Şimdi Ara

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ 14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆 (1993. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.542
Cevap
90
Favori
1.244.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19911992199319941995
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kimse yıllık 17 milyon vermez o sakata hocam. 50-60'a Asensio satılabilir aslında ama o da giderse Fransızca konuşanların sayısı İspanyolları geçer takımda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Kimse yıllık 17 milyon vermez o sakata hocam. 50-60'a Asensio satılabilir aslında ama o da giderse Fransızca konuşanların sayısı İspanyolları geçer takımda.
    M.United ve Tottenham verir gibi.
  • Hazard geldi gibi.Jovicte gelecek gibi.Mendy, Pogba/Eriksenin de geleceğini düsünüyorum.Sağ kanat alinacak mi, yoksa Zidanenin manevi oğlu İsco ilk 11 oynamaya devam mi edecek?
  • F. Mendy 40m+ bonuslara bitmiş.

• quote:

F. Mendy 40m+ bonuslara bitmiş.
    takimda 50 sol bek oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: Todo Al Blancos

takimda 50 sol bek oldu

Alıntıları Göster
    Regullion'u kiralayacaklar büyük ihtimal, yada marcelo gidecek.Aldıysak eğer Mendy'i yedeğe mi hapsedeceğiz?
  • Ballon d'Or winners in the last 50 years:

1 from League 1
    2 from Ukraine
    2 from Eredivisie
    2 from EPL
    9 from Bundesliga
    17 from La Liga
    17 from Serie A

Epl'ye şişirme dediğimizde kızıyorlar birde
  • fluox kullanıcısına yanıt
    marcelo gitmezse yedek olur

• marcelodan sonra kim gelirse gelsin kazma olarak gozukecek gozume, marcelo gibi sol bek dunyaya gelmedi gelmez de

• quote:

Orijinalden alıntı: Todo Al Blancos

takimda 50 sol bek oldu

Alıntıları Göster
    Reguilon as için yeterli değil.
    Theo çöp çıktı.
    Hakimi solak değil ve bu yıl da Dortmund'da.
    Marcelo kaşarlandı.

Ya Marcelo gider Reguilon Mendy'yi yedekler ya da Reguikon kiralanır Marcelo yedek olur.

• quote:

Theo çöp çıktı.
    Marcelo kaşarlandı.

Ya Marcelo gider Reguilon Mendy'yi yedekler ya da Reguikon kiralanır Marcelo yedek olur.

Alıntıları Göster
    theo satilir reguilon kiralanir. regu 2 sene kiralansin 1 degil. marcelo 33 olunca gider mendy ile regulion oynar

• quote:

Theo çöp çıktı.
    Marcelo kaşarlandı.

Alıntıları Göster
    Hakimi sağ bek ve Zidane takıma dönmesini istemiş.Dortmund ile anlaşabilirsek Carvajal ile dönüşümlü oynayacak.Odriozola'da kiralanır.Lakin bence Hakimi hala dortmunda kalmalı, bu sene izlediğim kadarı ile Odri'den iyi olduğunu düşünmüyorum hakiminin.Dortmund sisteminde çok ileriye dönük oynuyor göze hoş geliyor ama defansta da bir o kadar dağınık.Odri ise bu sene aldığı sürede carvajalı bile kesebilecek görüntü sergiledi.

Aslında yeni bir kimliğe bürünecek ve yenileneceksek Manu'nun deli gibi sağ bek arayışını kullanıp Carvajal'ı yüksek bir fiyata onlara iteleme gibi bir şeytani düşüncem var.Odri ve hakimi sağ beki idare eder diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fluox -- 31 Mayıs 2019; 16:9:38 >

• fluox kullanıcısına yanıt
    Hakimi sağlak olsa da Fas'ta sol bek oynuyor. Dortmund'da da daha çok sol bek oynamış. Carvajal'i satıp Odriozola'yı as yapmak mantıklı. Ben beğeniyorum Odriozola'yı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 31 Mayıs 2019; 17:36:1 >
  • quote:

Hakimi sağlak olsa da Fas'ta sol bek oynuyor. Dortmund'da da daha çok sol bek oynamış. Carvajal'i satıp Odriozola'yı as yapmak mantıklı. Ben beğeniyorum Odriozola'yı.
    Valla fası izlemedim ama dortmundun izlediğim maçlarında hep sağ bekti.Hatta birinde çok ağır saçmalamıştı.
  • Şu adamları aynı takıma alacak babayiğit yok mu?

• Tadı tuzu kalmadı ligdeki Gol krallığı yarışının

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 1 Haziran 2019; 2:27:26 >
  • 1099 gün sonra Avrupa şampiyonu unvanını bırakıyoruz. 28 mayis 2016'dan 1 haziran 2019'a kadar avrupa sampiyonu

• -Alonso Sociedad'ın başına geçti.
    -RM'nin Felix için yaptığı 80 milyon euro bonservis + 1 sezon Benfica'da kalsın teklifi reddedildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 1 Haziran 2019; 16:14:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

1099 gün sonra Avrupa şampiyonu unvanını bırakıyoruz. 28 mayis 2016'dan 1 haziran 2019'a kadar avrupa sampiyonu

• Spider-Man S kullanıcısına yanıt
    Basklı zaten normal

• 
Sayfa: önceki 19911992199319941995
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.