Şimdi Ara

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ 14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆 (537. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.450
Cevap
90
Favori
1.242.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 535536537538539
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ZEUS__

quote:

Orijinalden alıntı: Destan47

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: EnriqueM

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Vaudeville

Hala Nani'nin pozisyonuna hatalı diyen gözü kararmış fanatikler var.

@ZEUS__

Messi eliyle gol atarken, Chelsea'nin 5 penaltısı verilmezken, Busquets Motta'ya kırmızı gördürürken, Alves Pepe ona dokunmamışken sahadan sedyeyle çıkarken de konuşuyor muydun böyle? Yallah kendi konuna.

Pepe bir şey yapınca hemen ıslıklanıyor fakat barcelona oyuncuları bence tiyatro eğiti almış.Alves busquets başrolde.Bunlara bir şey diyen yok.Buna çok sinirleniyorum.Bunun adını artık siz koyun barcalı olunca bir şey yok pepe olunca vouuv.

İngilizler kendi takımı elendiği için sinirlenebilirler hakeme de kızabilirler.Ama arkadaşım(genele hitap ediyorum) sen Türksün sana noluyor da Manchesterın fanatikliğini yapıyorsun.Vallahi ayıp , ingilizler bile cüneyt çakıra bu kadar yüklenmemiştir.

bloklu elemanlar cevap yazmış ama çoğu bloklu olduğu için görmüyorum. sallayan da yok neyse.

al bakalım izle aa mı uu mu kendin karar ver. bi şey yokken kendini yere atsa tiyatrocu dersin de bu artık insan vasıflarının dışına çıkmış bi yaratık. buna da kulp takan olursa amerikan futbolu izlesin normal futbol değil.

Pepe suçlu ama barcalı oyuncular suçsuz anlamına gelmiyor bu. Burak kendini yere atınca neler dediniz neler.Şimdi barcalıları savunmayın bana.Ya burak'a laf etmeyin , ya da barcalıların yaptıklarını suistimal etmeyin.

Edit : Bazı arkadaşlar sanıyorki bu hareketleri sadece pepe yapıyor.Pepe herkesin gözü önünde yapıyor.Dani alves gibi elemanlar kimsenin görmediği anlarda yapıyor bu hareketleri.Asıl sinsi yaratıklar bunlardır.

yav he he

İşte defans dediğin bu olur.Bazı hareketler sinirden olmuş olabilir,ama kırmızı ye ama yinede geçmesine izin verme anlamında bu adamın yaptığı siz neyin kafasındasınız buraya gelmiş adamı yorumluyonuz,sıkıysa siz gidin bakalım oraya onun yaptıklarını yapın,ama burdan yorum atmak çok basit çünkü klavye önünde

yılın en boş beleş yorumunu seçsek herhalde zirveye oynardın. bu videoya bu tarz yorum ancak ya holigan ya da insanlıktan nasibini almamış biri olabilir. karşısındaki adamın futbol hayatını bitirebilecek hareketler var burada. bu defans değil resmen kötü niyetli bi futbol trolünün yapacağı hareketler. hadi o bu ya da ben klavyeyle yazmışım da sen bildiğin batırmışsın.

edit: futbol için değmez.

Yaw he he

• quote:

bi ara burda real Madrid Galatasaray maçı konuşuluyordu sonra konu barçaya psg ye intere chelsea ye kadar gitti. pepe dün akşam kimi ölürdü de dönüp dolaşıp aynı videoları koyuyorsun insan olan bu şekilde davranmaz arkadaş koskoca adamlarsınız ayıp denen bişey var
  • quote:

