Şimdi Ara

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ 14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆 (542. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
46.450
Cevap
90
Favori
1.242.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 540541542543544
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kurayı değerlendirmeyi unutmuşum arkadaş:

Hepsinden önce Real Madrid'in eşleşmesini istemeyeceğim tek takım Alman takımlarıdır. Yanlış hatırlamıyorsam 24 Almanya deplasmanında sadece 1 galibiyetimiz var tarih boyu. Yani düz mantık bir maçtan galip ayrılamayacağımızı söyleyebiliriz.

Ancak Real daha önce Alman takımları birçok kez elemeyi başardı. Tabii bunu da Bernabeu'da coşmaları sayesinde başardılar. Ve bu sene de yine yanlış hatırlamıyorsam ev sahibi olduğumuz hiçbir maçı kaybetmedik. Yani ilk maçtan gollü bir beraberlikle ayrılmak bizim için en iyi sonuç gibi görünüyor.

Ben takıma güveniyorum. Dünyanın en iyisi bla bla tekrarlamama gerek yok sanırım onları. Ve 2 senedir yarı finallerde gümlüyoruz, artık bu sene Wembley'e gitmek için sahada gerekirse ölene kadar mücadele edeceklerine adım gibi eminim. Ölüm grubundan çıkıp, Manchester United gibi bir rakibi eledik. Geçen senelerden çok daha zorlu şartlar altında yarı finaldeyiz.

Real, eğer kendi gibi oynarsa Dortmund'u her şekilde eler. Her şeyden önce, Dortmund tecrübesiz bir takım bu arenada. Ama tabii ki büyük konuşamam, CL'nin namağlup tek takımı onlar. Gruplarda da bizi bir kez yenmeyi başardılar. Yine de tur şansımızı %60 olarak görüyorum. Wembley'de sade beyaz formaları göreceğiz umarım.

Edit: İmlâ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vaudeville -- 12 Nisan 2013; 21:53:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Vaudeville

Kurayı değerlendirmeyi unutmuşum arkadaş:

Hepsinden önce Real Madrid'in eşleşmesini istemeyeceğim tek takım Alman takımlarıdır. Yanlış hatırlamıyorsam 24 Almanya deplasmanında sadece 1 galibiyetimiz var tarih boyu. Yani düz mantık bir maçtan galip ayrılamayacağımızı söyleyebiliriz.

Ancak Real daha önce Alman takımları birçok kez elemeyi başardı. Tabii bunu da Bernabeu'da coşmaları sayesinde başardılar. Ve bu sene de yine yanlış hatırlamıyorsam ev sahibi olduğumuz hiçbir maçı kaybetmedik. Yani ilk maçtan gollü bir beraberlikle ayrılmak bizim için en iyi sonuç gibi görünüyor.

Ben takıma güveniyorum. Dünyanın en iyisi bla bla tekrarlamama gerek yok sanırım onları. Ve 2 senedir yarı finallerde gümlüyoruz, artık bu sene Wembley'e gitmek için sahada gerekirse ölene kadar mücadele edeceklerine adım gibi eminim. Ölüm grubundan çıkıp, Manchester United gibi bir rakibi eledik. Geçen senelerden çok daha zorlu şartlar altında yarı finaldeyiz.

Real, eğer kendi gibi oynarsa Dortmund'u her şekilde eler. Her şeyden önce, Dortmund tecrübesiz bir takım bu arenada. Ama tabii ki büyük konuşamam, CL'nin namağlup tek takımı onlar. Gruplarda da bizi bir kez yenmeyi başardılar. Yine de tur şansımızı %60 olarak görüyorum. Wembley'de sade beyaz formaları göreceğiz umarım.

Edit: İmlâ.
    Dortmundu iki maçta da yenemeyen Realin taraftarları Realin adını finale yazmışlar hemen.

Allah gönlünüze göre versin ne diyeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Schweinsteiger7
    Headshot Birde yedeklerle yenmiştik.

Seni akıllı uslu, yaşını başını almış biri diye tanıştım da pek bi yanılmışım galiba, üzüm üzüme baka baka kararmış ne de olsa. Demek yedeklerle yendiniz.

Yedek kadroya bak.

• quote:

Orijinalden alıntı: ZSARA

quote:

Seni akıllı uslu, yaşını başını almış biri diye tanıştım da pek bi yanılmışım galiba, üzüm üzüme baka baka kararmış ne de olsa. Demek yedeklerle yendiniz.

Yedek kadroya bak.

