Şimdi Ara

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ 14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆 (550. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.450
Cevap
90
Favori
1.242.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 548549550551552
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • valla mourinho bu kupayı haketmişti. çok yazık oldu çok. dortmund en azından bu sene haketmiyordu. hakeden bir alman takımı varsa o da bayerndi. ama helal olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heisenberg61

quote:

Orijinalden alıntı: celocan3458

yarı finalde kim cıkarsa cıksın reali eler ronaldo haricinde sıradan bi takım

/>

hahah adam cok pis ettmiş bee futbolu biliyormus

• gülme komşuna gelir başına =D lewandowski 4 tane çaktı reale =D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Candevra99

Onu yazan adam Galatasaray, Kadıköy'e gittiğinde Fener liderliği kapmış olacak diye düşünüyormuş ama gördüğümüz üzre yanılmış. Nasıl 1 yanlışla futbolu bilmiyor diyemiyorsak, 1 doğrusuyla da futbolu biliyormuş diyemeyiz. Ki zaten henüz tur bitmedi. Real Madrid'in bu turu geçecek gücü var. Önümüzdeki hafta görüşürüz
  • quote:

quote:

Onu yazan adam Galatasaray, Kadıköy'e gittiğinde Fener liderliği kapmış olacak diye düşünüyormuş ama gördüğümüz üzre yanılmış. Nasıl 1 yanlışla futbolu bilmiyor diyemiyorsak, 1 doğrusuyla da futbolu biliyormuş diyemeyiz. Ki zaten henüz tur bitmedi. Real Madrid'in bu turu geçecek gücü var. Önümüzdeki hafta görüşürüz

ben bilmem bu konuda ders vermıs sıze :D futbolu biliyormus

• quote:

quote:

quote:

ben bilmem bu konuda ders vermıs sıze :D futbolu biliyormus

Alıntıları Göster
    Tahminimde yanılmadım. Adam asıl hesabı banlı olduğu için fake hesabıyla kendini övüyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heisenberg61 -- 25 Nisan 2013; 12:36:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: O Rei

valla mourinho bu kupayı haketmişti. çok yazık oldu çok. dortmund en azından bu sene haketmiyordu. hakeden bir alman takımı varsa o da bayerndi. ama helal olsun

N bakımdan hak etmiyordu?
  • dortmund dünkü oyunuyla hak etti. 10 kere oynasalar yine fark atarlardı. tempo, baskı ve her yönüyle birbirini iyi tanıma üzerine kurulu bu takım dün maalesef bariz bir şekilde hak etti. kendine has taktiğini özellikle sahasında kusursuz oynayan ender takımlardan. dün gece bunun çok daha üstüne çıktılar. evet tur bitmedi, geçen sene ilk 10 dakikada 2-0 öne geçtiğimiz bir bayern maçı vardı. ama almanların temposu çok farklı, devamı için üstün performans lazım

quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

quote:

Orijinalden alıntı: Real Madrid

Moralim çok bozuk bu saatte kimseyi çekemeyeceğim bu geceki son mesajım.

Renkdaşlarım öfkeniz tazeyken sonradan pişman olacağınız şeyler yazmayın dikkat edin.

Herkese İyi Geceler.

Hâlâ Madrid , Hala Madrid !!!

Forma bu gece utançla lekelendi Madrid kardeş. İmza eskidi anlayacağın.

neyin yarası bu?

• http://forum.donanimhaber.com/m_74430608/tm.htm

Hadi beyler takıma madem güveniyorsunuz katılın bana.
  • Realinde barçanında yeneceğini tahmin ediyorum,eğer yenemezlerse saten artık bu iki takım bitmiş demektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CooLasFcuK

quote:

valla mourinho bu kupayı haketmişti. çok yazık oldu çok. dortmund en azından bu sene haketmiyordu. hakeden bir alman takımı varsa o da bayerndi. ama helal olsun

futbolda genel bir atmosfer vardır kardeşim, genel bir kamuoyu psikolojisi vardır. kimsenin ağzından o yönde bir laf çıkmasa bile bir şekilde hissedilir yani, biraz ruh meselesi. ve çoğu kişinin içinde mourinhonun bu sene madridden ayrılacağı ve öncesinde şampiyonlar ligini sonunda alacağına dair bir his vardı. barça zaten hep favoridir. bayern şu 4-0'la falan ihtimal yarattı. ama dortmund hesapta yoktu hatta favori madriddi o maçta. neyse sen hakettiğini düşünüyormuşsun anladığım kadarıyla. kupayı alırsa tabi ki hak eden taraf olur. kim alırsa onun hakkıdır. ama şu an için, öncesi için, hakeden madriddir bana göre çünkü 3 yıldır çok uğraşıyorlar bunun için ve mourinho bu ünvanı hak eden bir adam.

• quote:

quote:

quote:

futbolda genel bir atmosfer vardır kardeşim, genel bir kamuoyu psikolojisi vardır. kimsenin ağzından o yönde bir laf çıkmasa bile bir şekilde hissedilir yani, biraz ruh meselesi. ve çoğu kişinin içinde mourinhonun bu sene madridden ayrılacağı ve öncesinde şampiyonlar ligini sonunda alacağına dair bir his vardı. barça zaten hep favoridir. bayern şu 4-0'la falan ihtimal yarattı. ama dortmund hesapta yoktu hatta favori madriddi o maçta. neyse sen hakettiğini düşünüyormuşsun anladığım kadarıyla. kupayı alırsa tabi ki hak eden taraf olur. kim alırsa onun hakkıdır. ama şu an için, öncesi için, hakeden madriddir bana göre çünkü 3 yıldır çok uğraşıyorlar bunun için ve mourinho bu ünvanı hak eden bir adam.