Orijinalden alıntı: sfr+10

quote:

bi ara burda real Madrid Galatasaray maçı konuşuluyordu sonra konu barçaya psg ye intere chelsea ye kadar gitti. pepe dün akşam kimi ölürdü de dönüp dolaşıp aynı videoları koyuyorsun insan olan bu şekilde davranmaz arkadaş koskoca adamlarsınız ayıp denen bişey var

chelsealeri, pepeleri benim mesajıma değil kim yapıyosa onun mesajına alıntı yaparak cevap ver. blokladığım elemanın mesajını başka bi alıntı da gördüm. chelsea, pepe diye karıştıran onlar, onlara cevap ver. bu videoyu da pepe ile barçalı futbolcuları karşılaştırana cevap olarak koydum. yani bi şey diyeceksen yine ona söyleyecen ki konuyu her seferinde ne barçaya ne kendi hakeme karşı oynadıklarına getirmesinler. manuyu, gsyi hakemlerle geçen real, barçaya hakeme karşı oynuyolar diyen de realliler. psg ofsayttan gol attı, ibranın ceza barça maçı için indirildi bunları gören yok, sakatladıklarını saymıyorum.. bilgin yoksa konuşma yani illa cevap vermek için. ya da konuşacaksan da kendi adına konuş. söylediğine cevap veriyosuz burda ne videoyu koyuyosun diyosun.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

@ZEUS__

Messi eliyle gol atarken, Chelsea'nin 5 penaltısı verilmezken, Busquets Motta'ya kırmızı gördürürken, Alves Pepe ona dokunmamışken sahadan sedyeyle çıkarken de konuşuyor muydun böyle? Yallah kendi konuna.

Pepe bir şey yapınca hemen ıslıklanıyor fakat barcelona oyuncuları bence tiyatro eğiti almış.Alves busquets başrolde.Bunlara bir şey diyen yok.Buna çok sinirleniyorum.Bunun adını artık siz koyun barcalı olunca bir şey yok pepe olunca vouuv.

İngilizler kendi takımı elendiği için sinirlenebilirler hakeme de kızabilirler.Ama arkadaşım(genele hitap ediyorum) sen Türksün sana noluyor da Manchesterın fanatikliğini yapıyorsun.Vallahi ayıp , ingilizler bile cüneyt çakıra bu kadar yüklenmemiştir.

bloklu elemanlar cevap yazmış ama çoğu bloklu olduğu için görmüyorum. sallayan da yok neyse.

al bakalım izle aa mı uu mu kendin karar ver. bi şey yokken kendini yere atsa tiyatrocu dersin de bu artık insan vasıflarının dışına çıkmış bi yaratık. buna da kulp takan olursa amerikan futbolu izlesin normal futbol değil.

Pepe suçlu ama barcalı oyuncular suçsuz anlamına gelmiyor bu. Burak kendini yere atınca neler dediniz neler.Şimdi barcalıları savunmayın bana.Ya burak'a laf etmeyin , ya da barcalıların yaptıklarını suistimal etmeyin.

Edit : Bazı arkadaşlar sanıyorki bu hareketleri sadece pepe yapıyor.Pepe herkesin gözü önünde yapıyor.Dani alves gibi elemanlar kimsenin görmediği anlarda yapıyor bu hareketleri.Asıl sinsi yaratıklar bunlardır.

yav he he

İşte defans dediğin bu olur.Bazı hareketler sinirden olmuş olabilir,ama kırmızı ye ama yinede geçmesine izin verme anlamında bu adamın yaptığı siz neyin kafasındasınız buraya gelmiş adamı yorumluyonuz,sıkıysa siz gidin bakalım oraya onun yaptıklarını yapın,ama burdan yorum atmak çok basit çünkü klavye önünde

yılın en boş beleş yorumunu seçsek herhalde zirveye oynardın. bu videoya bu tarz yorum ancak ya holigan ya da insanlıktan nasibini almamış biri olabilir. karşısındaki adamın futbol hayatını bitirebilecek hareketler var burada. bu defans değil resmen kötü niyetli bi futbol trolünün yapacağı hareketler. hadi o bu ya da ben klavyeyle yazmışım da sen bildiğin batırmışsın.

