Şimdi Ara

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ 14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆 (2125. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.450
Cevap
90
Favori
1.242.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21232124212521262127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son dakikaları izleyebildim. Real'in kadrosu bariz çok daha kaliteli barçadan. Garip garip adamlar oynuyor. De Jong, Messi hariç o formayı giymeyi hak etmiyor çoğu isim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Zidane büyük maçları beceriyor valla. Ama ufak maçlarda o kadar otoriteri sorgulanıyorki, iyi td mi kötü tdmi çözemiyoruz.

Maç boyunca yağmur altında takip etti. Koeman takımı geride olmasına rağmen ıslanmamak için klübeden çıkmadı. Biri korkak, biri cesur. İkiside karşılığını aldı.

• Barça gibi takım bazen hazmedemedikleri için bizim lige dönüyor itirazları ama boşa hakemler durmuyor orda, gelmiş keoman bile tüm dünya gördü penaltımız vermedi diye ağlıyor tabi 2 lig topçusunu doldurursan orda kendini hemen bırakır çekme ile alakası yok dediğim gibi berbat topçular onu yapar devam etmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @gladyo38 hocam, her zamanki gibi nokta atişi tespitler yapiyorsun. Dest, Pedri gibi oyunculari küçük maçlardaki oyunlariyla acayip şişiriyorlardi.Geçenlerde Pedrinin bir videosunu izledim. ispanyayla oynadiği maçtan derleme yapmişlar. Alttaki yorumlari okudum. yeni iniesta, yaşina göre çok olgun vs yaziyordu.İzledim. Yan pas, geri pas, oyunu kanatlara açma. Bir kaçtane de yana çalim atmiş. Başka bir şey yok.

Hiçbir hakem o pozisyona penalti vermez. Yenilgiye bahane ariyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: -BurakBey

Modric Kroos ikilisi tarihin en iyi orta saha ikilisidir, aksi iddia edilemez. Senelerdir futbol izliyorum bu kadar dominant bi ikili izlemedim.

Xavi İniesta üstüne yok.

Lig Şampiyonluğu>Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu >Dünya kupası

Modric Kroos ikiliside iyidir ama en iyisi değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

Messi bugün hiç iyi değildi. Bu adam hasta mı acaba?

O yağmurun altında kalsan sende titrerdin muhtemelen bu realin oynadığı yerden oldu.Antreman sahası gibi bir yer.Rüzgar esiyor üstüne yağmur.Islanmış normaldir aşırı yağmur vardı.

Barcelona özelinde diyeceğim.Başkan değişti ama kadro kötü revize edilmesi lazım.Bartemou içine etti klübün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 11 Nisan 2021; 2:11:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vaudeville

Abi cidden hiç utanmaları yok ya. Şu pozisyona penaltı beklemelerini geçtim itiraz edişe bak bi de.

Bu yorum çok iddialı olmuş haberin olsun.Utanmaları yok diyosun da ronaldonun real madride kendini ceza sahasında atıp penaltı beklediği bi dünya pozisyon var.Realin ronaldonun utanması yok muydu acaba?

Futbolda olur şeyler bunlar, saçmalayıp başka yerlere çekmeyin.He aynen barçanın utanması yok ahlaksız kulüp ama Realli futbolcular hiç yere atmıyor kendini öyle mi ?Ronaldo dive diye yaz google a uğraştırma beni.

Sonuca gelecek olursak, Real Madrid tam gaz yoluna devam ediyor.Real Madrid'in Ronaldoya ihtiyacı yoktur,Ronaldonun Real Madride ihtiyacı vardır.Bu kulübün geleneğinde winner ekolü vardır.Ronaldo gitti, yerine transfer yapılmadan gene cl favorisi oldu bu sene.

Özellikle Messi olmak üzere arkadaşlarıyla birlikte Real Madrid gibi bir takıma üstün gelebildiler bir dönem boyunca,artık Messi yaşlandı ve Barcelona eski formatına döndü.Bu saatten sonra Barça yeni bir Messi çıkaramadığı sürece Real e ezilmeye devam edecektir,tarihte sürekli olduğu gibi.Barçanın üstünlüğü, son kalesi Messinin yıkılmasıyla son bulmuştur.Real Madrid gibi winner bir takıma direnen hatta egemenliğini bitiren başta Messi olmak üzere Xavi,İniesta,Puyol büyük adamlardır.

