Şimdi Ara

Realme 3 Pro Ana Konu ( SATIŞA ÇIKTI ) (123. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.476
Cevap
27
Favori
201.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Realmeui ile root kullabilirsin. Tek yapman gereken twrp'den magisk zip'ini kurman.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • leonkennedy35 kullanıcısına yanıt
    Twrpden ozip dosyasını kurup sonrasında sıfırladığjm zaman cihaz realme ui olarak açılıyor. Lakin twrp uçuyor. Ayrıca realme ui da iken güncelleme yapamıyorum. Fastboot Mode girip yapılamadı diyip geri atıyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • fatih448 kullanıcısına yanıt

Sıfırlamanıza gerek yok hocam. Rootu uyglamaları silmek için kullanacaksanız onun yerine adb debloat öneririm

Hocam, ozip dosyasını kurduktan hemen sonra yeniden başlatmadan vbmeta ve twrp recovery'i kurarsanız sonra twrp kullanmaya bilgisayara gerek kalmadan devam edebilirsiniz. Ofox recovery'i öneririm onda otomatik recovery koruması var. Ozip'li dosyayı kurduktan sonra recovery göçmüyor ama yine de vbmeta.zip'i bulup kurmanız lazım, yoksa cihaz açılırken hata verir, pc'ye bağlayıp fastboot üzerinden vbmeta flashlamanız gerekir.

Ama bu saydıklarınızın rootla alakasını anlayamadım. Twrp vs her şey gitse bile fastboottan tekrar kurabilirsiniz twrp'yi sonra da ordan magisk'i.

Realmeui'de güncelleme yapmak için tekrar yeni ozip dosyasını recovery'den flashlamanız gerekiyor onu ve diğerlerinin hepsini realme 3 pronun telegram kanalından linkini bulabilirsiniz.

• leonkennedy35 kullanıcısına yanıt
    Valla ne yalan söyleyeyim şuanlık güzel iyi gidiyorum pe ile. Bu düzeni bozma niyetindeyim lakin 2 3 defa farklı yöntem denedim ve beceremedim. Biraz hevesim kırıldı denebilir. Yine de dediklerinizi denemeye çalışıcam

Hocam bence, telefonum stok kamerayla güzel foto çeksin derdinde değilseniz düzeninizi bozmayın derim. Mayısta android 11'li realmeui 2 gelecek diyorlardı o zaman geçebilirsiniz.

Ama yine de yapacaksanız bir sorun olursa burdayım.

• ojinal roma root atsam güncelleme alınmıyor degilmi

• quote:

Orijinalden alıntı: devrimsel

Sıfırlamanıza gerek yok hocam. Rootu uyglamaları silmek için kullanacaksanız onun yerine adb debloat öneririm

adb debloat nedir hocam

• android 11 asiri hızlı bayıldım resmi olarak gelir ins

• Merhabalar dostlar,

Acaba rui altında Android 11 geldi mi? Sanıyorum pe 11 için güncelleme desteği kesildi.

yok hocam. Ama official dotos çıkmış sanırım.

• quote:

yok hocam. Ama official dotos çıkmış sanırım.

Hemen indirip yükledim. Pe den de sıkılmıştım zaten. Acaba firmware ve vendor güncellemesi yapmamız gerekiyor mu ? Bayağı oldu onları ellemeyeli. Ne sildim ne yükledim.

hiç bilmiyorum hocam. ColorOsta takılıyorum 2 aydır :D Memnun kaldınız mı geçmeyi düşünüyorum

• Google uygulamalarını nasıl kaldirabilirim.

Android 10 a geçince ekran saatim 12 den 10 saate düştü.

İyi bir os biliyor musunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • devrimsel kullanıcısına yanıt
    Yani bilmiyorum henüz birşey söylemek için erken sayılır lakin özelleştirme olarak güzel. Gereksiz özelleştirme yok ve pixel kadar saf da değil. Ayarında. He rui da özlemedim diyemem. Hele şimdilik bu şekilde iyiyiz.

Pixelplus diye bişi çıkmış onu da merak etmiyorum denemez.

• quote:

Orijinalden alıntı: leonkennedy35

Hocam, ozip dosyasını kurduktan hemen sonra yeniden başlatmadan vbmeta ve twrp recovery'i kurarsanız sonra twrp kullanmaya bilgisayara gerek kalmadan devam edebilirsiniz. Ofox recovery'i öneririm onda otomatik recovery koruması var. Ozip'li dosyayı kurduktan sonra recovery göçmüyor ama yine de vbmeta.zip'i bulup kurmanız lazım, yoksa cihaz açılırken hata verir, pc'ye bağlayıp fastboot üzerinden vbmeta flashlamanız gerekir.

Ama bu saydıklarınızın rootla alakasını anlayamadım. Twrp vs her şey gitse bile fastboottan tekrar kurabilirsiniz twrp'yi sonra da ordan magisk'i.

Realmeui'de güncelleme yapmak için tekrar yeni ozip dosyasını recovery'den flashlamanız gerekiyor onu ve diğerlerinin hepsini realme 3 pronun telegram kanalından linkini bulabilirsiniz.

Yav ya ben beceremiyorum ya da bi terslik var, çözemedim.

Stock twrp son sürüm kullanıyorum ve ozip uzantılı dosyaları kurdurtmuyor. Neymiş desteklemiyormuş.

Ofox kurdum "sdcard" girdim ve ne göreyim. Klasörlerin hepsi gitmiş ve yerine 15-20 karakterli rakamlardan oluşan saçma klasörler gelmiş. Dosyalarıma erişemiyorum. Haliyle stock twrp kuruyorum. Ozip desteklemiyor. Bir kuramadım realme ui.

Pixelplus adlı romu deneyeceğim lakin stock androidden sıkıldım artık. Öneriniz var ise çok müteşekkir olurum.

Pixelplusda en azından play store sertifikası var.

DotOs da herhangi bir problemim yoktu. Şarjı da güzeldi. Sadece play store sertifikası yok. Lakin artık stock androidden sıkıldım. @devrimsel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatih448 -- 28 Mayıs 2021; 18:33:41 >

saçma dosya isimleri stock rom yükledikten sonra geldiyse eğer bir sorun yok aslında. Dosyalar şifrelendi sizin şifrelemeyi kaldırmanız gerek format data yaparak.

Tam açıklayim o olayı fox recovery ile rui yükleikten sonra dosyalar şifreleniyor şifrelendiği için cihaz sürekli fox recoveryde açılıyor. Format data yaptıktan sonra şifreleme kalkıyor. Format datadan sonra yeniden başlatırsanz rui açılacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devrimsel -- 28 Mayıs 2021; 23:2:56 >
  • quote:

saçma dosya isimleri stock rom yükledikten sonra geldiyse eğer bir sorun yok aslında. Dosyalar şifrelendi sizin şifrelemeyi kaldırmanız gerek format data yaparak.

Tam açıklayim o olayı fox recovery ile rui yükleikten sonra dosyalar şifreleniyor şifrelendiği için cihaz sürekli fox recoveryde açılıyor. Format data yaptıktan sonra şifreleme kalkıyor. Format datadan sonra yeniden başlatırsanz rui açılacak.

Format data dediğiniz stock twrpdeki gibi "yes" yazarak yaptığımız gibi komple herşeyi siliyor değil mi? Telefondaki verileri henüz hiçbir yere yedeklemedim o yüzden soruyorum.

evet o yes yazacaksınız.

• Android 11 güncellemesi ota olarak geldi.İndirip kullanan varsa tavsiye eder mi?

• 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.