Yoo hayır arkadaş gayet mantıklı cevap vermiş.Gündüz oynanmadımı maç ? Ayrıca o verdiğin kadrolar muhtemel kadro üsttede gördüğün gibi.Marcelo Kaka Modric Callejon Essien Benzema bunların hepsi yedek bu sezon.Hatta Pepede son aylarda paso yedek Varane oynuyor artık.Kaldıki maçta ramos varane oynadı.modricle essien son zamanlarda oynamaya başladı.Ayrıca Ronaldoda 11de başlamadı.Bilgi vericeksen düzgün ver.E Realin yedek kadrosu mükemmelse biz ne yapalım ?.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schweinsteiger7 -- 12 Nisan 2013; 22:07:12 >

• quote:

quote:

quote:

Yedek kadroya bak.

Yoo hayır arkadaş gayet mantıklı cevap vermiş.Gündüz oynanmadımı maç ? Ayrıca o verdiğin kadrolar muhtemel kadro üsttede gördüğün gibi.Marcelo Kaka Modric Callejon Essien Benzema bunların hepsi yedek bu sezon.modricle essien son zamanlarda oynamaya başladı.Ayrıca Ronaldoda 11de başlamadı.Bilgi vericeksen düzgün ver.E Realin yedek kadrosu mükemmelse biz ne yapalım ?.

Ya sen de yeter arkadaş cevap verme şunlara sen yazdıkça gene geliyorlar mesken tuttular iyice.

• quote:

Orijinalden alıntı: murad35

Essien in durumu hakkında bir bilgi bulamadım adam sırf form tutsun diye Arbeloa gibi süper yetenek ( yetenek yoksunu kazma bla bla bla ) yedek kalıyor ama hop sakatlanıyor sakatlık yapışmış
    Ama Ramos sağda Pepe Varane Coentrao olursa tadından yenmez

Yapma hocam Pepe Varane 2lisi hiç uyumlu değil.Pepe sol stoper oynayamıyor.Ramos gibi olmuyor.Gs maçında gördük Pepede dogal olarak cok hata yapıyor sol stoperde.Ramos Varane iyi işte.sene sonu hummels veya kompanyi getirebilsek o zaman ramos sağada geçer solada.Ligdede 2-3 maçta beraber oynamışlardı çok pozisyon veriyor madrid bu 2liyle.Ramosda hata yapabiliyor ama çok güvenli kafa toplarını bırakmaz hızlı vs vs ramosu anlatmıyım burda şimdi .

• quote:

Yoo hayır arkadaş gayet mantıklı cevap vermiş.Gündüz oynanmadımı maç ? Ayrıca o verdiğin kadrolar muhtemel kadro üsttede gördüğün gibi.Marcelo Kaka Modric Callejon Essien Benzema bunların hepsi yedek bu sezon.modricle essien son zamanlarda oynamaya başladı.Ayrıca Ronaldoda 11de başlamadı.Bilgi vericeksen düzgün ver.E Realin yedek kadrosu mükemmelse biz ne yapalım ?.

Realin yedek kadrosu mükemmelse biz ne yapalım ?.

Cevabında güzelmiş.

Ha o başlamış, ha öteki oynamış, yedek dediğiniz adamlar sanki PTT 1. Ligde oynuyor.

Neyse ben gidiyorum. Daha da gelip muhabbet etmem sizle, küstüm. Keyifli oluyordu ama neyse.

Cevap hakkı doğmazsa uğramam artık, rahat rahat at koşturabilirsiniz.

• quote:

quote:

Cevabında güzelmiş.

Ha o başlamış, ha öteki oynamış, yedek dediğiniz adamlar sanki PTT 1. Ligde oynuyor.

Neyse ben gidiyorum. Daha da gelip muhabbet etmem sizle, küstüm. Keyifli oluyordu ama neyse.

Evet Realin yedek kadrosuda mükemmel.Adı üstünde Real Madrid.Ama bi baktım karşıdaki takım tam kadro uzay takımı hede hödö.pozisyon vermeden kazandık Ronaldoda yardırdıda şanssızdı 2-3 tane yazardı rahat.Ama maç gündüz oynandı bizde sizi yedek kadromuzla yendik ? olmamış birşeyi olmuş gibi yazmıyoruz sonuçta.Niye bu kadar kastınız onuda anlamadım.Sen gelip buraya son 10 senenin maçları felan diyip milleti tahrik edersen millette verir cevabını.sonra bide yok son 3-4 seneyi koymadımki barçanın ezici üstünlüğü gözükmesin tarzı politik gibi gözüken şeytanca mesajlar alırsan burdan boş gitmezsin zaten.Hadi dön konuna artık lütfen..

• quote:

quote:

Cevabında güzelmiş.

ya yazmayayım diyorum ama tutamadım artık kendimi. heralde at koşturacağız. bak bakalım burası neresi? madrid forumunda madridliler at koşturur tabiki. bu rada sen de git kendi forumunda bayerne karşı şansınız olur mu onu tartış. psg yi yenemediniz ama hala vıdı vıdı konuşuyorsunuz. finale çıkabilirseniz boyunuzun ölçüsünü alırsınız tekrardan.

