Şimdi Ara

RCD 510 arıyorum (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
7.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ibhaavci

Ben aldım kargolamasını bekliyorum 2 gün oldu kargolamadı arkadaş

buu cihazı kargolamadı demişsiniz acba aldığınız yeri bana PM olarak atabilirmisiniz.
    bende RCD300 mp3 çalar aldım tam 6 gün sonra elime ulaştı acaba aynı yerden mı aldık.
    aynen hem ben aldım hemde 2 arkadaşıma daha sordurdum onlarada elimde var demiş sanırım elinde birden fazla
    RCD 300 mp3 player wardı..saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: astramastra

sözüm meclisten dışarı,blue_marlin adlı forumdaşımızın söylediğine göre geçen hafta ,kendisinin ki de dahil olmak üzere,Kadıköy Erel'e
    6 Tiguan 2 scirocco ve 1 jetta RCD510 ları çalınmış olarak başvuru yapmış.Belli ki sipairş üzerine yapılmış bir şebeke işi.
    O nedenle 2.el alacak arkadaşlar ,anlaştıkları cihazlar için,servislerden seri numaralarını teyitlemelerinde yarar olacaktır.

alırken teyp kodunu isteyin teyp kodunu söylemez iseniz almam diyin teyp çalıntı ise teyp kodu istemiyor kodu açık gibi saçma sapan sözler söylerler
    yalan
    cihaz çalıntı değil ise siz kendi aracınıza taktığınızda teyp kodu ister.
    eğer çalıntı ise kodunu kırmışlardır direk teyp çalışır.
    dimi ama ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ==>KAPADOKYALI<==

quote:

Orijinalden alıntı: ibhaavci

Ben aldım kargolamasını bekliyorum 2 gün oldu kargolamadı arkadaş

buu cihazı kargolamadı demişsiniz acba aldığınız yeri bana PM olarak atabilirmisiniz.
    bende RCD300 mp3 çalar aldım tam 6 gün sonra elime ulaştı acaba aynı yerden mı aldık.
    aynen hem ben aldım hemde 2 arkadaşıma daha sordurdum onlarada elimde var demiş sanırım elinde birden fazla
    RCD 300 mp3 player wardı..saygılar.

Kargo bugün geldi kişini gg linkihttp://arama.gittigidiyor.com/?aramasatici=ucarcenter
    teyp kodu var ama şimdi içime kurt düştü çalıntı olmasın.

• Yorumlarında aldıgı teybi yetkili serviste taktırdım diyen birisi var.

>Heralde yetkili servis anlar değil mi çalıntı olup olmadıgını?
  • 2010 model tiguan aracımdan son 3 ayda 2 adet orijinal rcd 510 model teyp çalındı, serviste fiyatı montaj hariç 3400 tl olan bu teypleri forumlarda 1500 liraya satın almak isteyen arkadaşlara önerim 2 kere düşünmeleri, birileri bu teypleri hırsızlardan aldıkça, birilerinin de teypleri çalınacak.
    bütün rcd510 sahiplerine de benim yaptığım gibi güvenlik filmi ve alarm taktırmalarını tavsiye ederim

RCD 510 arıyorum
  • ARKADAŞLAR TAMAMEN GÜVENİLİR YETKİLİ BAYİDE SÖKÜLMÜŞ GÜVENLİK KODU HAZIR OLAN RCD 510 VAR TERTEMİZ 1400 TL PAZARLIKSIZ
  • elimde çok temiz rcd510 var v.wagen cc den çıkma 600 tl ye vericem kodlu pm niz bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: deniz1212

2010 model tiguan aracımdan son 3 ayda 2 adet orijinal rcd 510 model teyp çalındı, serviste fiyatı montaj hariç 3400 tl olan bu teypleri forumlarda 1500 liraya satın almak isteyen arkadaşlara önerim 2 kere düşünmeleri, birileri bu teypleri hırsızlardan aldıkça, birilerinin de teypleri çalınacak.
    bütün rcd510 sahiplerine de benim yaptığım gibi güvenlik filmi ve alarm taktırmalarını tavsiye ederim

RCD 510 arıyorum

Merhabalar,
    2010 golf highline aracımdan geçen hafta RCD-510 çalındı.
    Çalanlar ve çalıntı mal alanları yukarıya havale ediyorum, tekerleri ters dönsün, ölseler mutlu olurum, dünya birkaç pislikten kurtulmuş olur. Bende çalmak ile çalıntı mal kullanmanın eşdeğerde olduğunu düşünüyorum.
    Serviste 3500 lira denen alet nasıl olur da 500 liraya ikindi elde satılabilir?
    Belki adam multimedya, navigasyon, vb özellikleri içeren bir alet takmıştır ve satılığa çıkarmıştır ama bu oranda heralde %5'in altındadır.

Sadece bizim semt ve civarında 20 Eylul gecesi 25 civarında araç soyuldu, büyük bir çoğunluğu da VW idi.
    Çalıntı mal alarak suça ortak olmayın, yarın birgün sizin başınıza da gelebilir.
    Birde alığınız RCD 510'un içinden tarkan, yabancı karışık, bebek kolik ağlama giderici cd'ler çıkarsa kesin benimkidir.

