Şimdi Ara

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ 14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆 (1947. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Salihamcalarinamerabade Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
46.454
Cevap
91
Favori
1.242.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19451946194719481949
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dolberg yerine Pektemek bile olsa şu maçı Ajax rahat 4-2, 5-2 kazanmıştı hakeme rağmen.
  • Ajax doğrandı yazık valla çok güzel top oynuyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ikinci yarı izledim nasıl doğrandı lan hakem süperdi sicomına müthiş hakem valla ben çok beğendim maçı hiç kesmiyor basit düşmelere asla fual çalmıyor çok kral hakem şu lucaz vazgez çok gereksiz realde hoca almasa daha iyi onu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Valentino

Dolberg yerine Pektemek bile olsa şu maçı Ajax rahat 4-2, 5-2 kazanmıştı hakeme rağmen.
    Dolberg Slimani 2.

Pozisyona kolaylikla giriyor, bir o kadar da kaçırıyor.

• asensiooo kurtardı takımı asensionun son dokunuşları çok iyi slimani olsa top taca giderdi helal olsun.

ajaxın iptal edilen golüyle ilgili ofsayttaki oyuncunun top ile ilgisi yok ama kaleci ile temasta önünü kapatıyor bu nedenle ofsayt.
  • Real Madridde Marcelo ve Ronaldo olmayinca tuzsuz yemek gibi olmus, begenmedim, Ajaxtan sonra gelen ilk takim eler.

• ajax o golu super ligde 3buyuklere atsa burdaki herkes sokaga tff ıstıfa dıye dokulur
  • Net faul nedir ne değildir öğrendik bu gün de çok şükür. Faul falan da değil bu arada.

İlk golün verilmeme nedenini de ilk yarı Bilal e anlatır gibi yazdık hala anlayamadım diye soranlar, bence şundan bundan yazanlar. Biri de demiş ki 'gol iptali ağır karar' o ne demek ya?

Bir pozisyona direkt kırmızı çıkar dersin ki sarı olmalıydı, ağır karar. Gol iptali bu. Öyledir ya da değildir. Neyi ağır? Tam iptal etmeyip, 0,5 mi sayaydı.

Neyse Ajax çok istekli ve enerjik oynadı, şu maçta yenilgiyi de hak etmedi. İkinci maç eleyedebilirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dolberg sığırı son dakkada kaçırmasa ciddi ciddi ikinci maçta reali eleyebilirlerdi, şimdi bu ihtimal çok daha düştü.

• quote:

Orijinalden alıntı: spiritswithinn

Dolberg sığırı son dakkada kaçırmasa ciddi ciddi ikinci maçta reali eleyebilirlerdi, şimdi bu ihtimal çok daha düştü.
    2-2 bitse nolur 2-1 yenilsin diyelim real evinde 3 atar gönderir ajaxı. sen munihle reali karıstırdın galiba. axajın çapı yetmez reale iyi çocuklar ama
  • Real Madrid rakibini hafife almış. Bir de yedek kadro ile çıkıyor. Tadic ve Ziyech ikilisinin oynadığı bir maçta yedek kadro ile çıkmak ne kadar doğru onu maç içinde gördük. Hakemler maçın önüne geçmese zaten maçı Ajax 3-1 gibi bir skorla alabilirdi diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gladyo38

2-2 bitse nolur 2-1 yenilsin diyelim real evinde 3 atar gönderir ajaxı. sen munihle reali karıstırdın galiba. axajın çapı yetmez reale iyi çocuklar ama

Alıntıları Göster
    abi grup maçıyla son 16 maçını nasıl bir tutuyorsun ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 14 Şubat 2019; 1:23:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Axiaziz

Net faul nedir ne değildir öğrendik bu gün de çok şükür. Faul falan da değil bu arada.

İlk golün verilmeme nedenini de ilk yarı Bilal e anlatır gibi yazdık hala anlayamadım diye soranlar, bence şundan bundan yazanlar. Biri de demiş ki 'gol iptali ağır karar' o ne demek ya?

Bir pozisyona direkt kırmızı çıkar dersin ki sarı olmalıydı, ağır karar. Gol iptali bu. Öyledir ya da değildir. Neyi ağır? Tam iptal etmeyip, 0,5 mi sayaydı.

Neyse Ajax çok istekli ve enerjik oynadı, şu maçta yenilgiyi de hak etmedi. İkinci maç eleyedebilirler.
    Ajaxın iptal edilen golünü Real Madrid atsaydı hakemin gol vereceğini biliyoruz, yani gol iptali ağır karar, gol temiz, hakem eyyamcı.

Real'in attığı golün başlangıcında faul var, gol iptali gerekirdi, maç içinde ince ince doğradı hakem çaktırmadan, gidişata göre kararlar şekillendi, Ajax tur atlayamaz, kazansa da atlayamazdı, hem tecrübesizler, hem de başka etkenler devreye giriyor.

Ancak Ajax sonrası gelen her takım bu Real'i eler sistem, hoca ve ilk 11 değişmezse. Marcello varsa oynar en basitinden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 14 Şubat 2019; 1:18:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Axiaziz

Net faul nedir ne değildir öğrendik bu gün de çok şükür. Faul falan da değil bu arada.

Şu faul değil mi şimdi

• Ne kadar mükemmel bir takımız bizden çok rakip takım tarafları bizim başlığımızda. Öyle ya da böyle yendik işte hazmedin.
  • Marco Asensio had five shots against Ajax, more than the number of passes he attempted in the game (four).
  • quote:

Orijinalden alıntı: BullPoweR7

Ne kadar mükemmel bir takımız bizden çok rakip takım tarafları bizim başlığımızda. Öyle ya da böyle yendik işte hazmedin.
    Real Madridi severim ama iyi oynayanin da hakkini teslim etmek lazim.

• GOAT

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.

Ajax'ın Münih maçlarını izleyenler için bu ilk yarı şaşırtıcı olmamıştır. Çok iyi oynuyor, zevk veriyorlar. Madrid ise tam tersi. Belki de Solari'den kurtulmak için elenmek sizin için daha iyi olur.
    Elense de sezon sonuna kadar gideceğini düşünmüyorum. Perez'in tek umursadığı gençleri takıma kazandırmak sanki şu aşamada.

• 
Sayfa: önceki 19451946194719481949
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.