Şimdi Ara

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ LİDERLİK KOLTUĞU VERİLDİ ♛

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
41.368
Cevap
84
Favori
1.015.231
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Dünyadan Futbol >> ♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ LİDERLİK KOLTUĞU VERİLDİ ♛
Giriş
    5517 Mesaj
    Beyler, siz futboldan anlıyorsunuz. Ben anlamıyorum. Kapattım kendi adıma mevzuyu. Kolay gelsin size.
    |
    |
    Intel i5 6600K / Noctua NH-D9L / MSI Z170A-G45 / Zotac GTX1070 AMP! Extreme Edition / Corsair Vengeance LPX 2*8GB 2400MHz / Western Digital wd10ezex / Samsung 850 EVO 250GB / Corsair RM750x / BenQ GL2460HM
    Asus Echelon Laser / Cooler Master MasterKeys MK750 RGB Cherry MX Red
  • Binbaşı
    1373 Mesaj

Abi tamam çok takip etmiyoruz ama hiç etmiyor da değilim ki. Toni Kroos'u oynatmak için ya çok defansif bi partnerinin olması lazım yanında ya da ön liberolu 4-3-3 oynamak lazım Barça gibi. Yine de ciddi defo adam. Xavi top kapma konusunda iyi bir oyuncuydu, az biraz pres de yapardı Kroos'un aksine. Zidane zaten CAM aslen ve adam geçme, hücumda aktif olma konusunda çok üst düzey bir adamdı. Kroos tekrar ediyorum sadece top dağıtıyor. Onun bu işi yapması için minimum 1 ya da 2 oyuncunun hücum aktivitesini sınırlamak gerekiyor. Xabi varken Modric de Xabi de iki yönlü gayet aktiflerdi çünkü birbirlerini tamamlıyordu ama Kroos'un yanına Xabi de değil direk ön libero tanımına uyan birisi lazım. Kroos'un savunma özellikleri bunu gerektirirken hücum özellikleri de o ön liberoyla tamamlanınca yetersiz kalır çünkü orta alanda pas al-ver, biraz da sağa sola dağıt işleri tamam olsa da rakibi oyundan düşürme, alan açma görevlerini yapacak biri kalmıyor. Yanındaki ön libero da hücumda yetenekli olsa bile katkı veremez çünkü o dönmezse savunma dörtlüsü yalnız kalır. E hem hücumda eksiliyoruz, hem de savunmada, ne anladım ben o işten? Üstüne üstlük bizim gibi bekleri ofansa aşırı katkı sağlayan, kanat gibi oynayan bir takımda bu iyice başlı başına sıkıntı. CAM oynatsanız da İspanya ya da İngiltere gibi bir yerde işlemez çünkü sadece pas atıyor adam. Mesut da mesela ağırdır, çok iş yapmaz ama adam eksiltir.
    Xabi Alonso, Kroos'a çok benzer bir oyuncu ama işin savunma kısmında da gayet etkili olması ve uzun paslarda dünyanın en iyisi olması konularıyla kapatıyordu olayı. Mücadeleciydi her şeyden önce.

Modric pas dağıtamıyor mu? Dağıtıyor. Şut çekemiyor mu? Çekiyor. Adam eksiltemiyor mu? Eksiltiyor. Alan açamıyor mu? Açıyor. Top kapamıyor mu? Kapıyor. Pres yapamıyor mu? Yapıyor.
    Kroos mücadele bile etmiyor. Mücadele etmemek beceriüstü bir durum, beceremesen de mücadeleci olman gerekir ama adamda bu da yok.
    Yani aslında bize ön libero da şart değil, iki yönlü bir orta saha da Modric ile o işi yürütebilir.

Kroos'un arkasının toplandığı maçları sana şöyle gösterebilirim: Bayern ve Almanya'nın dişli rakiplere karşı zorlandığı maçlar. Yoksa Bayern'in stopersiz çıktığı maçlar da var, rakipleri yok ki adamların. Evet bizim Barcelona'yı Kroos - Modric ikilisiyle yenmişliğimiz var. Ama Kroos geçen sene daha çok koşup daha çok sorumluluk alıyordu. Bu sene adamı eleştirmemizin en büyük sebebi hiçbir şeye niyetinin olmaması.
    Velhasıl, verim alınacak şekilde oynatılınca bile takımın genelinde verim düşüklüğü sağlayan bir isim aslında, onu da anlatmaya çalışıyorum.
    |
    |
    Ñolofinwë kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sergio Ramos