Dortmund da en az Real kadar istiyor ve hak ediyor. 3 yıldır istiyorlar demenin sebebi yüzlerce milyon euro para harcamış olmalarıysa eğer Dortmund da muhteşem bir sistem ve takım oluşturdu. Herkes bu kupayı istiyor sonuçta. Büyük paralar harcayarak kupa almak "isteyen" takımlardan ziyade genç oyuncu ve hocalarla takır takır top oynayan takımlar daha çok hak ediyor kupayı bana göre. Niye Dortmund sanki bir anda parlamış gibi konuşuyor insanlar anlamıyorum. Adamlar senelerdir harika top oynuyorlar ve bu sene zirve yaptı bu durum. Bayern geçen sene de çok iyiydi ama Dortmund şampiyon oldu. Bu sene ise lige çok kötü başladıkları için şampiyonluğu kaptırdılar ama hedef olarak şampiyonlar ligini belirledirler. Ben şampiyonlar liginin başında da demiştim Dortmund kupanın favorilerindendir diye. Tüm takımlardan daha gençler, daha hızlılar ve daha iyi paslaşıyorlar. Bu takımın finale çıkması neden sürpriz olarak nitelendiriliyor onu anlamıyorum ben.

• Hadi çocuklar, güveniyoruz sizlere.
  • Almanlar kendi evlerinde iyi oynuyolar,bakalım deplasmanda napacak elemanlar,gönlüm real ve ronaldo'da.Finale inş barcelona real çıkar,bayern'den nefret ettiğim kadar hiç bi takımdan nefret etmiyorum tam bi kendini beğenmiş takım,barça inş acımaz çakar 6-7 tane.Dortmund ise iyi oynuyor,real yenemedi bu sezon galiba hiç,bu istatistiğe bakarsak düşündürücü
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Dortmund da en az Real kadar istiyor ve hak ediyor. 3 yıldır istiyorlar demenin sebebi yüzlerce milyon euro para harcamış olmalarıysa eğer Dortmund da muhteşem bir sistem ve takım oluşturdu. Herkes bu kupayı istiyor sonuçta. Büyük paralar harcayarak kupa almak "isteyen" takımlardan ziyade genç oyuncu ve hocalarla takır takır top oynayan takımlar daha çok hak ediyor kupayı bana göre. Niye Dortmund sanki bir anda parlamış gibi konuşuyor insanlar anlamıyorum. Adamlar senelerdir harika top oynuyorlar ve bu sene zirve yaptı bu durum. Bayern geçen sene de çok iyiydi ama Dortmund şampiyon oldu. Bu sene ise lige çok kötü başladıkları için şampiyonluğu kaptırdılar ama hedef olarak şampiyonlar ligini belirledirler. Ben şampiyonlar liginin başında da demiştim Dortmund kupanın favorilerindendir diye. Tüm takımlardan daha gençler, daha hızlılar ve daha iyi paslaşıyorlar. Bu takımın finale çıkması neden sürpriz olarak nitelendiriliyor onu anlamıyorum ben.

kalite, isim ve tecrübe farkı

• Boş bir tartışma. Kupayı hak eden kazanır. Chelsea'nin Barça karşısında yaşadıklarını vs. saymazsak tabii.
  • Herkes sanki maçlar oynanmış final maçı belliymiş gibi konuşuyor kendinize gelin beyler tamam iki ispanyolda kötü sonuçlar aldı ama ispanyollar bunun altında kalmaz Barcelona'dan pek olmasada Real Madridin turu geçeceğine inanıyorum.Turu kolay kolay bırakmak olmaz öyle onlar 4 atarsa biz 5 atarız Real Madrid bu başkasına benzemez
  • quote:

Orijinalden alıntı: L[e]gi0n

Herkes sanki maçlar oynanmış final maçı belliymiş gibi konuşuyor kendinize gelin beyler tamam iki ispanyolda kötü sonuçlar aldı ama ispanyollar bunun altında kalmaz Barcelona'dan pek olmasada Real Madridin turu geçeceğine inanıyorum.Turu kolay kolay bırakmak olmaz öyle onlar 4 atarsa biz 5 atarız Real Madrid bu başkasına benzemez

atarken de 2 tane yemeyin. madriddeki maçı zor berabere kalmıştı son dk golüyle madrid
  • quote:

nasıl mou haketmişti. ne ligde ne clde bi şey yapamadı ki doğru dürüst real bu sene. dortmund ölüm grubundan yenilgisiz çıktı bu sene hak etmedi diyorsun garip. real gruplarda da yenemedi durtmundu.+ ite kaka gruptan çıktı real, sonra manchesterı hakemle, gsyi hakemle geçti. sen dortmund hak etmedi ama mou hak etti demişsin. tezat içinde tezat sanki inception.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZEUS__

quote:

nasıl mou haketmişti. ne ligde ne clde bi şey yapamadı ki doğru dürüst real bu sene. dortmund ölüm grubundan yenilgisiz çıktı bu sene hak etmedi diyorsun garip. real gruplarda da yenemedi durtmundu.+ ite kaka gruptan çıktı real, sonra manchesterı hakemle, gsyi hakemle geçti. sen dortmund hak etmedi ama mou hak etti demişsin. tezat içinde tezat sanki inception.

ilk defa sana katılıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 548549550551552
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.