Sen ne konuşmayı ne de tartışmayı biliyorsun kardeşim illa herkes senin gibi mi düşünecek sen bu kafayla nasıl yaşıyorsun?Bir şey yazıyoruz yav he he diyorsun sabit kafalılıktan vazgeç biraz farklı düşünmeye çalış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Lan sanki hakemi aldatmaya çalışan bir tek barçalılar .Sakız oldu çoluk çocuğun ağzında bu laf.Sen nasıl futbol izliyorsun arkadaş ?Ben sana farklı takımların,oyuncuların faul olsun diye veyahut rakip kart görsün diye yaptıklarıyla ilgili yüzlerce video koyabilirim. Saçma sapan konusmayın Allah askına.

O busquest'in ,çocukların elinden düşmeyen resmine karsı şu videoyu koyayım bari .

Daha çok video var da uğraşmaya değrmez .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asil Türk Kanı -- 10 Nisan 2013; 19:06:58 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

@ZEUS__

yav he he

Sen ne konuşmayı ne de tartışmayı biliyorsun kardeşim illa herkes senin gibi mi düşünecek sen bu kafayla nasıl yaşıyorsun?Bir şey yazıyoruz yav he he diyorsun sabit kafalılıktan vazgeç biraz farklı düşünmeye çalış.

yav he he

• Herkese Selamlar,

5 günlük yoğun tempodan sonra daha yeni yeni kendime geliyorum, Real Madridimi canlı izlemek benim için hayatımın en unutulmaz anlarından baş sırayı aldı bunun için GS'ya teşekkür ederim, seneye de Bernebau da bi maç izlemeyi planlıyorum inşallah onu da gerçekleştirebilirim.

Tüm GS ve Real Madrid taraftarlarını tebrik ederim, güzel maçlar oldu ve genel olarak 2 tarafta sonuçta memnun ayrıldı diyebiliriz.

Aslında galibiyet bekliyordum ama 2-3 önemli oyuncumuzun kötü oynaması ve Mou'nun ilk defa takımı geri çekmesi sonucu maç skoru 3-2 oldu. Sanırım bunu Fatih hocaya saygısından dolayı yaptı ama kesinlikle GS'yı es geçmiyorum çok mükemmel oynadılar arka arkaya gelen gollerden sonra 4-1'i bile bulabilirlerdi.

Daha ne maçın tekrarını ne de herhangi bi özeti izlemiş değilim sadece Ronaldo'nun ilk golü ofsaytmış onu öğrenebildim. Maç esnasından oyuncularımızın hepsini olmasa da bir çoğunu tek tek izlemeye çalıştım tabi ilk olarak ve en fazla Ronaldo'yu gözlemledim ama onu en sona yazacağım.

Mesut Özil: Mesut dün en kötü oyuncularımızdan biriydi sanırım bu kadar çok Türkçe küfüre alışkın değil kötü oynadığı için 5-10 dakika izleyip gözlemlemeyi bıraktım. Aynı şekilde Higuain'de kötüydü ve onu da kısa bir süre izledim.

Di Maria felaket bencil bi oyun sergiledi çıldırttı bizi resmen 2-3 müsait oyuncu varken hep çalım deniyor defansta bile.

Varane hakikaten geleceğin en iyi defansı olacak gibi çok soğukkanlı 19 yaşında olduğunu bilmesem yılları futbol sahalarında geçmiş derim kendin çok emin ve 0 heyecanla oynuyor resmen. Pepe ve Coentrao'da tam bir profesyonel. Benzema fazla süre alamadı ama sahada görev aldığı süre boyunca iyiydi.

