pek önemi kalmadı. Kim telefonun kendi uygulamasıyla fotoğraf çekiyor ki artık? Pcmark testlerine de baktım. Batarya performansı bu telefondan daha iyi olan telefonların, skorları bu telefondan düşük. Zaten telefonun reklamını yaparken bataryasını ön plana çıkardılar. Oyun performansını da ben beğendim. Pubg için Gfx tool kullanınca HDR modunda oynanabiliyor. Hiçbir şekilde de kasma ısınma olmuyor. CoD oynuyorum. Orada da en yüksek ayarlarda çalıştırıyor ama orada biraz ısınıyor. Zorlaya zorlaya en fazla 42 dereceye kadar ısındı. Ki gerçekten 3 saat ara vermeden oynayınca böyle oldu. İphone 7 kadar hızlı. Oyun konusunda da üzmez. Şöyle de bişey var, deli gibi oyun oynasan ful parlaklık açsan video izlesen aralıksız kullansan bile telefonun şarjı 1 günde bitmiyor. Aman aman istekleriniz yoksa, farkını anlamasam da 90 hz olsun 120 hz olsun, stereo hoparlör isterim, en az 48 mp olmazsa yüzüne bakmam, farkını anlamasam da Full Hd ekran isterim demiyorsanız alın geçin kasmayın o kadar.

• streamin S kullanıcısına yanıt
    Bütçemi yükseltip realme 6 ya geçiyorum hocam umarım memnun eder zaten iphone 7 aile içinde olacak beğenmez isem dönerim :) Çünkü yıllardır iphone kullanıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tomurcukk kullanıcısına yanıt
    kesinlikle iphone 7 den sonra pisman olacagin bir telefon olurdu dostum ..6pro,5pro,mi9t,mi9 lite,note 8 pro, reno 2z ve a70-80, m31 hangisi ucuz uygun yada sana güzel geldiyse geç gitsin ...

ben bile cok buyuk beklentileri olmayan biri olarak pisman oldum biraz ..pilin 3 kusur saatte domasi ve fotolarin kalitesi ile 2020 de sırıtıyor ..ama iphone 3-4-5 , samsung s3-4-5 , samsung note 3-4 , lenovo p-s ve k serisi 2015-2016 telleri ..vb den gecseydin birsey demezdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi streamin -- 20 Mayıs 2020; 15:53:1 >
    Ben bu konuyu özele çekiyorum :)

• Arkadaşlar, YouTube reklamsız ve premium özellikler kullanım için YouTube vanced yükleyebilirsiniz. Ben uzun zamandır kullanıyorum.
    Xda linki burada önce vanced microg yüklüyorsunuz, sonra apks installer, sonrada YouTube vanced apks dosyasını indirip apks installer ile kuruyorsunuz. Işlem bu kadar.

https://www.xda-developers.com/youtube-vanced-apk/

• 1- cift hat kullananlar ozellikle incelersen sevinirim ..sadece 1 hattimi aktif kullaniyorum ancak 2 hat da etkilenstirildi ve telefonda gozukuyor yani 3 'lü tepsiye girdiler sıkıntı yok da arada bir kullanmadigim 2 .hattimi es -dost ararken hat aradiginiz kisiye ulasamiyor deniyor mus ama ben tekrar o hatti tekrar etkinelstir yapina ssorun ortadan kalkiyor .yani devamli sorunsuz sadece1 hatti kullanabiliyorum diger hattima arayanlar ulasamiyor buyuk olasilikla o hattim sms de alamiyor o arada ..

ikisi de 4.5g , ikisi de etkin , iki sim i de telefon goruyor ..sorun nerede olabilir

2- ikinci sorum da gece sessisz saati actiktan sonra sabah kaktigimda bir bakiyorum telefn agdan kopmus ..ben tekrar ag baglantisi üzerine tiklayip aktif yapmak zorunda kaliyorum ..guc modu, sessiz saat ..vb yaparken benim gibi ag baglantisi kesilen var mi
    tabi 10 yıllık aypon 7 ye 3500 ödeyip buna geçerse ayıp eder değilmifotoğraflarda ne sıkıntı varmış ne saçma yorum olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhenatonnn -- 21 Mayıs 2020; 12:43:18 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kamerada "hayal kırıklığı yaşadım" diyenleri böyle alalım
    İphone 7 kullanıp bu telefona geçmeyi düşünen arkadaşın da kanına girelim
    Realme 5i  Ana Konu ( SATIŞA ÇIKTI )