Ayrıyetten Ramos bu takımın gelmiş geçmiş en büyük futbolcusudur bana göre.Tam ispanyol,madristista.Tribünlerde bulunması bile takıma gaz verdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeraltofRiviaCiri16 -- 11 Nisan 2021; 3:40:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: GeraltofRiviaCiri16

Bu yorum çok iddialı olmuş haberin olsun.Utanmaları yok diyosun da ronaldonun real madride kendini ceza sahasında atıp penaltı beklediği bi dünya pozisyon var.Realin ronaldonun utanması yok muydu acaba?

Futbolda olur şeyler bunlar, saçmalayıp başka yerlere çekmeyin.He aynen barçanın utanması yok ahlaksız kulüp ama Realli futbolcular hiç yere atmıyor kendini öyle mi ?Ronaldo dive diye yaz google a uğraştırma beni.

Sonuca gelecek olursak, Real Madrid tam gaz yoluna devam ediyor.Real Madrid'in Ronaldoya ihtiyacı yoktur,Ronaldonun Real Madride ihtiyacı vardır.Bu kulübün geleneğinde winner ekolü vardır.Ronaldo gitti, yerine transfer yapılmadan gene cl favorisi oldu bu sene.

Özellikle Messi olmak üzere arkadaşlarıyla birlikte Real Madrid gibi bir takıma üstün gelebildiler bir dönem boyunca,artık Messi yaşlandı ve Barcelona eski formatına döndü.Bu saatten sonra Barça yeni bir Messi çıkaramadığı sürece Real e ezilmeye devam edecektir,tarihte sürekli olduğu gibi.Barçanın üstünlüğü, son kalesi Messinin yıkılmasıyla son bulmuştur.Real Madrid gibi winner bir takıma direnen hatta egemenliğini bitiren başta Messi olmak üzere Xavi,İniesta,Puyol büyük adamlardır.

Ayrıyetten Ramos bu takımın gelmiş geçmiş en büyük futbolcusudur bana göre.Tam ispanyol,madristista.Tribünlerde bulunması bile takıma gaz verdi.

Alıntıları Göster

Bence senin de utanman yok. Kulüpten gideli seneler olmuş adamı örnek gösteriyorsun. 😁

VAR gelmişken bile hala çirkefler. Hala olmayacak pozisyonlarda itiraz ediyorlar. Hala kendilerini atıyorlar. Rol kesiyorlar. Elle top indiriyorlar. Barça kadar sahtekarı tarihte görülmedi daha.

• quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Xavi İniesta üstüne yok.

Lig Şampiyonluğu>Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu >Dünya kupası

Modric Kroos ikiliside iyidir ama en iyisi değil.

Alıntıları Göster

kroos aldı dünya kupasını, keza modric de final oynadı ve turnuvanın oyuncusu oldu. hem de bunu ayrı ayrı milli takımlarda başardılar. xavi ve iniesta dönemlerinin en iyisiydi fakat hiçbir zaman beklenen kupa dominasyonunu yakalayamadılar. bence modric kroos ikilisi daha iyi. tiki taka çözüldükten sonra önce xavi yol aldı sonra da ufak ufak iniesta ilerledi.

• Bir arkadaş az yukarıda, takım ilginç bir şekilde büyük maçları alıyor demiş.

O şundan oluyor bence; büyük takımlar kora kora oynuyor, yani Madrid nasıl gol atmaya çalışıyorsa karşıdaki takım da çalışıyor, arkada boşluk bulabiliyor, ha oluyor olmuyor ama şansı oluyor.

Kapalı oynayan küçük takıma ise o kilidi açacak adam gerekiyor, futbolda en maharet isteyen konulardan biri bu bence ve bizde de pek yok maalesef. Hiçbir görece küçük takımı yenemez demek değil tabii ki bu ama Osasuna yı, Villareal i yenememesi biraz da bundan oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Axiaziz -- 11 Nisan 2021; 11:33:30 >
  • Arkadaşlar biraz utanmanız varsa dünya üzerinde hakem hakkımızı çaldı diyecek son takımsınız. Lütfen küçük duruma düşürmeyin kendinizi. Gidin kendi konunuzda oynayın

Viedoyu youtube üzerinden izleyin forumdan izlemeye çalışınca sıkıntı çıkartabilir

Çirkeflik hırsızılık damarlarına işlemiş bu takımın oyuncularının. Attıkları gollere bize verilmeyen faullere penlatılara bak. Kafamıza uçan tekme atsalar anca penaltı alırız herhalde. Kırımız kart mı barcelonaya hiç çıkmaz. Görülmüş şey değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 11 Nisan 2021; 12:21:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: -BurakBey

kroos aldı dünya kupasını, keza modric de final oynadı ve turnuvanın oyuncusu oldu. hem de bunu ayrı ayrı milli takımlarda başardılar. xavi ve iniesta dönemlerinin en iyisiydi fakat hiçbir zaman beklenen kupa dominasyonunu yakalayamadılar. bence modric kroos ikilisi daha iyi. tiki taka çözüldükten sonra önce xavi yol aldı sonra da ufak ufak iniesta ilerledi.