Modric süperdi fiziksel olarak ufak tefek olasa da 3-5 oyuncunun arasına girmekten hiç çekinmiyor defalarca 2-3 kişinin arasından top çıkardı Xabi Alonso'nun yokluğunu elinden geldiğince hissettirmemeye çalıştı tek eksiği uzun toplardı ama onuda Xabi gibi yapacak başka bir adam da yoktur heralde.

ve son olarak Ronaldo'yu bıraktım ama hakikaten ayrı bir parantezi hak eden bir adam bir kez daha hayran oldum kesinlikle en iyi oyunlarından birini oynamadı, belki standardının da altında oynamış olabilir ama Top ayağında iken ne kadar iyi işler yapıyorsa Top kendinde değilken verdiği mücadele çok daha fazla 90 dakika boyuncu yorulmadan koşuyor, boşa kaçıyor arkadaşları sıkışınca yanlarına koşuyor, depar atıyor aynısını halı sahada yapmak istesem 10 dakikada pert olurum. Topsuz alanda Eboue'nin markajından kurtulmak için attığı bir fake vardı orda hayran kaldım iç tarafa doğru koşarken acayip seri bi hareketle geri adım atıp dışarı depar attı Eboue olduğu yerde Ronaldo boşa kaçtı ama o sırada top Di Mariadaydı ve Ronaldoya atmadı ben olsam gider döverdim.

bir futbolcuyu en çok yoran şey boş koşudur ve sinirlendirir adamı, biz bile halı sahada 3-5 metre koşup top gelmeyince deliriyoruz ama adam maç boyu yaşıyor bunu hani hep diyorlar ya Real'in taktiği her topu Ronaldo ile buluşturmak keşke gerçekten öyle olsa her maç hattrick yapar.

ve son olarak büyük adamlık yaptı arkadaşlarıma sordum TV göstermemiş kale arkasından çakmak attılar Ronaldo gitti aldı hakemler görmeden avcunun içinde sıkarak sakladı pozisyon bitince Mourinho'ya koştu verdi o da yedek kulübesine bıraktı.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sfr+10

quote:

chelsealeri, pepeleri benim mesajıma değil kim yapıyosa onun mesajına alıntı yaparak cevap ver. blokladığım elemanın mesajını başka bi alıntı da gördüm. chelsea, pepe diye karıştıran onlar, onlara cevap ver. bu videoyu da pepe ile barçalı futbolcuları karşılaştırana cevap olarak koydum. yani bi şey diyeceksen yine ona söyleyecen ki konuyu her seferinde ne barçaya ne kendi hakeme karşı oynadıklarına getirmesinler. manuyu, gsyi hakemlerle geçen real, barçaya hakeme karşı oynuyolar diyen de realliler. psg ofsayttan gol attı, ibranın ceza barça maçı için indirildi bunları gören yok, sakatladıklarını saymıyorum.. bilgin yoksa konuşma yani illa cevap vermek için. ya da konuşacaksan da kendi adına konuş. söylediğine cevap veriyosuz burda ne videoyu koyuyosun diyosun.

bırak elemanlar istediği gibi takılsın forumun yaş ortalaması düştükçe daha bi beter oluyor buralar.benim anlamadığım olay nasıl 4 yıl önceki maçlara kadar gitti adam gibi futbol konuşan kalmadı artık pek. biri de çıkıp drogbanın videosunu koymuş

• Yahu şu zeusa aldırmayın ne oldugu belli olmayan gelip buraya ego tatmini yapan zavallı bir tip işte.

EnriqueM çok felaket madara etmiş arkadaşı.zeusun verdiği cevap yav he he ancak onu yaparlar zaten sıkışınca başka yapabilecekleri birşey yok.

quote:

