Şimdi Ara

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ 14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.450
Cevap
90
Favori
1.242.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Odinn#21

quote:

3 olur rahat.

Bu kadar rahat olmasını da beklemiyordum ama. 5 olur. 5.

Ben 6 olur dersem gol olmayabilir o yüzden susuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: £se®

quote:

quote:

3 olur rahat.

Bu kadar rahat olmasını da beklemiyordum ama. 5 olur. 5.

Ben 6 olur dersem gol olmayabilir o yüzden susuyorum.

Ben bir ışık görüyorum, 8e kadar yolu var bu maçın.

(Bu da olursa gidip takımlarını emecem o takımdaki herkesin.)

• 6-0 oldu dk 62
  • 2 kaldı.
  • 6 oldu 6

Odin#21 biraz daha arttır
  • Real madride gerçek bir Teknik direktör gelince neler yapabileceklerini gördük.İspanyollar bizim Trabzonspor gibi centilmen olmazlar.7 atıp yeter demezler.
  • 7 kaçtı
  • Benzema girdi. Dağılabiliriz.
  • Nazar boncuğu.
  • Bernabeu'yu çıldırttı!

La Liga'da 8. hafta maçında Real Madrid sahasında Racing Santander'i 6-1 mağlup etti.

La Liga'da 8. hafta maçında Real Madrid sahasında Racing Santander ile karşılaştı.

Santiago Bernabeu Stadı'nda oynanan mücadeleyi ev sahibi ekip 6-1 kazandı.

Real Madrid'e galibiyeti getiren golleri 10. dakikada Gonzalo Higuain; 15, 27, 47 ve 55. dakikalarda biri penaltıdan olmak üzere Cristiano Ronaldo; 63. dakikada Mesut Özil kaydetti.

Racing Santander'in tek golü ise 73. dakikada Pape Diop'tan geldi.

Türk asıllı Alman futbolcu Mesut Özil, 64 dakika sahada kaldığı karşılaşmada bir gol atıp bir de asist yaptı.

Madrid ekibinin gol şov yaptığı gecede, Ronaldo ligdeki gol sayısını da 9'a yükseltti.

Bu sonucun ardından Real Madrid puanını 20'ye çıkardı ve liderliğini sürdürdü. Racing Santander ise 7 puanda kaldı.

Önümüzdeki hafta Real Madrid deplasmanda Hercules ile; R.Santander ise sahasında Osasuna ile karşılaşacak.

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛  14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆

• Özil ne ayaksın olm bu özil geldikten sonra real madrid bana daha güzel geliyo ya
  • mesut'ta her maç yazıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: malumatfuruş

mesut'ta her maç yazıyor

adam kendini geliştiriyor mourinho şansını veriyor adam degerlendiriyor ronaldo+mesut ikilisi fena oldu yanlız.
  • Ozil ve Ronaldo muhtesem ikili !!
  • mourinho barcelonayı durdurur, real madrid şampiyonluğa gider
  • quote:

Şimdi, Mourinho öylesine engin bilgilere sahip ki... Adam nereye giderse başarı kaçınılmaz. Adam ligleri birbirinden ayıran, bizim hani Serie A şampiyonu EPL şampiyonu olamaz dememize sebep ne varsa biliyor. İngiltere'nin temposunu, İtalya'nın defansını, İspanya'nın pasörlüğünü. Her şey biliyor ya.

ya kardeş kusura bakma da okurken bi tebessüm ettim.öyle bir anlatmışsın ki''bizin serie a şampiyonu epl şampiyonu olamaz dememize sebep ne varsa biliyor'' yani bunu sadece biz ve mourinho biliyorsa dünyada işler vahim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: z for zambrotta

quote:

Şimdi, Mourinho öylesine engin bilgilere sahip ki... Adam nereye giderse başarı kaçınılmaz. Adam ligleri birbirinden ayıran, bizim hani Serie A şampiyonu EPL şampiyonu olamaz dememize sebep ne varsa biliyor. İngiltere'nin temposunu, İtalya'nın defansını, İspanya'nın pasörlüğünü. Her şey biliyor ya.

ya kardeş kusura bakma da okurken bi tebessüm ettim.öyle bir anlatmışsın ki''bizin serie a şampiyonu epl şampiyonu olamaz dememize sebep ne varsa biliyor'' yani bunu sadece biz ve mourinho biliyorsa dünyada işler vahim.

Ya haklısın. Cümle düşük kalmış. Sentez çıkarma konusunda en fazla olanağa sahip adam. Onu vurgulamak için yazmıştım ama cümle fena düşük kalmış.

• Ayrıca Xabi Alonso için 30 milyon eurodan bahsedilirken abartı olduğunu düşünüyordum ama ciddi şekilde sayılı pasörlerden, ön liberolardan biri adam. Hani Xavi-Iniesta için Barça'nın bu derece rahat oynamasının ana sebebi diyorsak Alonso da Real'in bu derece rahat olmasını sağlayan oyuncudur bence.
  • Kaka döndüğünde bu takımdan kim çıkacak acep
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stephie

Kaka döndüğünde bu takımdan kim çıkacak acep

Kaka döndüğünde yedek kalacak muhtemelen. Pozisyonu itibariyle kesebileceği 2 adam da, Mesut da Di Maria da çok formdalar. Jose'nin X. Alonso olmasına rağmen tek ön liberoya düşme ihtimali 0 bence.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.