Alıntıları Göster
    İspanya'nın ana kemiği xavi iniesta idi diyorsun ya en iyi çift ondan dedim.

Çift olarak böyle bakmak lazım.Modric Hırvat kroos Alman.

Kroos hala milli takım elemanı ama Almanya dünya kupasından sonra berbatlaştı.Bu demekki kroosun iyi olduğundan değil takım oyununun iyi olduğunu gösterir değil mi.

Barcelona'nın bu etkeni hem kulüp hem milli takıma yansıdı bu tabirle dönemin en iyisi.

Kroos veya Modriç kötü demiyorum hayatiyi oyuncular ama tarihin en iyisi demen saçma bu noktada aynı diyarların aynı takımda bulunmuş çiftleri sadece şunuda es geçmemen lazım bu ikiliyi destekleyen casemiro var bu çıkınca patlıyor bu ikili bunuda unutma.Dünde görmüşsündür.

Çözüldükten sonra önce xavi sonra iniesta ayrıldı diyorsun alakası yok yaştan dolayı ayrıldılar.

xavi iniestadan yaşlıydı.34-35 ayrıldılar sıra ile Messide de aynı 33 oldu o da gidecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 11 Nisan 2021; 13:47:32 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Zidane rahat rahat alacağın maçı niye işkenceye çeviriyorsun abi? Niye?

Her neyse. Ronaldo gittiğinden beri Barcelona El Clasico kazanamıyor.

Messisiz 5lediler ya. 

• la ligada kartlar yeniden dagitiliyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

Arkadaşlar biraz utanmanız varsa dünya üzerinde hakem hakkımızı çaldı diyecek son takımsınız. Lütfen küçük duruma düşürmeyin kendinizi. Gidin kendi konunuzda oynayın

Viedoyu youtube üzerinden izleyin forumdan izlemeye çalışınca sıkıntı çıkartabilir

Çirkeflik hırsızılık damarlarına işlemiş bu takımın oyuncularının. Attıkları gollere bize verilmeyen faullere penlatılara bak. Kafamıza uçan tekme atsalar anca penaltı alırız herhalde. Kırımız kart mı barcelonaya hiç çıkmaz. Görülmüş şey değil

pepe'nin kartı çok üzücüydü. belki seneler önce kazanabilirdik cl'yi. sarı kartlık pozisyona (tehlikeli hareket olduğu için o da, dokunma yok) kırmızı vermişti. 2 gol de kırmızıdan sonra geldi. hatta mourinho da tribüne gönderilmişti. maçtan sonra "nasılsa ikinci maçta erken bir gol bulsak bile hakemle bizi öldürecekler" demişti. tam dediği gibi ikinci maçta erken gol bulduk onu da uyduruk şekilde iptal etmişti

• Spider-Man S kullanıcısına yanıt

Aa doğru. Unuttum. 😁

Yalnız bu bilgi kesin: Ronaldo gittiğinden beri El Clasicolarda Messi 0 gol 0 asist.

• Paşa Hazretleri kullanıcısına yanıt

Hakemlerin bu koruması olmasa barçaya bu kadar bile dayanamazdı bunlar bize karşı.

• quote:

Aa doğru. Unuttum. 😁

Yalnız bu bilgi kesin: Ronaldo gittiğinden beri El Clasicolarda Messi 0 gol 0 asist.

Unutman iyi olmuş hocam. Neyse, geçmişe değil şimdiye bakmak lazım. 

• Tarihte bugün
    2016: Real Madrid 3-0 Wolfsburg
    2017: Bayern Münih 1-2 Real Madrid

• Xavi iniestanın toplamı modric etmez birde gelip modric-kroos ikilisini katalan ikiliden üstün görmek gerçekten komedi 

Birde casemiro filan araya serpiştirilmiş, o zaman busqets olmas xavi iniesta'da olmaz.Arkadaş ne kafalar var, pudra şekerini çekip geliyorular.

• 
Sayfa: önceki 21232124212521262127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.