Şimdi Ara

Real Racing 3, Appstore ve Google Play'deki yerini aldı (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
472
Cevap
2
Favori
28.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kardeşim bu mazda raceway laguna pistini nasıl birinci bitiririz arabanın bütün yükseltmeleri full ama yinede zar zor ikinci oluyorum nasıl geçeriz acaba pratik bi yolu falan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: efsanebaris43

kardeşim bu mazda raceway laguna pistini nasıl birinci bitiririz arabanın bütün yükseltmeleri full ama yinede zar zor ikinci oluyorum nasıl geçeriz acaba pratik bi yolu falan var mı ?

Bilmiyorum. Ama biraz düzgün sürsen alırsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7-8 kere denedim bi türlü olmadı kafayı yiycem
  • efsanebaris43 kullanıcısına yanıt
    2. Lik de kotu degil ya bir bolumde 2. Ol

• biraz takıntım var bu konuda tüm bölümleri %100 bitirmem lazım yoksa olmaz :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: efsanebaris43

biraz takıntım var bu konuda tüm bölümleri %100 bitirmem lazım yoksa olmaz :D

Bölümün %100 bitmesi için bütün yarışlardan altın kupa almak gerek bir de ayarlar bölümünden drive assists'ten fren asistini (otomatik fren) kapat veya low'a getir araba sadece dokunmayla yavaşlar ben böyle yapıyorum hem daha gerçekçi hem daha hızlı sürüyorsun drift bile yapıyorum

• Altın hilesi kullanmıştır son güncellemedn sonra oynayamıyodum sonra ayarlar clear dfalan yaptım düzelmişti simdi tekra gitti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçek multiplayer geldi mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ios'ta son update:
    Amt. bölümünde, Racing School Basics ve Advanced geldi. Basic'te Focus. Advanced'de Z4 SDrive 35is var.
  • Arkadaşlar yazın oynarken gt3 RS Viper 919 hybrid gibi arabalarım vardı. Geçen gün yeniden oynamak istedim oyunu yükledim google ile giriş yaptım Restore from cloud yaptım 30 level olmam gerekirken 16 levelim ve yukarıda saydığım arabalar yok dandik Focus Silvia falan var. Bu arabaları nasıl geri getirebilirim?

• Hortum

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.