Orijinalden alıntı: Campeón

Konuyu başka yerlere çekme hemen. Real Madrid'in Manchester'ı 2-1 yendiği maçta ikinci devre kurduğu baskılı futbola ve atak organizasyonlarına hayran kaldım. Tek beğendiğim maçı bu sezon. İnanılmaz bir oyundu. Ama genel olarak bana hitap etmiyor. Arkada vur kır önde hızlı çık zaten çoğu takım bu futbolu oynayabiiyor ama oyuncu kalitesi nedeniyle Real daha başarılı sonuçlar alıyor. Sen nasıl Barca'yı beğenmiyorsun pas pas pas sıkıldım diyorsun bende bu tarz futbolu beğenmiyorum. Bir Barca ve Bayern'i şu zamanda İstanbul'a getirmek güzel olurdu benim için. Bir felsefeleri var, ayakları sağlam yere basıyor. Birşeyler öğrenebilirsin. Öznel bir durum. Hemen konuyu saptırma. Sen Barca'yı beğenmezsin saygı duyarım.

Real Madridi oyununu klüp prensiplerini şeklini kültürünü sevmeyebilirsin.Ama sen Reale aman aman bir takım değilmiş dersen buradaki herkes sana güler.Hatta bunu başka yerde söyleme herkese güldürürsün kendini.Sen en başta Galatasaraya saygısızlık yapmış olursun sırf şu mesajınla.Galatasaray dün 2.yarıda hafif defansif oynayarak hurraa gitmeyerek geri koşarak güzel oyunla kazandı maçı.Madrid 2 maçada %100ünü vermedi.Hele ilk maçta 3-0dan sonra tamamen kontrollü oynadılar.Neyin kültüründen bahsediyorsun sen bütün klüpler Reali örnek alsa borçlu takım sayısı azalır dünyada.Futbol iyi futbolcularla oynanır.Barça 15 yıl öncede bu stilde oynuyordu.O zamanda bizim ülkeye gelsinlerde birşeyler öğrenelim dermiydin acaba ? Bu bir jenerasyon meselesidir.1-2 maçla kültür sistem vs öğrenilmez.Bu adamlar yıllardır bu sistem üzerinde çalışıyor.Hayır yani görende barcleonayı münihi televizyondan daha önce hiç kimse izlememiş sanıcak.Barcelonaya karşı sadece topun peşinden koşarsın birşey öğrenemezsin fazla.Manu maçındada çok iyiydi madrid kontraları düzgün yapsalar dahada farklı olurdu ama büyük maç olarak sene başındaki süperkupa barcelona maçında city maçında ve en son 2barcelona karşılaşmasında gayette iyi oynadı.burada barçalılar konular açtılar maç sırasında bu maç 5 olmazsa iyidir felan diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: Real Madrid

genel olarak 2 tarafta sonuçta memnun ayrıldı diyebiliriz.

biz mutluyuz gs de mutlu da diğerleri pek mutlu değil gibi
  • Fazla dallandırıp budaklandırmaya gerek yok. Futbol yeri gelir çirkefliği beraberinde getirir ama tarih barcelona kadarını görmemiştir.

Xavi yi ayrı tutuyorum son derece faydalı ve sempatik bir karakter.

Provakatörlüğüde iyi beceriyorlar. En büyük antipati duyma sebebim bu herhalde barcelonaya. Birde 2009 chelsea - barcelona maçı. Bir emek nasıl çalınır en büyük örneğiydi o maç. Tam bir skandal ve daha abartısını görmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 10 Nisan 2013; 19:30:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben kendi adıma teşekkür ederim, sana gözlemlerini paylaştığın için :) Özellikle çakmak olayından sonra hayranlığım bir kat daha arttı Ronaldo'ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: | OMG! |

quote:

Orijinalden alıntı: Burak-09k

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: usnn

quote:

la cimbom iyi geçirdi size
    hem real hem cimbom kazandı arkadaş,biz de moralleri bozulur da ligde de tökezlerler diye bekliyoduk
    neyse tur hayırlı olsun

yarın yarı finale çıksak da biz de moral depolasak
    çok tatlı olur be

Hocam Lazio taraftar grubu var mi forumda? Mac gunu orada takilalim birlikte

fener forumuna bekleriz. Forum, troll cimbomlularından ziyade cimbomlu taraftar görmüş olur

