Şimdi Ara

RCD 510 araniyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kamera girisi olan bosch markalardan ariyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 2016 yılından sonra , fm radyolar kapatılacak bu alette digital radyo var mı bilmiyorum , yoksa 5-6 ay sonra bayağı zarar edersiniz.araştırıp öyle alın. tabi 1-2 yıl kullanmayı düşünüyorsanız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: körüklüotobüs

2016 yılından sonra , fm radyolar kapatılacak bu alette digital radyo var mı bilmiyorum , yoksa 5-6 ay sonra bayağı zarar edersiniz.araştırıp öyle alın. tabi 1-2 yıl kullanmayı düşünüyorsanız.

Opsiyonel anten takiliyormus, ben de siz soyleyince ogrendim, arastiricam.

• quote:

Orijinalden alıntı: ÇVK

quote:

2016 yılından sonra , fm radyolar kapatılacak bu alette digital radyo var mı bilmiyorum , yoksa 5-6 ay sonra bayağı zarar edersiniz.araştırıp öyle alın. tabi 1-2 yıl kullanmayı düşünüyorsanız.

anten fiyatını montaj fiyatını filanda öğrenince yazarsanız herkes için faydalı olur. Bu yılın olayı bu olacak gibi.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ÇVK

quote:

anten fiyatını montaj fiyatını filanda öğrenince yazarsanız herkes için faydalı olur. Bu yılın olayı bu olacak gibi.

Arastirdim dab olmayanlar da dijital radyo yok, anten falanda takilmiyor. Zenec vs o tarz cihazlara yonelinebilir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.