Şimdi Ara

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ 14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆 (2206. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.454
Cevap
91
Favori
1.242.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22042205220622072208
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ancelotti'ye yazacak bir maç. Tamam çok seviyorsun Kroos'la Modric'i de adamlar belki de sezonun en kötü maçını oynuyor. Tıngır mıngır top çevirmekten başka bir şey yapmıyorlar. İlk döneminde de sonunu getiren bu olmuştu zaten. Valverde covidin etkisinde diye mi almadı bilmiyorum ama öyle olsa niye kulübede olsun. Benzema da sezonun en kötü Benzeması. Bir olumlu hareketi olmadı maç başından beri, ayakta duramıyor. Ancelotti ve ihtiyarlar yüzünden kaybedilen puanlar maçın özeti. 34lük Benzemaya 36lık Modrice yüklenerek sezon geçmez adamların da suçu yok. Futbol Marcelo'yu zaten bırakmış kurtarıcı olarak onu alıyor. Gutierrez bundan çok daha iyi oynardı ama tabii ihtiyar değil. Sezon sonu sözleşmesi bitiyor şükür. Gelecek yıl 2 forvet alıp Jovic, Hazard, Mariano'dan kurtulalım. 1 ortasaha alıp Isco'dan kurtulalım. Bir stoper bir sağ bek alıp Marcelo, Vallejo'dan kurtulalım. Keşke Carvajal ile de sözleşme yenilemeseydik ama oldu bir hata.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paşa Hazretleri -- 2 Ocak 2022; 17:54:53 >

• Kaç yıldır top oynamayan Mariano'yu ne diye alıyor ki oyuna?

• Maçı izlemedim ama bireysel olarak beceri okmazsa gol bulamıyoruz özellikle de kapanan takımlara

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ronaldo sonrası sarmıyor

• Kupada tur atladık keşke katalanlar elenseydi

• Lig iyice çöp oldu. Barça gruptan çikamiyor. Atletico da kötü. Ligde rakipsiz kaldik. Zaten Bale maaşina kurulan, istatistik takimi 8-10 takimi da ekleyince kalite iyice düşüyor. Devletin verdiği kredi desteği bu takimlara çok az. Ya ligi 10 takimli yapip playoff sistemi getirecekler ya da bu takimlara büyük maddi destek verecekler.

Psgden Poşetle cacik olmaz fakat ben öyle favori olduğumuzu düşünmüyorum. Her şey olabilir o eşleşmede.

• ♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛  14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆
    ♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛  14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆Tribun Dergitwitter
    “ESPN'de Jorge Ramos: "Florentino Perez, Haaland'ı Barcelona'nın almasını istiyor. Bu transferde fiyatı yükseltebilir ama esas alıcı olmaz. Çünkü Ronaldo x Messi benzeri bir rekabeti Mbappe x Haaland ile yaratmak istiyor. Biliyor ki bu satan bir şey."”
    https://twitter.com/tribundergi/status/1479515271685619713

ÇOK BÜYÜK ÇOK!

• Bugün yenelim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BullPoweR7 kullanıcısına yanıt

O zaman Halandı biz alalım mbappeyi barça alsın. Ben gol kaçırınca burak yılmaz tirpilerine giren adam yerine futbolu yaşayan adam Halandı istiyorum

• 4-1 kazandık muhteşem bir sonuç muhteşem bir oyun

• Ben yine de bu olaya ihtimal vermiyorum Perez başkanımız satranç oynamayı seven mükemmel zeki bir adam olsa da isterse hepsini alır. Ama 1 tanesini verip kadronun diğer bölümlerini uzay takımı seviyesine çıkarıp yine Barcelona'ya gideni gittiğine pişman edebilir. Haaland iyi de Mbappe fiziksel olarak daha bir uygun gibi sanki bu takıma. Uzun boylu santraforlar bu takımda pek iş yapmadı şimdiye kadar özellikle 1.90 üstü olanlar o yüzden Mbappe daha çok aklıma yatıyor benim. Bir de onun da kafasında futbol var Neymar gibi falan değil en azından. Vini ile iyi anlaşırlar sağ sol kanat olarak.

• psgye küsküyü verecek takım

• Real lige ambargo koyar gibi geliyor bana, barça felan bitik kulüp artık xavi felan hikaye, genç felan diyerek 3 yıl daha kendilerine gelemez skora katkısı olmayan genç ne halta yarar? Mbabbe de gelince geçmiş olsun, real tutulmaz daha bir messi yok.

Real, psg ye elenirse yuh derim olay olur, psg kim boş beleş para takımı, city felan farklı onlar tam bir takım ve ruh var yüzde yüz oyun.

Psg ye gelenler para için geliyor, messide ondan neymar da iyi oyuncular olunca gelmek istiyorlar, neymar sakat messi ortada yok form tutacak felan da ohoooo sonra mbappe yolcu olur, psg de o gidince zaten biter haland felan psg gitmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün katalanları yeneceğiz

• VİNİSYUS

• Militao bu maçta da, al da at dercesine hediyesini yaptı.

Bu açıdan çok istikrarlı bir futbolcu gerçekten, tebrik ederim. Bir maç olmazsa öbür maça mutlaka rakibe +1 golü var.

Böyle devam.

• Özelden destek olurmusunuz... Yayın gitti.

ssport kupa maçlarını da alsaymşış iyiymiş ya

• Ya abicim dk oldu 65, kontra oynamayı düşündüğün için orta sahayı verdin biraz o da ok.

Ama ihtiyarlar yoruldu işte, gitmek isteyince de gidemiyor takım. Neyi bekliyosun?

• yıllarca bazı oyuncuları daha da öne çıkarıcam diye gömüldü ama son zamanlarda hakkı verilmeye başlandı artık, tarihin en iyi forveti♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛  14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆 

• Benzema o saçmalıktan sonra boş kaleye yuvarlayabildi bari

• 
Sayfa: önceki 22042205220622072208
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.