Esen kalın

RCD 510 arıyorum

RCD 510 arıyorum

• @mahir.sahin geçmiş olsun. forumlarda ikinci el rcd 510 tavsi,ye eden çok kişi oluyor. ama güvenilir satıcılardan ve serviste söküldüğünü gösteren belgeleri olmadan almamak gerekiyor anlaşıldığı kadarıyla. bunun hırsızlığının yapıldığını ilk defa duyyorum. Allah ıslah eylesin böylesi insanları.

edit: hemen bir araştırma yaptım ve 600 liranın üstünde bir fiyat yok. nasıl bu kadar ucuz olabiliyor buyrun linke :http://arama.gittigidiyor.com/?aramakelime=rcd+510&aramakategori=

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VVVertigo -- 30 Eylül 2011; 21:05:24 >
  • Bu Erdem elektronikten baska bu isi yapan yer yok mu? Adamlar burunlarından kıl aldırmıyorlar.rcd 510 a navigasyon yuklemeye 1000tl fiyat cekiyorlar.
    rns 510 1400-1800tl arası gidiyor zaten.Bu nasıl is?
    Vw işi yapan saglam elektronikci varsa paylasalım lutfen....
  • arkadaşlar,

rcd 510 navigasyon yükleme için bilgiyi golfmk6.com forumundan buldum, paylaşmak istedim.

Hi guys I found this on the web after a lot of reasearch. The unit costs $185 US plus shipping. http: //www.eglober.com/ProductShow.asp?ID=2012. I wondered if anyone had done it. It looks resonably simple to install and will enable you to run Windows CE PNA based GOS software such as IGO.

kurulum:
    http: //www.eglober.com/UploadFiles/201131520850760.pdf
  • RCD 510 450 TL YE ALDIM FIYATLARI BU KADAR ABARTMAYIN ARKADASLAR ONEMLI OLAN IYI ARASTIRMANIZ VE KISMETLI OLDUKTAN SONRA 300 E BILE ALIRSINIZ
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahir.sahin

quote:

Orijinalden alıntı: deniz1212

2010 model tiguan aracımdan son 3 ayda 2 adet orijinal rcd 510 model teyp çalındı, serviste fiyatı montaj hariç 3400 tl olan bu teypleri forumlarda 1500 liraya satın almak isteyen arkadaşlara önerim 2 kere düşünmeleri, birileri bu teypleri hırsızlardan aldıkça, birilerinin de teypleri çalınacak.

RCD 510 arıyorum

Merhabalar,
    2010 golf highline aracımdan geçen hafta RCD-510 çalındı.
    Çalanlar ve çalıntı mal alanları yukarıya havale ediyorum, tekerleri ters dönsün, ölseler mutlu olurum, dünya birkaç pislikten kurtulmuş olur. Bende çalmak ile çalıntı mal kullanmanın eşdeğerde olduğunu düşünüyorum.
    Serviste 3500 lira denen alet nasıl olur da 500 liraya ikindi elde satılabilir?
    Belki adam multimedya, navigasyon, vb özellikleri içeren bir alet takmıştır ve satılığa çıkarmıştır ama bu oranda heralde %5'in altındadır.

Sadece bizim semt ve civarında 20 Eylul gecesi 25 civarında araç soyuldu, büyük bir çoğunluğu da VW idi.
    Çalıntı mal alarak suça ortak olmayın, yarın birgün sizin başınıza da gelebilir.
    Birde alığınız RCD 510'un içinden tarkan, yabancı karışık, bebek kolik ağlama giderici cd'ler çıkarsa kesin benimkidir.

Esen kalın

RCD 510 arıyorum

RCD 510 arıyorum

Geçmiş olsun çok üzüldüm forumda heryerde kaç kere söyledim 300-500 Tl ye satılan RCD 510 RNS 310- RNS 510 ların büyük çoğunluğu bu şekilde satılıyor diye.....
    Fakat forumda bile millet almaya devam ediyor birşey olmaz banamı denk gelicek derken bir yandan Teyp alan kişi yüzünden diğer araç sahibiplerinin araçları hasara uğratılıyor.
    Ne kadar talep olursa o kadar hırsızlık artacak tabikide......fakat ucuza malı kapattım diye sevinenlerden de er ya da geç çıkar bunun acısı diye düşünmüyorum.
    AĞLAYANIN MALI GÜLENE YARAMAZ
    Ucuza satandan alınacaksada kendi aracından serviste sökülmüş servis belgeleriyle garanti altında almak doğru olur.
    Bu çalma işini meslek edinmişler işte linki bu gibi kim bilir kaç yerde çalınıyordur araçlardan cihazlar.
    habere dikkat ederseniz RCD ler RNS ler revaçta

http://www.haberler.com/navigasyon-hirsizlari-kamerada-3177784-haberi/

NOT:UCUZ RCD RNS ALMA ALDIRMAYIN FORUM ÜYELERİ

tekrardan çok geçmiş olsun üzüldüm kaskonuz karşılayacaktır.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.