• quote:

Orijinalden alıntı: streamin

1- cift hat kullananlar ozellikle incelersen sevinirim ..sadece 1 hattimi aktif kullaniyorum ancak 2 hat da etkilenstirildi ve telefonda gozukuyor yani 3 'lü tepsiye girdiler sıkıntı yok da arada bir kullanmadigim 2 .hattimi es -dost ararken hat aradiginiz kisiye ulasamiyor deniyor mus ama ben tekrar o hatti tekrar etkinelstir yapina ssorun ortadan kalkiyor .yani devamli sorunsuz sadece1 hatti kullanabiliyorum diger hattima arayanlar ulasamiyor buyuk olasilikla o hattim sms de alamiyor o arada ..

ikisi de 4.5g , ikisi de etkin , iki sim i de telefon goruyor ..sorun nerede olabilir

2- ikinci sorum da gece sessisz saati actiktan sonra sabah kaktigimda bir bakiyorum telefn agdan kopmus ..ben tekrar ag baglantisi üzerine tiklayip aktif yapmak zorunda kaliyorum ..guc modu, sessiz saat ..vb yaparken benim gibi ag baglantisi kesilen var mi
    Güç tasarrufu açıkken yapabiliyor. Tüm tasarruf seçeneklerini kapatıp özel güç tasarrufu bölümünü kurcalarsanız sorun çözülür bence. Beni arayanlar da ulaşamamaktan şikayetçiydi, şimdi sorunum çözüldü.

• lg g4 kullancısııym, artık 3ncü defa pil değiştirmekten sıkıldım. bu telefonu düşünüyorum. 1-2 hafta daha bekleyeceğim belki 100 tl falan indirime girer. en ucuz 1750 tl çünkü telefon. açıkçası aşırı işlem yapan bir insan değilim, bu fiyat bandındaki en iyisi bu gibi gözüküyor. var mı başka öneriniz ya da telefonu şuradan al indirim olabilir diyeceğiniz yer
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Kertenkele

lg g4 kullancısııym, artık 3ncü defa pil değiştirmekten sıkıldım. bu telefonu düşünüyorum. 1-2 hafta daha bekleyeceğim belki 100 tl falan indirime girer. en ucuz 1750 tl çünkü telefon. açıkçası aşırı işlem yapan bir insan değilim, bu fiyat bandındaki en iyisi bu gibi gözüküyor. var mı başka öneriniz ya da telefonu şuradan al indirim olabilir diyeceğiniz yer
    Hocam vallaha ben banko sıfır ürünü 1100 TL ye aldım 2 ay oldu resmen balık bendeki..hocam bu ay bitsin bekleyin bence

• quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

Hocam vallaha ben banko sıfır ürünü 1100 TL ye aldım 2 ay oldu resmen balık bendeki..hocam bu ay bitsin bekleyin bence

Alıntıları Göster
    2 ay önce babama redmi 8i 1300e kapatmıştım. bu vergi geçiçi olsa beklerim de. bu ayın sonunu bekleyeyim diyorum. avmlerdeki mağazalar açılıyoruz diye indirim de yapabilirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Kertenkele

2 ay önce babama redmi 8i 1300e kapatmıştım. bu vergi geçiçi olsa beklerim de. bu ayın sonunu bekleyeyim diyorum. avmlerdeki mağazalar açılıyoruz diye indirim de yapabilirler

Alıntıları Göster
    Hocam arkadaşım telefoncu Samsun'da yasiyorum.zati 1450 TL den bu ay sonu olur diyor haber vericem yarın telden konusucam kendisi ile merak etmeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

Hocam arkadaşım telefoncu Samsun'da yasiyorum.zati 1450 TL den bu ay sonu olur diyor haber vericem yarın telden konusucam kendisi ile merak etmeyin

Alıntıları Göster
    anladım hocam ama imei çalınmalarından aşırı müzdarip olduğumdan direk ilk elden satın alacağım gibi gözüküyor. teşekkür ederim yine de
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.