Avrupa maclarinda Allah'a sukur gogsunde ay yildizimizi tasiyan takim icin sonuna kadar bagiririm. Soyle bir Chelsea-Fener finali yakisir Hadi Madrid'li kardeslerim alin kupayi da Fatih Terim'in dedigi gibi sampiyona elenmis olalim Nasil diyorlar sizin dilinizde ''adiós''

• quote:

Orijinalden alıntı: Crystal Castles

quote:

Orijinalden alıntı: David Tennant

quote:

la o değil de ciddi ciddi maddi zarara soktu bu maç beni. nasıl uyuycam ben. etkisi çabuk geçer umarım. rekor kaybı yaşadım bu maçta.
    yakışmadı real'e. :(

Oh iyi oldu

Turu nasıl geçtik ama ahahahaha

Galatasaray'lı mısın Real Madrid'li mi ? Bunu harbiden merak ediyorum. Galatasaray'lı olup Real Madrid hayranı olanlar var ama Galatasaray'lı olup, Real turu geçti diye nasıl turu geçtik ahhahah diye bir şey yazmak çok saçma, yapmacık hareketler. Tutma o zaman Galatasaray'ı. Ciddi ciddi Real Madrid'liyim ben diyenlere zaten gülüyorum

Buraya gelip Tebrikler Real Madrid falan da demek çok saçma buradakilerin hiç biri gerçek Real Madrid taraftarı değil sonuçta.

• quote:

Orijinalden alıntı: NoName.

quote:

quote:

quote:

la o değil de ciddi ciddi maddi zarara soktu bu maç beni. nasıl uyuycam ben. etkisi çabuk geçer umarım. rekor kaybı yaşadım bu maçta.

Oh iyi oldu

Galatasaray'lı mısın Real Madrid'li mi ? Bunu harbiden merak ediyorum. Galatasaray'lı olup Real Madrid hayranı olanlar var ama Galatasaray'lı olup, Real turu geçti diye nasıl turu geçtik ahhahah diye bir şey yazmak çok saçma, yapmacık hareketler. Tutma o zaman Galatasaray'ı. Ciddi ciddi Real Madrid'liyim ben diyenlere zaten gülüyorum

Buraya gelip Tebrikler Real Madrid falan da demek çok saçma buradakilerin hiç biri gerçek Real Madrid taraftarı değil sonuçta.

Nasıl yani Real Madridi tutanların hepsi yalancıktanmı tutuyor ? Türk olan bir insan normalde Real Madridi tutamazmı ? Gerçek olmak için hangi vasıflara sahip olmak gerekiyor ? Ben 20 yıldır tutarım en başarısız dönemleri dahil olmak üzere.bir sürüdüe ürünleri var evimde maçlarınada gitmişliğim vardır ? Yeterlimi ? Tatmin olmadım diyorsan sen kendi kafanda başka birşeyler daha kur onlarıda gelip yaz buraya.Tabi eğer lafın gerçekten Real Madridi tutanlara ise..

• Yine ortalık karışmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schweinsteiger7

quote:

quote:

quote:

quote:

Oh iyi oldu

Nasıl yani Real Madridi tutanların hepsi yalancıktanmı tutuyor ? Türk olan bir insan normalde Real Madridi tutamazmı ? Gerçek olmak için hangi vasıflara sahip olmak gerekiyor ? Ben 20 yıldır tutarım en başarısız dönemleri dahil olmak üzere.bir sürüdüe ürünleri var evimde maçlarınada gitmişliğim vardır ? Yeterlimi ? Tatmin olmadım diyorsan sen kendi kafanda başka birşeyler daha kur onlarıda gelip yaz buraya.Tabi eğer lafın gerçekten Real Madridi tutanlara ise..