• quote:

Evet Realin yedek kadrosuda mükemmel.Adı üstünde Real Madrid.Ama bi baktım karşıdaki takım tam kadro uzay takımı hede hödö.pozisyon vermeden kazandık Ronaldoda yardırdıda şanssızdı 2-3 tane yazardı rahat.Ama maç gündüz oynandı bizde sizi yedek kadromuzla yendik ? olmamış birşeyi olmuş gibi yazmıyoruz sonuçta.Niye bu kadar kastınız onuda anlamadım.Sen gelip buraya son 10 senenin maçları felan diyip milleti tahrik edersen millette verir cevabını.sonra bide yok son 3-4 seneyi koymadımki barçanın ezici üstünlüğü gözükmesin tarzı politik gibi gözüken şeytanca mesajlar alırsan burdan boş gitmezsin zaten.Hadi dön konuna artık lütfen..

Konuma döneceğim de bir müsaade etmiyorsunuz ki. Cevap hakkı doğmasın gelmeyeyim dedim ama olmadı işte.

Neyse sen haklısın diyorum ve uzatmıyorum.

İyi forumlar.

• Yahu arkadaş git işte daha neyin cevap hakkı şakamı yapıyon ne yapıyon.Neyse ya cevap yazmıyım uzadıkça uzuyor zaten diğer barçalı troller iyice s.ıyor bu konunun içine.
  • eşleşmeye dönecek olursak dortmund ile ilk maçın deplasmanda olması çok daha iyi. grup maçları ile de kıyaslamak olmaz. puan maçı ile eleme sistemi arasında büyük fark var. ilk maçta deplasmanda hızlı atakları iyi kullanırsak gollü bir galibiyetle ayrılmak zor olmaz. sonrasında bernabeu dortmund için cehennem gibi olur. dortmund ilk maç gol yemeden en az 2-0 lık galibiyet alamaz ise şansı kalmaz bence.
    diğer tarafta ise bayern kendi sahasında oynayacağı ilk maç galibiyete yakın taraf. skora göre diğer maçın durumu belli olur.
    ama ne olursa olsun finalde avantaj bizden yana. barcaya karşı son dönemdeki üstünlüğümüz bizi bir adım öne taşır. bayern ise finallerin kaybedeni olmanın baskısı altında istediği oyunu oynamakta zorlanır.
    bu durumları göz önünde bulundurursak 10. şampiyonluktan 270+ dakika uzaklıktayız diyebiliriz. futbolcular da morinho da bunun bilincinde. konsantrasyonlarını bozmazlarsa hedefe ulaşırız.

• Nuri Sahin bize karsi oynayamicak degil mi? Insan ne kadar profesyonel olursa olsun degisik duygular hisseder bir yanda hayallerini kurup geldgi oynayamadgi ayni zamnda bonservisnin bulndgu takim diger yanda kucuk capli efsane oldgu Dortmund.Aslnda yapardi biz de ama hem sakatlik hem tarihin formu hic dusmeyen en iyi defansf oyun kurucu ortasahasiyla ayni takmda olmasi sansizlik oldu Xabi ve Nuri oyun stili olarak cok benziyolar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında Xabi 2-3 seneye yavaş yavaş kesilmeye başlandıgında nuri tam onun yerine oynayabilecek bir isim.Khedira normalde çok kazma kalas defansif özellikleri var ama orada oynayamıyor.modricde daha ofansif orta saha.tabi bu 3-4 sene içinde bi ton transferlerde yapılacak.ilkay gündoğan isimi geçiyor ama ne gerek var nuri ondan hem genel olarak çok daha iyi hemde dortmunddayken daha iyiydi.ilkay gerçi city veya chelseaye gidecek deniyor.Dortmund eskisi gibi değil orada en az 2 gol buluruz gibime geliyor.onlarda yarıfinal baskısı biraz formsuzlugu eskisi gibi oynayamaması ve karşılarında real madrid olması sebebiyle panik yapabilirler.Dediğim gibi Kaka gibi buraların kralını yaşamış oyuncudan hem yarı finalde hemde finalde mutlaka birşekilde yararlanmalıyız.
  • Goooooooooooollllll ronaldoooooooooo

• Modriç düşe düşe ölecek valla

• Unutmuştuk ronaldo dan böyle golleri kendini hatırlattı
  • Di Maria gene beynini soyunma odasında unutmuş.
  • ♥Albiol ♥ lorente♥

• 
Sayfa: önceki 540541542543544
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.