• Yarbay
    2986 Mesaj
    Transfer yasağı gelmiş Madrid'e.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Atletico Madrid ve Real Madrid'in ceza alma sebepleri Barcelona ile aynı: Yurt dışından küçük yaşta oyuncu transfer etmek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rawrior -- 14 Ocak 2016; 14:37:15 >
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jurgen Klopp -- 14 Ocak 2016; 14:37:31 >
    |
    |
    |
    |

|
    |

|
    |

Sergio Ramos
  • Uzaklaştırılmış 6 gün cezanın, 5 gün 12 saat 13 dakika kadarı kaldı.
    4 Not
    Bakalım şuan ki transfer dönemi çok sıcak geçebilir bizim adımıza.Transfer yapmayacağız demiştik ama bu yasak işin rengini değiştirir.Barca örneğindeki gibi ceza kalkma şansı da 0.
    |
    |
    Transfer yasağı gelmiş

|
    |
    Elimizdeki büyük silahların hiçbirinde ayrılık planı yok, Isco Zidane gelene kadar düşünüyordu oda vazgeçti sezon sonu gitse yerini rahat doldururduk ama bu durumda kalması daha iyi, Pepe'de yaşdan dolayı yerine adam düşünülüyordu oda 1 sene kalır artık, mevcut kadroda tek önemli transfer gereken yer savunma ağırlıklı ortasaha, kesici bir adam almamız lazım ara dönemde, Pogba'yı sezon sonu alabilirdik ancak şuan çok zor ama bellide olmaz, birde yedek forvet lazım bunlar dışında sıkıntı çekmeyiz diye düşünüyorum tek ihtiyacımız olan sistemli bir oyun planı.

Beşiktaş JK /\/ Real Madrid CF
  • Yarbay
    5601 Mesaj
    Geçmiş olsun.3 başlı ejderi rüyanızda durdurursunuz artık.
    |
    |
    Barça bu konudan çekmişken biz nasıl aynı salaklığı yaptık? Salak mı bu yönetim? Yoksa Fifa olayı dengelemeye mi çalışıyor?
    Onlar erteletmişken biz erteleyemiyor muyuz? Eğer hayırsa onlar nasıl erteletti?

Abi Ancelotti'yi gönderiyorsun, Benitez'i koyuyosun yerine, transfer yapmıyorsun, forvetin yedeği yok, Khedira gitmiş yerine adamın yok, Benitez'le her şeyde geri kalıyorsun, mal gibi bi hatayla Kral Kupası'ndan eleniyorsun, şimdi de bu.

Böyle bi kulübü ne biçim herifler yönetiyor ya?

|
    |

Sergio Ramos
  • Yarbay
    11845 Mesaj
    Pogba için 80-90 milyon veriyorlarmış da Juve 100 istiyormuş gibi haberler vardı. Transfer yasağı sebebiyle devre arasında 100 milyona alırlar belki.
    |
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: QualityDommage

Pogba + Javi martinez + Sergio aguero HEMEN alınmalı
    quote:

bakkaldan cikletmi alıyon kardeş bu 3 ü en az 200 milyon eder o kadar parayı bir anda veremez real zaten 80 90 olan pogba şimdi real istemeye kalkarsa transfer yasağından dolayı 110 120 fiyat çekicek juventus oda işine gelirse tabi real in

2 tane transfer yapsınlar yeter. Fazlasına gerek yok. Zaten satılık anlaşması yoksa Coentrao, Lucas, Vallejo, ve Asensio geliyor.

Pogba için Juventus'a bastırdığı yazılıyor da Pogba'yı filan vermez şu dakikada Juventus. Gitsin Embolo ile Carvalho'yu alsın transferi kapatsın.

Bunu başarabilir inşallah.

Edit: Roberto Carlos Neymar'ı getirebileceğini iddia ediyor. Yav he he bile demedim haberi okuyunca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charlotte McKinney -- 14 Ocak 2016; 20:55:15 >
    |
    |

quote:

Yönetime mesaj attım şimdi mesai bitti ama yarın ilk iş halledeceğiz dediler.
    |
    |

Beşiktaş JK /\/ Real Madrid CF
  • Teğmen
    245 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: uA_emir07

quote:

bakkaldan cikletmi alıyon kardeş bu 3 ü en az 200 milyon eder o kadar parayı bir anda veremez real zaten 80 90 olan pogba şimdi real istemeye kalkarsa transfer yasağından dolayı 110 120 fiyat çekicek juventus oda işine gelirse tabi real in

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: uA_emir07

quote:

1 sene transfer yok hocam hepsini 170 e alırız ver isco yüzde EN KÖTÜ

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Teğmen
    228 Mesaj
    Pogba hemen şimdi

|
    |
Mobilya Takımları
kolayoto.com
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.