Real Madrid hayranı olabilir ama kalkıp işte ben koyu Real Madrid'liyim diyenlerden bahsediyorum. İspanya'da ki gerçek Madrid taraftarlarıymış gibi davrananları diyorum. Adam kalkıyor ben hem Real Madrid'liyim hem Fb/Gs/Bjk liyim diyor. Bu çok saçma ben Galatasaray'lıyım, Real Madrid'e sempati duysam bile kalkıp Madrid, Galatasaray'ı eleyince sevinç çığlıkları atmam.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Oh iyi oldu

Real Madrid hayranı olabilir ama kalkıp işte ben koyu Real Madrid'liyim diyenlerden bahsediyorum. İspanya'da ki gerçek Madrid taraftarlarıymış gibi davrananları diyorum. Adam kalkıyor ben hem Real Madrid'liyim hem Fb/Gs/Bjk liyim diyor. Bu çok saçma ben Galatasaray'lıyım, Real Madrid'e sempati duysam bile kalkıp Madrid, Galatasaray'ı eleyince sevinç çığlıkları atmam.

Bu kişinin tercihidir.İsteyen istediğini destekler tutar 2 tuttugu takım karşılaştıgındada avrupadısındaki eledi diye sevinebilir.ne varki yani bunda ? bi bu tip mesajlar bide avrupa takımı tutanları vatan haini diye gösterip vatan için birşey yapmamış sadece klavye başından yazanları komik buluyorum.Mesela beşiktai-real madrid maç yapsa ben beşiktaşı tutarım ilk takımım beşiktaş oldugu için.ama arkadaşta öyle sevinirim diyor.yani galatasaray-real madrid maçında real madrid eledi diye seviniyorsa bu gerçek gsli olmayacagı manasına gelmez..

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Oh iyi oldu

Bu kişinin tercihidir.İsteyen istediğini destekler tutar 2 tuttugu takım karşılaştıgındada avrupadısındaki eledi diye sevinebilir.ne varki yani bunda ? bi bu tip mesajlar bide avrupa takımı tutanları vatan haini diye gösterip vatan için birşey yapmamış sadece klavye başından yazanları komik buluyorum.Mesela beşiktai-real madrid maç yapsa ben beşiktaşı tutarım ilk takımım beşiktaş oldugu için.ama arkadaşta öyle sevinirim diyor.yani galatasaray-real madrid maçında real madrid eledi diye seviniyorsa bu gerçek gsli olmayacagı manasına gelmez..

Aynen öyle kendi tercihi. Ben sadece söyledim ve samimi bulmuyorum. Vatan haini de demem, ama gerçek Galatasaray'lı olarak da görmem bu da benim düşüncem.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Oh iyi oldu

Genel olarak cevap vermek gerekirse Schweinsteiger7 vermiş cevabı.
    Taraftarlık kısmına gelince, herkes illa 1 takım tutacak diye bir şey yok. Şahsen benim her ligden desteklediğim bi takım var. Fakat ilk takımın ne deseler Real Madrid derim, galatasaray değil. Galatasaray'ın taraftarı bile sayılmam hatta.
    Hani siz normalde GS/FB/BJK tutup yabancı takımlara sempati duyuyorsunuz ya, bende de tam tersi, asıl takımım, tuttuğum ana takımım Real Madrid, gs'ye ise sempatim var. normal maçlarının hiçbirini izlemem, derbi maçlarını izlerim sadece, o da işim yoksa.
    Ayrıca o "nasıl geçtik turu ama xd " cümlesine takılma. ben önceden de belirtmiştim, gs'lileri sinir etmek için, veya türk düşmanı olduğum için değil de, cidden real'i tuttuğum için real'i destekleyeceğimi.
    o cümleyi beni sinir eden üye için yazdım. baya sinirlenmiştim çünkü. genel olarak hiçbir zaman gs forumuna gidip nasıl çaktık amaa xd muhabbeti falan da yapmadım mesajlarımı inceleyebilirsin.

• 
Sayfa: önceki 535536537538539
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.